Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Archiwista:Darth Kwiatkowski

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Rangastrazniksenateguard.jpg Ten użytkownik jest Strażnikiem w Bibliotece Ossus.

Mam 17 lat i mieszkam w Bydgoszczy. Gwiezdnymi wojnami interesuję się od kiedy skończyłem 8. Od tego czasu stały się one moim życiem i pasją, którą zaszczepił we mnie kiedyś tata. Obejrzałem każdą część sagi, każdy odcinek z serialu animowanego Star Wars Clone Wars (2003-2005), 6 sezonów Star Wars The Clone Wars (2008-2014) i każdy odcinek 4 sezonów Star Wars Rebels. Aktualnie zajmuje się dokupywaniem brakujących numerów w mojej kolekcji komiksów. Posiadam kolekcje figurek, plakatów, różnorakich gadżetów i do tego zbiór kart warty blisko 2 tyś. złotych oraz komiksów warty blisko 1,5 tyś. złotych. Potrafię między innymi z pamięci zapisać i wymówić każdą z liter w alfabecie języka Basic. Aktywnie udzielam się także na wszelkich spotkaniach fanowskich. Wiedzą którą zdobyłem mogę dorównać niejednemu starszemu fanowi, lecz nie wiem wszystkiego, a w wielu tematach chciałbym się podszkolić. Czasami zdarza mi się też popełnienie amatorskiego błędu na skutek mojego braku skupienia. Obserwuje i korzystam ze strony Ossusa od początku 2016 roku, a konto posiadam od lipca. Pierwszą edycje wprowadziłem 20 października 2016 roku. Do tej pory odpowiadam za edycje 6506 artykułów, z czego 194 w znacznym stopniu zostały przeze mnie poszerzone. Stworzyłem także 2108 nowych artykułów. Cały czas poszerzam swoją wiedzę i pracuje nad nowymi artykułami. W szczególności skupiam się na tworzeniu artykułów na podstawie komiksów oraz od czasu premiery 4 sezonu Star Wars Rebels planuje pisać streszczenia odcinków i na ich podstawie dodawać brakujące artykuły. Planuję także pododawać streszczenia na odcinkach z poprzednich dwóch sezonów. Aktualnie zajmuje jedno z czołowych miejsc pod względem liczby edycji na skalę miesięczną. Od 23 kwietnia 2017 roku działam na Ossusie z rangą Jedi, a od 25 listopada 2018 jako strażnik.

Aktualnie zajmuje się

  • Dodawaniem informacji o nowych zapowiedziach komiksowych.
  • Obrabianiem kanonicznych komiksów od Marvela.
  • Uzupełnianiem informacji z serialu Wojny klonów.
  • Czytaniem książki Lordowie Sithów i obrabianiem Koniec i początek: Dług życia.
  • Aktualizowaniem losowych hasłem (zamiana szablonów na {{L|xyz}}, dodawanie znacznika "legends", zamienianie słowa "grafika" na "plik" itp.).
  • Nadzorowaniem nowych zmian na Ossusie jako Jedi.

W planach

  • Uzupełnienie informacji poszczególnych haseł na podstawie Kompendium Star Wars.
  • Przeczytanie zakupionych książek i uzupełnienie artykułów na ich podstawie.
  • Uzupełnienie artykułów na podstawie pierwszego i drugiego sezonu Rebeliantów.
  • Uzupełnienie artykułów na podstawie komiksów z serii Star Wars Komiks.

Jeśli chcesz dowiedzieć się nad czym aktualnie pracuje, zajrzyj do mojego brudnopisu.

Rekordy

Największe edycje

  1. Kanan Jarrus (+136 938)
  2. Temmin Wexley (+52 938)
  3. Zero Hour (+33 901)
  4. Ghosts of Geonosis (+29 743)
  5. Pan Bones (+19 124)

Najdłuższe artykuły

  1. Chelli Lona Aphra (+142 213)
  2. Sinjir Rath Velus (+134 121)
  3. Jas Emari (+117 499)
  4. Terex (+46 175)
  5. L'ulo L'ampar (+30 943)

