Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


The Old Republic: Onslaught

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
TOR Onslaught.jpg
The Old Republic: Onslaught
Wydawca:
Producent: BioWare Austin
Data wydania: 22 października 2019[1]
Gatunek:
Platformy: PC
Nośnik: Dystrybucja cyfrowaThe Old Republic: Onslaught to dodatek do gry MMORPG The Old Republic stanowiący kontynuację rozszerzenia Knights of the Eternal Throne i wydarzeń zapoczątkowanych w aktualizacji Jedi Under Siege. Rozszerzenie zostało oficjalnie zapowiedziane 13 kwietnia 2019 roku podczas Star Wars Celebration w Chicago i zadebiutował 22 października tego samego roku. Dodatek jest dostępny za darmo dla opłacających abonament.

Fabuła

Historia rozszerzenia skupi się na rozgorzałym na nowo konflikcie pomiędzy Republiką Galaktyczną a Imperium Sithów. Obie strony zmuszone są walczyć o kluczowe zasoby, których zapasy kurczą się przez wzmożoną aktywność piratów i przestępczość. Dowodzący flotą Sithów Darth Malgus przygotowuje druzgocący atak na nowe stocznie Republiki na Korelii. Członkowie Mrocznej Rady, kuszeni wizją zwycięstwa i płynących z niego zysków, zaczynają przeciwko sobie spiskować. Tymczasem Republika poszukuje sprzymierzeńców, gotowych pomóc w obronie Korelii. Dowódca Wiecznego Sojuszu musi zadecydować, którą z frakcji zamierza wesprzeć.[1]

Nowa zawartość

Praca koncepcyjna przedstawiająca Onderon.

Rozszerzenie Onslaught wprowadzi do gry nową zawartość, dostępną dla jego nabywców.

  • Dwie nowe lokacje do eksploracji, planetę Onderon oraz niezależną stację paliwową Mek-Sha, siedlisko piratów, przemytników, uchodźców czy najemników, zbudowaną w skorupie asteroidy, kontrolowanej niegdyś przez Huttów.
  • Nowy Flashpoint na Korelii, stanowiący finał rozszerzenia i oddający w ręce zarówno pojedynczych graczy jak i grup zupełnie nowy obszar planety.
  • Nowa operacja rozgrywająca się na Dxunie, księżycu Onderona, w czasie której gracze stawią czoła Korporacji Czerka i trandoshańskim myśliwym.
  • Możliwość awansowania na 75 poziom.
  • Wraz z premierą rozszerzenia udostępniona zostanie nowa grywalna rasa, Nautolanie.[2]
  • Nowy rodzaj wyposażenia, przedmioty taktyczne, wpływające na sposób gry i działanie umiejętności.

Zawartość

[Pokaż/Ukryj]
Postacie Stworzenia Modele droidów Wydarzenia Miejsca
Organizacje i tytuły Rasy rozumne Pojazdy i statki Broń i technologia Różne

Przypisy

Linki zewnętrzne


The Old Republic
[Pokaż/Ukryj]

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!