Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Battlefront II (DICE)

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Ten artykuł dotyczy gry z 2017 roku. Zobacz też: drugą odsłonę serii.
Yoda - przyszłosc.png
Niemożliwe zobaczyć przyszłość jest...

W przyszłości.


UWAGA! Artykuł opisuje materiał, który nie został jeszcze wydany. Dokładny opis będzie możliwy dopiero po jego pojawieniu się.

Obi Stub3.png
Być może w archiwach są braki.

Ten artykuł wymaga poszerzenia.


Prosimy, rozbuduj go, korzystając z zaleceń edycyjnych.  
Ten artykuł wymaga poszerzenia o: ostanie materiały wideo, nowe okładki i grafiki promocyjne, info o wydaniach na inne platformy, info o wydaniach kolekcjonerskich, info o samej grze, becie, rozgrywce, trybach, itd..

STBII.jpeg
Battlefront II
Wydawca: Electronic Arts
Producent:
Data wydania: 17 listopada 2017
Gatunek:
Ograniczenie wiekowe: 16
Platformy:
  • PC
  • Xbox One
  • PS4Battlefront II to osadzona w świecie Gwiezdnych wojen gra wideo z gatunku strzelanin, której producentem jest studio DICE, a wydawcą firma Electronic Arts. Jest to druga odsłona gier z serii Battlefront, której pierwsza miała premierę w listopadzie 2015 roku. Gra ukaże się 17 listopada 2017 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jest to czwarta duża gra z serii Battlefront.

Promocja

Wstępne logo gry.

Oficjalna zapowiedź oraz premiera pierwszego zwiastuna produkcji odbyła się 15 kwietnia 2017 roku podczas Star Wars Celebration w Orlando. W czasie panelu ujawniono istnienie kampanii dla pojedynczego gracza, której bohaterką jest Iden Versio, dowódcą jednostki specjalnej Imperium o nazwie Inferno. Ujawniono również pełną zapowiedź powieści Battlefront II: Inferno Squad, która będzie powiązana z kampanią fabularną gry.[1][2]

10 czerwca w czasie trwania targów E3, na konferencji EA Play opublikowano drugi zwiastun oraz gameplay produkcji. Zapis z rozgrywki ujawniał możliwości dwóch nowych grywalnych bohaterów: Rey oraz Dartha Maula oraz nową mapę przedstawiającą Pałac królewski w Theed.[3]

Przypisy

Linki zewnętrzne


Seria Battlefront
[Pokaż/Ukryj]

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!