Inne osiągnięcia

Utworzone artykuły

Postacie

6159, Adea Rite, Adelhard, Adi Gallia (kanon), Adwin Charu, Aemon Gremm, Agen Kolar (kanon), Aidus, Alissyndrex delga Cantonica Provincion, Ames Uravan, Anachro, Andru, Ansin Thobel, Ansiv Garmuth, Arca Yroca, Ardwyl Hercho, Arex, Argin Relik, Argus Tanzer, Arro Basteren, Arsad, Arsin Crassus, Ashmin Ek, Astrid Fenris, Athgar Heece, Attichitcuk, Auxi Kray Korbin, Aydn Boship, Azoora, Babcia Sinjira Ratha Velusa, Ballia Noaddo, Bansee, Bar-Kooda, Baroosh Pawk, Baxin Winstoll, Been, Bellina, Bendu, Beru Lars (kanon), Bett, Bib Fortuna (kanon), Bin Essada, Binz Scoty, Bivvam Gorge, Bixene, Blawz, Blevins, Blizna, Blysto Noxton, Bob, Bok Askol, Bokret Humphreys, Bollie Prindel, Bombinax, Borgin Kaa, Bornae, Boshti Anilee, Bozeden Jeems, Brass Marshoo, Brat Soo-Tatha, Brentin Lore Wexley, Brev, Brom Titus, Brun Obatsun, Brunson, Buboicullaar, Bushar, Byblos TurboDrive, C'ai Threnalli, Caitken, Cas Ennyl Yllek, Caysin Bog, CC-1010 (kanon), Centada Ressad, Cerk Lormin, Chakobi Sanwright, Chates, Chelli Lona Aphra, Chirpa (legendy), Chrodber, Chung, Cobb Vanth, Cobel Tansirch, Coleet, Colin Hakelia, Collum Woslo, Conder Kyl, Contispex I, Corlac, Cornelius Evazan (kanon), Corwin Ballast, Cosdra, Cova Nell, Córka Corwina Ballasta, Córka Krystal, Cratinus, Crev Bombaasa, Crodit, Crokind Shand, Cyborg (Aduba-3), Cycyed Ock, Cylo, Czarny Krrsantan, Dade Hetkins, Damici Stalado, Danbit Brun, Danith Nodar, Dasha Promenti, Datoo, Dav Taffral, Dava Cassamam, Davan Marak, Daxo Ecloss, De-hoff Greenley, Defancio Storsilt, Deltura, Denwade Banevans, Derham Boyce, Derla Pidys, Dessard, Devi, Dezine Krisso, Dhowar Repareed, Dhuz, Ding, Dixnet Dat, Dobarn Tren, Dobias Cole-Truten, Dobidin, Doelsor Triggant, Dranok, Dreed, Dromondar Beta, Dryanta, DT-5537, Dunstig Pterro, Dziadek Merri, Edjian, Edrison Peavey, Edmo Ectacle, Eermik, Eglyn Valmor, Eleodie Maracavanya, Eneb Ray, Erdan, Ergel, Erno, Erskin Semaj, Esdo, Eskro Casrich, Esmelle, Euwood Gor, Farsin Kappehl, Fasano Eckener, Ferpil Wallaway, Feyn Vann, Figrin D'an, Finch Dallow, Frax, Frobb, Fugas Fandita, Furillo, Gafferky Lenzwin, Gannis Ducain, Gazwin, Geno Namit, Gesh, Ghraggka, Gillen Finders, Glaive, Glaucus, Glen Taffral, Glowen Faquidde, Golas Aram, Gooti Terez, Gor-kooda, Gorji Sandem, Graf Zapalo, Gragra, Grendreef, Greeata Jendowanian, Grummgar, Gru'um Ropple, Guch Ydroma, Guila Angira, Guswan Askreeth, Gwellis Bagnoro, Gyuti, Hado Gwin, Hallon, HarrGick, Harrgun, Hela Brandes, Herf, Hhex, Hirang Birren, Hodnar Borrum, Hollian, Hostis Ij, Hrabia Canto Bight, Hrrgn, Hulb Toxx, Hylemane Lightbringer, Hyor-ka, Iasento, Icar Orliss, Idrosen Gawat, Iggs, Ilco Munica, Ilka, Imra, Iothene Jacontro, Isin, Issa-Or, Isstra Dirus, Ivano Troade, Jabba Desilijic Tiure (kanon), Jagleo, Jak (Coruscant), Janis Pol, Jannitha Xoczuko, Jas Emari, Jashco Phurus, Jav Mefran, Jaycris Tubbs, Jerresk, Jhat, Jimmon Arbmab, Jintar Oarr, Jio Loster, Jober Tavson, Jocasta Nu, Jolli, Jom Barell, Jonda Jae-Talwar, Jonner Jin, Jooli, Jowdrrl, Junn, Jylia Shale, K'Jtari, Kabe, Kade Hingo, Kan Be, Kaplan, Kara Safwan, Karbin, Karé Kun, Karjj, Karlus Stee, Karmazynowy Jack, Karn, Kars Tal-Korla, Kartessa, Kayana, Kaydel Ko Connix, Kedpin Shoklop, Keela Hevis, Kenholdt Ransard, Kent Deezling, Kerlo, Kicker, Kilmo, Kingby Feruil, Kirak Infil'a, Kirratha, Kirry, Kiza, Kjazhed-Uhl, Klik-Klak, Kolar Ludd, Kolob, Koo Millham, Kootan, Korfé Bennux-Ai, Kosul Ayada, Król Shu-Torun, Krysguld Dartis, Krystal, Księżniczka Kessel, Kullbee Sperado, Kyrsta Agate, L'ulo L'ampar, Lamilla Tion, Lana Dobreed, Lank Paze, Lanzarota Malco, Lark i Jonk, LeKelf, Lerux Talley, Letrun Pay, Lexo Sooger, Lhira, Linara, Loatha Sommover, Lobot (kanon), Looda, Lorgan Movellan, Lorrin, Loru Denholt, Lozen Tolruck, LT-319, Lug, Luleo Primoc, Lupin Tutax, Lusica Stynnix, Luta, Lynnta, Magna Tolvan, Magva Yarro, Makarial Gravin, Malakili, Malarus, Mandetat, Mapo, Margo, Mas Amedda (kanon), Mashra, Mast Surko, Mat Rags, Matka Hery Syndulli, Matka Jowdrrl, Matka Kartessy, Matka Oppa Rancisisa, Matka Sinjira Ratha Velusa, Matka Surata Nuata, Mattiso Trodu, Melanah Sal Graeff, Mercurial Swift, Meru, Miggs McKane, Milton Putna, Minlan Weil, Mongo Hingo, Monthan, Moreena Krai, Morna Kee, Mudmub, Mul Sanaka, Mummert, Munduri, Mursey, Nadea Tural, Naley Frifa, Narawal, Neepers Panpick, Niles Gavla, Nils Tothwin, Niriian, Nivek, Nix Jerd, Nobam Nol, Nodin Chavdri, Noka, Nossit Cicer, Nosstrick, Obiekt 478-98, Obiekt 6391-A, Odair Bel-Opis, Oddy Muva, Odeffro Msern, Odin Nesloor, Ojciec Adei Rite, Ojciec Deltury, Ojciec Surata Nuata, Ojciec Tallissan Lintry, Oko-Po, Olia Choko, Olvin Teeps, Oncho, Ooblamon, Orkin Kaw, Orko, Orgadomo Dokura, Ottilie, Owen Lars (kanon), Owerto Naiucho, Pade, Paos Adina, Pamich Nerro Goode, Parallela Grammus, Pashevir Duine, Peera Maso, Pemmin Brunce, Pera, Pi-Lippa, Pinrado Noza, Pizztov, Plas Lelkot, Poggle Mniejszy (kanon), Pok (Kalamarianin), Poldin LeHuse, Ponda Baba (kanon), Porvay Yan, Prashee, Praster Ommlen, Pru Sweevant, Prentiss, Quarrie, Quiggold, Ralakili, Ramiz, Rance Lussk, Randd, Rapace, Rasett Milio, Rasha Bex, Rebolt, Rethalow, Rhomby Grammus, Rickert Beagle, Rilo Tang, Risso Nu, Riva Rosetta, Riyana Torr, RK-242, Rodinon, Rodma Maddel, Romwell Krass Jr., Ronith Blario, Roodown, Roofoo, Rorith Khadur, Rorna, Roshyk, Rosser Weno, Różowiutki, Rubix, Rumitar Shay, Rutar, Rynscar, Rystáll Sant (legendy), Sablix Veen, Saelt-Marae, Saff Melor, Sagwa, Saile Minnau, Salacious B. Crumb (legendy), Salaka Kuchimba, Sansizia Chreet, Sawkee, Selt, Senna, Serchill Rostok, Serji-X Arrogantus, Sesfan, Shaef Corssin, Sharlu Greslin, Sharp, Shi Shu, Shirene, Shmi Skywalker (kanon), Shollan, Shoto Płomiennooki, Shreen, Shrindi Meille, Shuma Kalamo, Si-Cos Tejujuar, Siedzący, Sinjir Rath Velus, Sio Bibble (kanon), Siostry Xan, Sirro Argonne, Skarl, Sketto, Skwaszona, Slussen Zaraza, Slyyth, Snes, Snook Uccorfay, Soburi Hannemtin, Sol Rivas, Sommel Atandu, Sonsigo, Soo-Tath, Sosear Latta, Sotorus Ramda, Spennie, Spob Rydel, Starsza opiekunka, Staz, Stepheden Thaldree, Stomeroni Starck, Stordan Tonc, Streaks, Strono Tuggs, Strunk, Sturg Ganna, Suday Bascus, Suralinda Javos, Surat Nuat, Suribran Tu, Susina, Syke, Ta-mara Greenley, Talwer, Taidu Sefla, Tak, Tallissan Lintra, Talvee Chawin, Tam Posla, Tam (Stoga), Taraja Cuttsmay, Targada, Tarubo Bunzo, Taslet Colb, Taslin Brance, Teak Sidbam, Teebo (legendy), Televan Koreyy, Temo Dionisio, Ten Numb (legendy), Teng Malar, Tenzigo Weems, Terex, Tessek (legendy), Teven Gale, Thandisten Pikalo, Thanisson, Theodane Sardo, Therm Szczypcołup, Thlu-Ry, Thodibin, Thomkins Watam, Tin Withrafisp, Tivvy, TK-1016, TK-14057, TK-32028, TK-40121, TK-5861, Tobix Chasser, Todes Halvax, Toht Ra, Tol Sivron, Toli, Tolwar Wartol, Toob-Nix, Toomata Wree, Toosog, Tordich Envlo, Torreb Savato, Torvo Bolo, Tracene Kane, Tregga, Tritt Opan, Trojaczki Hassk, Trypto Buball, Tsumo, Turgot Mynes, Tyson, Ubbla Mollbro, Ubialla Gheal, Ulbik Tan, Unamo, Uray, Urian Orlan, Valis z Kuhlvult, Vamasto Maja, Varroa, Vazeen Mordraw, Vell Brank, Vermia, Vespinax, Vinthar, Vober Dand, Volpau, Volzang Li-Thrull, Vult Skerris, Walea Timker, Wall Bennis, Waria Junus, Wayulia Tagge-Simoni, Webb Taffral, Weel, Wenda, Wesger Odry, Wim Magwit, Wim Nickter, Windom Traducier, Wisper, Woan Barso, Wodibin, Wolfid Dorna, Wollivan, Wrenga Jixton, Wujek Vazeen Mordraw, Xim, Xodell, Yade M'rak, Yaruba, Yasto Attsmun, Yenley, Yirpa Garajon, Yorsh Manted, Yort Cavwol, Yosh Calfor, Yupe Tashu, Zaginiony król Duro, Złoty Dwa, Zord, Zumgi, Zuzanu Latt, Żona Erno,

Droidy

0-0-0, 1MSE-KUP24, 2BB-2, 2MED2, 4B-EG-6, 4D6-J-A7, 4-LOM (kanon), B1-268, B8G-H0R, BB-4, BT-1, Bugnaught, C00-L05C, C26-T, CC-4M, CM-3XB, D4-R4B, DA1-4XB, DD-BD, Demodroid, Droid bojowy-zabójca, Droid bojowy B1 (kanon), Droid budowlany, Droid chirurgiczny 2-1B (kanon), Droid demontujący, Droid-drabina, Droid asystujący PAD, Droid infiltrator E-XD, Droid handlowy, Droid handlowy typu G0, Droid kanonierka HMP, Droid kelner A-LT, Droid kelner SE8, Droid kurier, Droid medyczny IT-S00.2, Droid medyczny MD-15C, Droid nadzorczy serii V, Droid ochroniarz, Droid patrolowy (Najwyższy Porządek), Droid pilot FA-4, Droid pracowniczy, Droid protokolarny RA-7, Droid protokolarny serii TC, Droid przesiewający, Droid przewodnik, Droid serii PK, Droid służebny S0-1P, Droid strażniczy, Droid strażnik serii OOM, Droid świetlny, Droid terapeutyczny, Droid typu 11-3K Viper, Droid użytku ogólnego L-1g, Droid wartowniczy (Najwyższy Porządek), Droid weterynarz, Droid serii IG, Droid zasilający GZ-5, Droid wielozadaniowy SE-2, EG-9, EXD-9, FX-7, GA-97, GB-BD, Geetaw, GL-0T15, GM12-L1, Goliath, GOUD-4, Holodroid Unii Technokratycznej, HT-IN-4, HURID-327, IG-109, IG-138, Imperialny droid strażniczy, IT-000, J3-55, JBLX-24, JV-P12, Kalani, Kaythree, KMD-RA-71, Komandoski droid zwiadowczy, KR2-M80, M9-G8, Miramba, MK5-L1, MPH-11, O-R10N, P0-03, P1-SZE, P4T-GM, P6B-LT2, PA-LT4, PZ-7, QT 9, R-K77, R2-B1, R2-C2, R2-HA, R3-A3, R3-S1, R4 (Eskadra Czarnych), R4-X2, R5-G4, R5-PHT, R5-X2, Rakatański droid obrony świątyni, Rattatakański droid torturujący, Reacon-PK-12, R-H029, RP-G0, S1D6-SA-5, SN-1F4, Sonda zwiadowcza, Super droid taktyczny, T-2LC, T1M8-LT2, VL-44, W1-EG5, WED-021, WEL-1708, WG-22, Y5-X2,

Sektory

Obrzeża, Sektor Bormea, Sektor Circarpous,

Układy planetarne

Układ Agamar, Układ Hortolo, Układ Jentares, Układ Kaddak, Układ Mykapo, Układ Otomok, Układ Rafa, Układ Tarsunt, Układ Warlentta, Układ Winnikk,

Planety

Abednedo, Agamar, Aguarl 3, Akiva, Ando Prime, Ardennia, Aria Prime, Bar'leth, Belladoon, Boothi XII, Botajef, Byblos, Cirus II, Czerialus, Dasoor, Daxan Beta, Demesel, Dermos, Dwunasty księżyc Yout, Espinar, Ezaraa, Fluwhaka, Gan Moradir, Gatalenta, Geonosis (kanon), Giju, Golus, Gyndine, Hays Minor, Horuz, Insk, Irudiru, Isde Naha, Kaddak, Kar-bin, Katanos VII, Killun 71, Korrus, Krownest, Ktath'atn, Listehol, Marca, Megalox Beta, Montross, Mordal, Mustafar (kanon), Mykapo, Naalol, Naboo (kanon), Nag Ubdur, Nantoon, Narq, Natinati, N'ildwab, Nuswatta, Orish, Ovanis, Paqualis III, Parnassos, Pheryon, Pippip 3, Reamma, Rothana, Shu-Torun, Serralonis, Sevarcos, Spalex, Spunchina, Stacja Horn, Stoga, Syni IV, Taul, Tcoleet III, Teralov, Thila (kanon), Tibrin, Trammis III, Triga, Vallt, Vandor, Velusia (kanon), Virgillia, Virujansi, Vorlag, Vrogas Vas, Vulpter, Ubardia, Ubuuga, Uyter (kanon), Warlentta, Wynkahthu, Yolthani VI, Yout (kanon), Yout (kanon), Zhadalene,

Księżyce

Rugosa (kanon),

Komety i asteroidy

Aldo Spachian, Kinro, Orko 9, Pas asteroid Merson, Pas asteroid Vaal,

Miasta

Archaeo-Prime, Awrathakka, Bidamount, Binjai-Tin, Blowback, CoCo Town, Darropolis, Fort Ypso, Fulan Ro, Hanna City, Harnaidan, Kai Pompos, Keren, Koronet (kanon), Maborn, Miasto na Kraterze, Myrra, Nystullum, Obelisk, Wolne Miasto,

Miejsca

Akademia Imperialna na Uyterze, Akademia Sithów na Odacer-Faustin, Akademia Skystrike, Akademia Tańca Dette Lawnic, Akademia wojskowa na Caridzie, Akar Road, Akarskie kaniony, Aleja Satrapii, Alkazar, Anadeen, Areszt Ashmeada, Asterios, Atrisja, Avast, Bar Ergela, Bar przy Junari Point, Baza droidów na Agamarze, Baza Imperium na Gan Moradir, Baza na Crait, Baza rebeliantów na Cassidode VI, Baza Sojuszu Rebeliantów na Asterios, Bistro De Lothal, Biuro Thrawna, Cantham House, Cassidode VI, CBD, Centrala policji z Canto Bight, Chasidron Shoals, Chata, Chata Starej Meru, Chenza Hill, Coronet-SFS-14, Cytadela Ktath'atn, Czarny Las, Depozytorium na Vandorze, Destylarnia Astantu, Dolina Eremity, Dom Oddy'ego Muvy, Dulathia, Dzielnica Talinn, Dzielnica Verity, Dzielnica Wioski Teeno, Fabryka droidów na Akivie, Farma wilgoci Larsów, Firrerre, Forteca Grakkusa, Forteca Lozena Tolrucka, Forteca Slussena Zarazy, Fresja, Gniazdo Klik-Klaka, Góra Arayakyak, Góra Passvaal, Góra Redolava, Góra Vastadon, Góry Gallo, Góry Irydowe, Grot Strzały (kanon), Hotel Sorca, Hydorrabad Arena, Imperialne centrum zatrzymań i obóz pracy LEG 817, Imperialne Stocznie Rothana, Imperialny kompleks zbrojeniowy na Lothalu, Instytut Historii Imperialnej, Instytut Inteligencji Programowalnej Magrody'ego, Jadłodajnia generała Marshoo, Jaskinia Opiekunów, Jaskinie Bagirlak Garu, Jezioro Nymeve, Junari Point, Kafejka Gesh, Kanion Akar, Kaniony Yiulong, Kanion Żebraków, Karbonowy Wąwóz, Karczma Szalonego Anghusa, Katakumby Cadery, Kawiarnia i cukiernia Raduli, Klub Deeja, Kolo-ha, Kompleks Golasa Arama, Kopalnia na Kessel, Kopalnia na Sevarcos, Kopuła Zbawienia, Kor Vella, Kora Biedes, Krater Namenthe, Królewska brama w Theed, Kryjówka Korsarza, Laboratoria Koncepcji i Wdrażania Projektów Wysokoenergetycznych, Laboratorium Inicjatywy Tarkina, Laboratorium Isolate-4, Las Uhl Eharl Khoehng, Lothalia, LX-Robynsun V, Main 66, Megalox, Milvayne, Mgławica Archeona, Mgławica Tyfona, Mgławica Vorpal, Mgławice Crushank, Mordownia, Nowa Akademia, Obóz Pierwszej Linii, Obóz Sardo, Odcinek Gordiański, Odlewnia Palmyra, Ogród medytacyjny w świątyni Jedi, Opera w Hanna City, Osiedle na N'ildwab, Oslumpex V, Pałac Gorgi, Pałac Junna, Pałac satrapy, Park Domino, Pas Oseona, Pierścień Kafrene, Plac Catalan, Plac Diademu, Plac Lothal, Plac Monumentu, Plac Senacki, Plac Tythoni, Placówka startowa Tierfon, Platforma OB-99, Płaskowyż Żebrzącej Dłoni, Piekarnia pana Hyor-ka, Pierścienie Aliosa, Poborandurannum, Podejście Feng, Przełęcz Archeona, Przełęcz Corubalni, Punkt Nova, Pustynia Goazon, Qemia 7, Questal, Rezerwat przyrody na Atrisji, Rezydencja Syndullów, Równina Nanth, Równiny Nupayuni, Rynek Starego Hanna, Sabodor (sklep), Siedziba Benelex na Paqualis III, Sierociniec w Jedha City, Skały Scyre, Sklep Temmina, Sklep Torvo Bola, Spa i łaźnia u Zorda, Srebrna Fontanna, Srebrzyste Morze, Stacja Golus, Stacja Juni Street, Stacja Killun, Stacja przekaźnikowa na Akivie, Stacja Reklam, Stacja Warrin, Starloft, Stepy Cosmatanic, Synistahg, Szlak Spinakera, Szpital dla weteranów na Hosnian Prime, Ścieżka Pielgrzymów, Świątynia Rakatan na Honoghrze, Świątynia Roalj, Świątynia Whillów, Świątynia żałobna w Theed, Tajny dziuploschron, Trabzoński szlak, Tran Mariel, Turco Prime, Twierdza Shota Płomiennookiego, Twierdza Wren, Ulica Barbakanowa, Ulica Cabranga, Uniwersytet Nordoxicon, Uniwersytet Sheya Tapaniego, Vanguerre XI, Vanooria, Wąwóz Kelvina, Wetyin, Więzienie Arrth-Eno, Więzienie na Narace, Więzienie Słoneczna Plama, Wioska na Eadu, Withrafisp Road, Wulkan Mayjein, Xa Fel, Yelsain, Zakazane Ogrody Nuswatty, Zapadliska, Zoo w Otoh Gunga,

Zwierzęta

Acklay (kanon), Akiviańska żmija, Arrawtha-dyr, Atel, Bantha (kanon), Barghest, Belonostynka, Bloggin, Błotny bawół, Borcat, Czarnodziób, Czmychoskoczek, Droch (kanon), Eterstwór hyropodyczny, Fantabu, Fengla, Flikwęgorz, Frink, Garpon palcowargi, Glista pęcherza, Glista zębata jelitowa, Globblin, Gnilcoskrzydło, Gorraślimak, Gorth, Gryzo-szczęk, Gugverm, Guzowata glista czaszkowa, Gwerax-hai, Gwiazdonoga, Hbuuga, Hroth, Hyacander dwupłetwy, Igłogap, Izby, Kamienne roztocze, Karaluchoszczur, Keelkana, Koreliański ogar, Kosmiczny robak, Kot bagienny, Kowakiańska małpojaszczurka, Krwawomucha drriw-tcha, Krwaworobak, Krwiopluskwa, Krylkrab, Larwa wrosha, Latający ogar, Loormor, Marmal, Mądroptak, Miedzioszczerzec, Morak, Mózgoczerw, Mrówka ji, Mszyca wroshyr, Mucha ya-ya, Murra, Myrmidant, Naap, Nakrapiany heksoskok wioślarz, Neimoidiańska kleszczolarwa, Niebołów, Nienarodzony zbawiciel, Nietoperz fjor, Nocny piaskoryjec, Pateesa, Pchła lawowa, Pelikki, Pełzający robak, Perłopław, Piaskowy smok, Pies piżmowy, Pies slakari, Pikobi, Pikoszczupak, Pławożuk, Pomarańczowa mucha, Przyprawopająk, Ptak bula, Ptak purra, Ptak tik-tak, Quamilla, Raptoran, Redjacket, Rozpruwacz, Ryba pik-pok, Silikostrunowiec, Skałodrap, Skor-fin, Skrzydłobij, Smocza bestia, Sneep, Sowsquatch, Spetańska ryba kanałowa, Stalodziób, Stonoga przełykowa, Strega, Symbiont abersyński, Szpilorekin, Sztyletowata glista żerna, Ślinówka nozdrzowa, Ślizgacz błękitnawy, Taozin, Tkacz, Trog, Turzycomuszka, Ubuugański mięsny kornik, Vastadon, Vworkka, Wąż, Whilk, Wybuchowa glista Maxiliana, Wydmowy zaywar, Wzdymolarwa, Yark, Zlagfiend,

Rasy

Abednedoanie, Ahia-ko, Ardennianie, Artiodacowie, Azumelowie, Barbadelanie, Blarinowie, Bravaisianie, Britarroanie, Crolutowie, Cthon, Culisettanie, Czerialanie, Danzikanowie, Dowutinowie, Dwunicowie, Dybrinthanie, Elfy, Elnaconowie, Ezaraa, Freckery, Frigosjanie, Gabdorinowie, Gallusjanie, Gotarytowie, Grindalidowie, Hasskowie, Imroosjanie, Ishi Tibowie, Kallidahinowie, Karyvinowie, Keldarowie, Kerestianie, Kitonakowie, Koorivarowie, Kupohanie, Kyuzoanie, Lorrdianie, Lutrillianie, Melittoanie, Mimbanie, Narquoisowie, Nephranie, Nieznana rasa ze Stacji Horn, Nimbanelowie, Nithornowie, Nu-Cosianie, Omwatianie, Onodoneowie, Orishenowie, Otteganie, Palandagowie, Shozerowie, Sikurdianie, Siniteenowie, Stennes Shifterzy, Suertonowie, Talpiniowie, Tarsuntowie, Theelinowie, Thradianie, Tofallidowie, Trogodilianie, Ubdurianie, Ubuuganie, Ugorowie, Uthuthmanie, Uugteenowie, Vobatiowie, Vorlaggnowie, Xanowie, Xi'Dekowie, Yarkorowie, Zylurianie, Żabopieski,

Rośliny

Balsamotrawa, Brismech, Drewno oro, Drewno uneti, Drzewo asuka, Drzewo ashsap, Drzewo chinar, Drzewo jarwal, Drzewo malpaso, Gładkodrzewo, Heartweed, Herbata gesha, Igłokwiecie, Jaqhad, Kaduki, Korzeń chak, Korzeń korva, Krwawa orchidea, Krzew ki-a-ki, Krzyżobeczka, Księżycowe zioło, Kwiat stellabory, Liść quilka, Lorachid, Nockwit, Orcanthus, Palma areka, Popper, Pulsifariański mech, Shi-shok, Sinthańskie siemię, Słońcoros,Suchotrawa, Wężowa łamigłówka, Zha-raratha, Żywicodrzewo,

Pojazdy

9575, Aerie, All Terrain Defense Turret, All Terrain MegaCaliber Six, Angelus, Anodyne, Apostate, Ark Angel II, Armata-krab, AT-AT 271, AT-AT 414, AT-DP 216, Atmospheric Assault Lander, Bala-bala, Black One, Bloodstar, Brighthome, Carrion Spike, Chandrila Mistress, Ciężki frachtowiec typu Baleen, Ciężki myśliwiec TIE/rb , Ciężkozbrojny okręt typu Free Virgillia, Ciężki krążownik typu Maxima-A, Concord, Czołg HCVw A9, Dominion, Enshado, Eravana, F-143, Frachtowiec MK-4, Frachtowiec typu ZZ, Fregata szturmowa SS-54, G-79, Golden Harp, Halo, Hellhound 2, Invincible Faith, Jednoosobowa platforma powietrzna STAP (kanon), Lava Leviathan, Lekki frachtowiec, Lekki krążownik, Lekki uniwersalny pojazd piechoty, ICC-5537, Inflictor, Jednostka inwigilacyjna IGV-55, Mały śmigacz podwodny, Meson Martinet, Mingula, Moduł repulsorowy MSP80, Moth, Myśliwiec TIE Gildii Górniczej, Ninka, Odrzutowy katamaran Oevvaor, Oculus, Okręt wojenny typu Mandator IV, Opancerzony holownik transportowy Y-45, Pancernik Najwyższego Porządku, Perpetuus, Platforma Najwyższego Porządku, Podwodny droid-myśliwiec, Podwodny śmigacz manta, Policyjny śmigacz przechwytujący typu Panther, Prom typu Eddicus, Prom dowodzenia typu Upsilon, Quadriodrzutowy holownik tranzytowy, Queen of Ranroon, R-22, Ravenous, Romary, Ryuni-Tantine Vita-Liner, Sato's Hammer, Silver Howl, Skuter Skyblade-330, Skuter patrolowy C-PH, Skuter repulsorowy 614-AvA, Skuter repulsorowy (Najwyższy Porządek), Skuter Rey, Solicitude, Starhopper HH-87, Statek zaopatrzeniowy Separatystów, SW-0608, SW-1721, SW-4415, Swoop Helberdem-441, Szybowiec burzowy, Ścigacz Anakina Skywalkera (kanon), Śmigacz Koro-2 Exodrive (kanon), Śmigacz lądowy M-68, Śmigacz pasażerski ComfortRide, Śmigacz patrolowy Gian-211, Śmigacz powietrzny T-16 (kanon), Śmigacz RGC, Śmigacz rozbójników z Jakku, Śmigacz V-35, Śmigociężarówka A-A4B, Tankowiec Najwyższego Porządku, Taksówka powietrzna, Taktyczna kapsuła infiltracyjna, Transportowiec Ruchu Oporu, Turbośmigacz Praxis Mk. 1, Udarowy kombajn górniczy 323 Rakhmann, Undisputed Victor, Util-313, Vanquish, Vigil, Vigilance (typu Imperial),

Broń

773 Firepuncher, Balistyczna tarcza, Blaster A280-CFE, Blaster K-25, Blaster samopowtarzalny FWMB-10, Blaster sportowy Defender-5, Blaster obrotowy Vulk TAU-6-23 "Blastmill", Bojowy topór Sikurda, Bomba dymna, Bomba plazmowa, Bomba protonowa, Bomba protonowa VL-61/79, Ciężki blaster DG-29, Ciężki blaster RSKF-44, Ciężki pistolet blasterowy DT-29, Ciężki pistolet blasterowy Ophidiax-350, Ciężkie działo laserowe H-s1, Ciężkie działo laserowe KV22, Ciężkie działo laserowe MS-2, Ciężkie działo laserowe R-9X, Dowódca Pałek (broń), DSK, Działo laserowe IX4, Działo laserowe L-s9.3, Działo laserowe średniego zasięgu MK 2e/w, Działko blasterowe Ax-25, Działko laserowe H-s9.3, Działko laserowe KX3, Działko laserowe KX7, Działko laserowe KX9, Działko laserowe KX12, Działko laserowe L-s9.6, Działko samopowtarzalne MWC-35c "Stacatto Lightning", Działko udarowe, Działko udarowe JND-41, Fi'lang, Granat odłamkowy C-25, Granat odłamkowy C-35, Kar-shak, Karabin A310, Karabin Adventurer, Karabin blasterowy-pałka Ilca Muniki, Karabin blasterowy A-300, Karabin blasterowy DH-17, Karabin blasterowy E-10, Karabin blasterowy E-10R, Karabin blasterowy E-22, Karabin blasterowy EL-16HFE, Karabin blasterowy F-78, Karabin blasterowy Pao, Karabin blasterowy Sidona Ithana, Karabin dużego kalibru Shanda, Karabin E-11D, Karabin myśliwski Grummgara, Karabin rozpryskowy SX-21, Karabin snajperski DH-447, Karabin snajperski E-5s, Karabin snajperski Jas Emari, Karabin udarowy W-90, Kyuzoańska petara, Lekki blaster powtarzalny SE-14r, Lekki pistolet blasterowy S-195, Łuk energetyczny, Łuk energetyczny Strażników Whillów, Magno-mina, Mandaloriańskie karwasze, Miotacz ognia D-93w, Nocna specjalność Jakku, Ogłuszacz elektryczny, Ogniste ostrze, Osa, Ostrze kishakk, Ostrze ryyk, Pałka elektrorozrywająca, Pałka rtęciowa, Pistolet blasterowy A-180, Pistolet blasterowy DT-15, Pistolet blasterowy DX-13, Pistolet blasterowy Glie-44D, Pistolet blasterowy JSP-14, Pistolet blasterowy NN-14, Pistolet blasterowy Pru Sweevanta, Pistolet blasterowy VT-33d, Przenośna wyrzutnia pocisków K21C, Samopowtarzalny HyCor, Snubble Special, Sprężone powtarzalne działo laserowe EM-1919, Quarreńskie działo laserowe, Topór laserowy, Torpeda protonowa MG7-A, Wibrobagnet, Wibrokordelas, Wibropejcz, Wibrorang, Włócznia jonowa, Wyrzutnia rakiet, Wyrzutnia rakiet HH-12, Wyrzutnia rakiet RPS-6, X-8 Nocny Snajper, Zemsta Vilmarha,

Przedmioty

Alderaańska sfera armilarna, Amulet Volpau'a, Automat do gier z Canto Bight, Bęben denda, Bęben kasta, Buty bojowe M4D, Chalcedonowe fale, Dalmierz ND.621, Datapad IDCA-22, Datapad MDS-440, Demagnetyzator narzędzi, Detektor impulsów, Dryblasek, Elektrolornetka TD2.3, Elektroluneta 9.5D, Elektroszpicruta, Elektroquadnolornetka, Elektroquadnolornetka QD4.4, Elektrorefraktometr, Elektroskop NT-43.3, Ferrosferowa farba, Filtr przepływu prądu, Fotel do przesłuchań, Fotel katapultujący myśliwca TIE, Fotel repulsorowy, Generator energii typu 5B1, Generator osłon Hullspace 2e, Generator repulsorowy 289-hirep, Gig Ohydek, Gong Jabby, Holokamera, Holomagazyn, Holoprojektor, Hydroklucz, Kapsuła symulacyjna, Karta identyfikacyjna, Kij Rey, Klucz Harrisa, Koodie, Komlink 2-MAL, Komlink (słuchawka), Komputer pokładowy, Komputer pokładowy Torplex, Komunikator 4DOM-7, Komunikator Unkara, Ksyloksan, Lalka okari, Lalka Rey, Lotolupa, Luneta D3x, Ładownik droidów astromechanicznych, Łańcuch Mądrości, Łukowkrętarka, Magiczna obręcz Magwita, Mechanofotel, Mobilna Imperialna Jednostka Medyczna, Moda khuru, Myśloharfa Sharów, Niedobry Pan Goob, Nosze repulsorowe, Notatnik statusowy, Nóż laserowy, Nóż Rey, Nóż soniczny, Odbiornik HoloNetu AN-PHC 18, Odpiaszczacz, Okulary na podczerwień, Opee Opee, Paciorki do modlitwy, Palnik molekularny Q-1041, Pan Iggy, Panel podtrzymywania życia LVD-41, Pas grawitacyjny, Pas Zrównoważonych, Pikoskop, Pistolet pneumatyczny, Platforma repulsorowa, Plecak odrzutowy, Pletyzmograf, Projektor holograficzny Kerner Optical, Rakatańska szkatuła widmowa, Rozpuszczalnik do powłoki z kadłubów, Róg f'nonc, Sakwa na amunicję i narzędzia RM-45, Siatka energetyczna, Siedmiostrunowy hallikset, Silnik podświetlny Gemon-15, Silnik Saltaire 9000, Silnik turbinowy Kismet-1010, Sithańska maska tortur, Sniksnak, Spray znieczulający, Sygnalizator, Szaty Świętego Kręgu, Szczęściarz Hazz Obloobitt, Szczęśliwe krzesło Sebulby, Szisza Jabby, Szisza Watta, Szturmuś, Tańcząca Bogini, Tinta, Trandoshański podwajacz, Trandoshański potrajacz, Quadnolornetka, Quadnolornetka (Najwyższy Porządek), Quadnolornetka polowa TE4.4, Quadnolornetka Q4-E, Quadnolornetka TE1.3, Urządzenie chłodzące, Urządzenie do termicznej obróbki posiłków, Valachord, Wibrokilof, Wibrołopata, Wibronóż kuchenny, Wielościenne kości fantafly, Wisiorek Jyn, Wisiorek Paige Tico, Wisiorek Rose Tico, Wskaźnik przetwarzania kodu błyskawicznego Bherring-24, Wtyk zasilający ścigacza, Wyrzutnia półpłynnej linki, Wzmocniony hełm bitewny ACH-14, Zestaw Jedi do badania krwi, Zgrzewarka mikroobwodów, Zestaw do czyszczenia złomu, Zestaw urządzeń naukowych, Żywy kryształ z Rafy,

Substancje i materiały

Adesot, Aurodium, Betaplast, Bezorit, Błyszczojedwab, Chif, Cordylleum, Denantium, Durastal, Eleton, Fibrion, Flimsiplast, Gaberwełna, Gaz kesium, Gaz przeciwbólowy, Hragathir, Kelpbawełna, Kesselkamień, Kessolina, Kiirium, Kwas cyrothorowy, Kwas z korzenia greel, Kytrogorgia, Lacyt, Litoporoit, Lukryt, Magnit, Nanojedwab, Nimariański korabaster, Olej thlank, Plastobeton, Rodochrozyt, Rodomium, Serendibit, Sherculién, Słonopył, Stal Quadanium, Syntlina, Syntskóra, Syrop z mszyc wroshyr, Środek przeciw pasożytom Zdrów-Happabor, Trestybineksocyklina 5-Gamma, Vanooriański amoniak, Wełna gorvatha, Wroshyt, Zbrojosplot,

Produkty spożywcze

Ahrisa, Alderaan Twist, Balmgruyt, Brandy, Bułeczki dao-ben, Chadiański sos, Chleb haroun, Ciasteczko jif, Cierpak, Delikopianka, Driss, Durang, Gumokorzeń, Gwiezdne skee, Herbata deychin, Herbata tarine, Jagoda salak, Jogańska rakija, Jybbuk, Kaf, Kiełbasa arguez, Koreliański rum, Koreliańskie sokowino, Kowakiański rum, Lamta, Marynowana ikra coodlera, Mięso wyrg, Miód z liści sashinu, Meiloorun, Nasiono tezirett, Nektarwino, Nikta, Oi-oi, Oratajski bełt, Orzech koja, Orzech kukuia, Orzech tongo, Pałeczka pizo, Pasta proteinowa, Pieczone przekąski z fralem, Placek muftari, Poliskrobia, Przyprawa durmic, Quanya, Ruica, Ryż kodari, Sfermentowany sok plooey, Slimpie oko, Smrodowoc, Stympałeczka, Suflet à La Lothal, Tsiraki, Tuanuljagoda, Tykwa sidi, Ubezjański sos, Walący Nektar, Wegemięso, Wnętrzności kabathy, Woda Aquilie, Woda mineralna R'alla, Woda mineralna Tynnan, Zając ryukyu, Zupa z kryształowych grzybów,

Firmy

Aratech-Loratus Corporation, ArmaTek, Astikan Gridworx, Benelex, Borallis M&M, Chardaan Orbital Yards, Chedak, Crozo, Cygnus Spaceworks (kanon), Dymek, Eksoan, Fabritech, Galaktic-Stock, Galaxy Beacon, Gildia d'Lanseaux, Guidenhauser, Gyrhil, Hyrotii Assembly Services, Incom Corporation (kanon), Incom-FreiTek, Krupx, Kuat-Entralla Engineering, LPA, Mobquet Swoops and Speeders, Morellian Weapons Conglomerate, Nadiri Dockyards, Neuro-Saav, Novaldex, Nupayuni, Ogniwo zasilające typu smoczy ogień, Rebaxan Colmuni, Relby, Roche Machines, Rothana Heavy Engineering (kanon), Rseik, Subpro, TaggeCo, Taim & Bak (kanon), Telgorn Corporation, Tostovin Munitions, Trast Heavy Transports, Trochiliad Motors, Warsztat artystyczny Vanguerre, Ypsobay Trading Company, Zija, Zoltwen,

Organizacje i jednostki

31 batalion Nowej Republiki, 4 Regiment Oddziałów Specjalnych, Banda Dodath, Biuro Ministerstwa Kosmicznego Nowej Republiki na Firrerre, Biuro Statków i Usług, Brygada Knypli, Dekapitowani, Demony Nowej, Diabły Mrocznej Gwiazdy, Dominium Ezaraa, Dowódca zbiórki, Elitarna Jednostka Pancerna Imperialnych Młotów, Elitarna Kawaleria Powietrzna Virujansi, Eskadra Czarnych (Ruch Oporu), Fundacja Roche, Godoan, Guaviańska Banda Śmierci, Imperialne Ministerstwo Kosmosu, Jaskiniowe Anioły, Jednostka TI-23, Jeźdźcy z chmur, Kartel Junihar, Kartel Perlemiański, Klan Toribotów, Kompania Czerwony Klucz, Koreliańskie Służby Bezpieczeństwa, Korsarze Jinwa, Kościół Mocy, Krańce, Krąg Iktari, Mimbańska Armia Wyzwolenia, Ministerstwo Nauki, Minlan Weil i Tam-honil Trzeci, Mnisi B'omarr (kanon), Mroczni Akolici, Opiekunowie, Partyzanci Sawa Gerrery, Pokój i Bezpieczeństwo, Policja z Canto Bight, Predori, Program Przyszłościowy Brentaala, Rada Virujansi, Rangowie, Sekta Świętego Romulusa, Sojusz Niezależnych Systemów, Syndykat Cienia, Syndykat Crymorah, Synowie Wolności, Święta Droga, Towarzystwo Archeologiczne, Virgilliański Wolny Sojusz, Władze Milvayne, Żelazna Eskadra, Żółte Asy Tierfona,

Rodziny

Erso, Xoczuko,

Wydarzenia

Akcja na Ja-bess, Akcja na Thili, Bitwa o Agamar (wojny klonów), Bitwa o Akivę, Bitwa o Balamak, Bitwa o Chasidron Shoals, Bitwa o Mordal, Blokada Synistahgu, Bunt na Syni IV, Gorączka sztuki historycznej, Misja na Megalox Beta, Misja na Ovanis, Misja na Rattataku, Misja na stacji Reklam, Misja na Taul, Misja na Wynkahthu, Noc Gladiatorów, Porozumienie Domancjońskie, Powstanie na Qemia 7, Ratunek Honda Ohnaki,

Daty

3662 BBY, 3648 BBY, 29 BBY (kanon), 13 BBY (kanon),

Funkcje

Artylerzysta z Gwiazdy Śmierci, Inżynier Najwyższego Porządku, Pilot AT-AT, Pilot AT-ST, Pilot myśliwca TIE, Pilot myśliwca TIE (Najwyższy Porządek), Satrapa, Szturmowiec ogniowy (Najwyższy Porządek), Szturmowiec patrolowy, Szturmowiec skokowy, Szturmowiec śnieżny (Najwyższy Porządek), Szturmowiec zwiadowca miejski, Wielki marszałek, Żołnierz Guaviańskiej Bandy Śmierci,

Manewry i taktyka

DefStat, DefStat Trzy, Formacja Veersa, Kod E-9-73A, Manewr pasterski, Nurkowanie Skywalkera, Ostrzał Porkinsa, Plan bojowy Zeta, Plan ucieczki JGT-HB, Plan ucieczki JGT-HB-4, Przechwyt Antillesa, Przewrót Eimalgana, Szyk defensywny Aurek 1, Taktyka Danaan,

Inne

Albinizm, Aurei, Ballada o wozie i bruku, Cantomoneta, Chatta-ragul, Cubikahd, Drixfar, Echani (styl walki), Floonorp, Gorące Statki, Grangeańskie stypendium dla młodych naukowców i techników, Imperialny Trening Bojowy, Język akiviański, Język drabatański, Język ithoriański, Język starokoreliański, Język ugnaughcki, Klan Syndullów, Kości sheg, Kotas, Kryształ Nova, Kula Mocy, Kwantowy kod bioheksakryptyczny, Lęg Xazin'nizar, Lorrdiański Kaptur Spokoju, Losowy rzut, Mausim, Medal Kuat Systems Engineering, Mrawzim, Must, Muszla glombo, Muszla korlappi, Nagroda Ashgada, Nagroda Fundacji Roche, Niebieska Suknia Ponurego Księżyca, Nova Sundari, Oczami Mesry, Peggat (kanon), Sabak (kanon), Sabriquet, Savareeński wist, Sen Deii, Slalom asteroidowy, Spavat, Sztuka walki korpusów marines, Tancerka la-ley, Tradycyjne szaty yekermo, Umarlak Binspo, Uvide, Walki kulistych droidów, Węzeł coruscański, Wielki marszałek, Zavat, Zemid, Zinbiddle,

Odcinki

Rebelianci logo.jpg  Rebels: Heroes of Mandalore,

Magazyny i czasopisma

Przewodnik po galaktyce, Przewodnik po galaktyce: Tom 1,

Komiksy

Age of Resistance: Captain Phasma, Age of Resistance: Finn, Age of Resistance: Special, Burza piaskowa, Captain Phasma, Part III, Captain Phasma, Part IV, Darth Vader: Mroczny Lord Sithów 6: Wybraniec, część 6, Darth Vader: Mroczny Lord Sithów 7: Gasnący blask, część 1, Darth Vader: Mroczny Lord Sithów 8: Gasnący blask, część 2, Darth Vader: Mroczny Lord Sithów 9: Gasnący blask, część 3, Darth Vader: Mroczny Lord Sithów 10: Gasnący blask, część 4, Darth Vader: Mroczny Lord Sithów 11: Zasada Pięciu, część 1, Darth Vader: Mroczny Lord Sithów 12: Zasada Pięciu, część 2, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 13: Burning Seas, Part I, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 16: Burning Seas, Part IV, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 17: Burning Seas, Part V, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 18: Bad Ground, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 19: Fortress Vader, Part I, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 20: Fortress Vader, Part II, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 21: Fortress Vader, Part III, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 22: Fortress Vader, Part IV, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 23: Fortress Vader, Part V, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 24: Fortress Vader, Part VI, Darth Vader: Dark Lord of the Sith 25: Fortress Vader, Part VII, Darth Vader Annual 2: Technological Terror, Doctor Aphra: The Catastrophe Con, Doctor Aphra 13: The Enormous Profit, Part V, Doctor Aphra 16: Remastered, Part III, Doctor Aphra 17: Remastered, Part IV, Doctor Aphra 18: Remastered, Part V, Doctor Aphra 20: The Catastrophe Con, Part I, Doctor Aphra 21: The Catastrophe Con, Part II, Doctor Aphra 22: The Catastrophe Con, Part III, Doctor Aphra 24: The Catastrophe Con, Part V, Doctor Aphra 25: The Catastrophe Con, Part VI, Doctor Aphra 26: Worst Among Equals, Part I, Doctor Aphra 27: Worst Among Equals, Part II, Doctor Aphra 28: Worst Among Equals, Part III, Doctor Aphra 29: Worst Among Equals, Part IV, Doctor Aphra 31: Worst Among Equals, Part VI, Doctor Aphra 33: Unspeakable Rebel Superweapon, Part II, Doctor Aphra 34: Unspeakable Rebel Superweapon, Part III, Doctor Aphra Annual 2: Winloss and Nokk, Galaxy's Edge 4, Han Solo: Imperial Cadet, Part II, Han Solo: Imperial Cadet, Part III, Han Solo: Imperial Cadet, Part IV, Han Solo: Imperial Cadet, Part V, Jedi of the Republic: Mace Windu, Part V, Koda, Lando: Double or Nothing, Part II, Lando: Double or Nothing, Part III, Lando: Double or Nothing, Part V, Nie warto się starać, Niefortunne przypadki 0-0-0 i BT-1, Numer dwa w galaktyce, Poe Dameron 20: Legend Found, Part I, Poe Dameron 22: Legend Found, Part III, Poe Dameron 23: Legend Found, Part IV, Poe Dameron 25: Legend Found, Part VI, Poe Dameron 27: The Awakening, Part II, Poe Dameron 28: The Awakening, Part III, Poe Dameron 29: The Awakening, Part IV, Poe Dameron: W zamknięciu, Robota dla robota, Solo, Part III, Solo, Part IV, Solo, Part V, Solo, Part VI, Solo, Part VII, Star Wars: The Scourging of Shu-Torun, Star Wars 34: The Thirteen Crates, Star Wars 35: The Hutt Run, Star Wars 37: Imperialna duma, Star Wars 38: The Ashes of Jedha, Part I, Star Wars 39: The Ashes of Jedha, Part II, Star Wars 40: The Ashes of Jedha, Part III, Star Wars 41: The Ashes of Jedha, Part IV, Star Wars 42: The Ashes of Jedha, Part V, Star Wars 43: The Ashes of Jedha, Part VI, Star Wars 44: Mutiny at Mon Cala, Part I, Star Wars 45: Mutiny at Mon Cala, Part II, Star Wars 47: Mutiny at Mon Cala, Part IV, Star Wars 48: Mutiny at Mon Cala, Part V, Star Wars 49: Mutiny at Mon Cala, Part VI, Star Wars 50: Hope Dies, Part I, Star Wars 51: Hope Dies, Part II, Star Wars 52: Hope Dies, Part III, Star Wars 55: Hope Dies, Part VI, Star Wars 56: The Escape, Part I, Star Wars 57: The Escape, Part II, Star Wars 58: The Escape, Part III, Star Wars 59: The Escape, Part IV, Star Wars 60: The Escape, Part V, Star Wars 61: The Escape, Part VI, Star Wars 62: The Scourging of Shu-Torun, Part I, Star Wars 63: The Scourging of Shu-Torun, Part II, Star Wars 64: The Scourging of Shu-Torun, Part III, Star Wars 67: The Scourging of Shu-Torun, Part VI, Star Wars 68: Rebels and Rogues, Part I, Star Wars 69, Star Wars Annual 4, Target Vader, Target Vader , Part I, The Last Jedi, Part I, The Last Jedi, Part II, The Last Jedi, Part III, The Last Jedi, Part IV, Thrawn, Part I, Thrawn, Part II, Thrawn, Part IV, Thrawn, Part V, Thrawn, Part VI, TIE Fighter 4, Vader: Dark Visions, Part III, W głębi lasu, W większości automat,

Gry

Jedi: Upadły zakon, Rebelianci: Taktyka zespołu,

Prawdziwe osoby

Adi Granov, Alden Ehrenreich, Alex Maleev, Alfie Curtis, Alistair Petrie, Amy Reeder, Angel Unzueta, Benjamin Hartley, Babou Ceesay, Cecep Arif Rahman, Charles Soule, Chris Eliopoulos, Christina Chong, Daniel Acuña, Daniel Warren Johnson, David Aja, David Land, David Lopez, David Marquez, D.C. Barns, Ed McGuinness, Esad Ribić, Fares Fares, Fernando Blanco, Francis Portela, Frank Martin, Gerald Parel, Gerry Duggan, Greg Grunberg, Greg Smallwood, Greg Tocchini, Guy Major, Ian McElhinney, Iko Uwais, James Robinson, Jason Aaron, Javier Rodriguez, Joe Caramagna, John Cassaday, Jonathan Aris, Jordan D. White, Jordie Bellaire, Jorge Molina, Kaare Andrews, Kelly Thompson, Ken Leung, Kevin Wada, Kieron Gillen, Kiran Shah, Kris Anka, Lee Bermejo, Leinil Francis Yu, Marco Checchetto, Marjorie Liu, Mark Waid, Matt Owens, Meghan Hetrick, Michael Sutfin, Mike Mayhew, Mike Quinn, Olivier Coipel, Salvador Larroca, Simon Pegg, Simon Spurrier, Simone Bianchi, Terry Dodson, Warwick Davis, Wilton Santos, Yayan Ruhian,

Prawdziwe firmy i organizacje

The Walt Disney Company,

Prawdziwe daty

1970, 1971, 1972, 1973,

Ujednoznacznienia

Battlefront, Tooka, Val

Szablony

Szablon:GoA, Szablon:Solo,

Dostępne źródła

Filmy

Seriale


Książki

Legendy

Kanon

Inne

Przewodniki

Komiks

Gry

Magazyny, gazetki i książeczki

Inne

  • Star Wars Playing Cards Heroes & Villains
  • Pokaźna kolekcja kart Star Wars
  • Pokaźna kolekcja kloców LEGO Star Wars
  • Różnorakie modele i zabawki





Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!