Weź udział w konkursie i zgarnij fajne nagrody.
Uwaga! Konkurs został przedłużony.

Dyskusja Archiwisty:Yako

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Proszę o porządek i o dopisywanie się w odpowiednich wątkach. Nowy wątek najlepiej zaczac na samym dole strony. Każdą sprawę proszę zacząć od ==odpowiedniego tematu== robionego a'la nagłówek w wiki. Dzięki!


tag "poem"

Coś nie bangla z tym tagiem - właśnie na głównej wyświetlił mi się cytat w takiej postaci:

<poem> -Jak leci? -Jak zwykle. -Aż tak źle? </poem> -Han Solo i Luke Skywalker

NLoriel 18:20, 31 sty 2007 (CET) Podbijam, bo rok minął, a problem jest do dziś - nawet jest w losowym teraz :) Louie1449 00:53, 25 sty 2008 (CET)

Grafiki

Witaj, do części grafik, dodanych przez Ciebie do Biblioteki, brakuje niezbędnych informacji. Proszę, uzupełnij je. Oto wspomniane grafiki:

Z góry dziękuję --signstraznik.png Bastion_3557 Dyskusja  15:58, 11 lut 2008 (CET)

  • Przepraszam ale mi nie chodziło o Plo Koona - Plo Konn to jest ktoś zupełnie inny:/ . Chiałem pomóc ale jak nie to ok. --Skoczek 15:20, 6 mar 2008 (CET)

Hello slavic person,

can you unprotect Revan and Wygnana Jedi? I want to specify which versions are the most chosen among players

polecany

oddałeś głos na 2 artykuły:) signjedi.png Peteer Dyskusja  22:24, 14 kwi 2008 (CEST)

TOR na Ossus

Hej, Yako, dotarł do ciebie mój e-mail? Wysłałem go już parę dni i wciąż czekam na odpowiedź, a jest bardzo ważny, bo tyczy się tematu dołączenia TOR do Ossus... (wysłałem na dwa adresy, pwasiak@outlander.pl i yako@gwiezdne-wojny.pl) --Jedi Nadiru Radena 10:35, 20 maj 2008 (CEST)

Te przekierowania

Wiesz, imo te przekierowania mogły być całkiem przydatne z dwóch powodów:

  • Jak ktoś będzie szukał informacji to raczej nie pod nazwą konkurs: cośtam
  • Wciąż są czerwone linki do tych artów, tak kierowałyby gdzie trzeba.

Za mało, żeby zostawić parę przekierowań??AvedDyskusja 19:19, 11 lip 2008 (CEST)

Nie dotyczy

Zgodnie z wytycznymi stąd. Cytat: Wpisujemy źródło obrazka (tytuł komiksu, filmu itp. z jakiego pochodzi), w przypadku okładek oraz plakatów wpisujemy nie dotyczy. AvedDyskusja 18:45, 29 sie 2008 (CEST)Pytanie

Skąd wiemy że Mace Windu zginął w 19 po pojedynku z Sidiousem . Przecież tak samo w Ataku Klonów wyskoczył Anakin gdy ścigali łowczynię.

Weź pod uwage, że co innego gdy Anakin wyskoczył ze śmigacza świadomie i skupiając się nad tym, a Mace Windu po prostu wypadł przez okno rażony błyskawicami Mocy i w zasadzie przy upadku z takiej wysokości ciężko o przeżycie. Ponadto wszędzie przyjmuje się, że Windu zginął i już ;] Szczególnie, że nie mając obu dłoni nie miał się jak czegoś złapać.

A tak w ogóle to takie pytania powinny znajdować się w dyskusji hasła, a nie w dyskusjach Archiwistów ;]--Mario 20:22, 1 paź 2008 (CEST)

Pomysł

mi nie chodzi o śmieszne historyjki takie jak na vongopedi tylko normalne "poważne" historie o jakimś jedi lub sithcie lub czymś innym wymyślonym przez szarego człowieka Wtedy mogli by (fani) pokazać na co ich stać a normalnie przecież nie napiszą książki a jak to nawet dadzą na bloga czy vongopedie to tego raczej nikt nie przeczyta a na ossusie każdy fan miałby taką moąliwość zabłyśnięcia wtedy mógł by nawet podać swoje namiary jak ktoś chciałby się z nim skontaktową Pozdro :P

Weryfikacja

Fragment o niezbyt precyzyjnym wykonaniu zbroi Vadera pochodzi z Czarny Lord: Narodziny Dartha Vadera od końca strony 44 do 47. Na wszelki wypadek umieściłem tą informację także na stronie dyskusji Anakina. Nie jestem pewien, kto może weryfikować informacje (ja sam jako autor fragmentu nie powinienem), więc informuję o pochodzeniu tych informacji. Darth Novak 20:18, 31 paź 2008 (CET)

Na Vongopedii

Yako - sam oceń czy się śmiać, czy płakać. Darth Novak 13:23, 10 lis 2008 (CET)

Skoro tak to wszystko jest legalnie. Nie ma zniesławienia ;) Darth Novak 13:30, 10 lis 2008 (CET)

Screencast i co dalej?

Chciałbym dowiedzieć się czy będą powstawały dalsze odcinki screencastu Ossusa. Pytam, bo uważam, że to bardzo fajna i przydatna rzecz dla nowych użytkowników, a skończyło się na dwóch. Czy masz może w planach nakręcenie kolejnych odcinków? Bardzo przydały by się takie z dokładnymi zasadami działania MediaWiki, tworzenia haseł w Bibliotece, dodawaniu grafik itp. Teoretycznie jest o tym wiele stron specjalnych na Ossusie, ale nie każdemu się chce to czytać, a wiele osób z chęcią by taki filmik obejrzało. Ponadto oba screencasty jakie już powstały można by bardziej wyeksponować na głównej stronie, bo na razie są schowane gdzieś w tabelce Nowości na blogu i ciężko je znaleźć. Z góy dziękuję i pozdrawiam: --Mario 13:39, 10 lis 2008 (CET)

Siemka

he, he :) Coś w ostatnich dniach świruję jeśli chodzi o SW :):)
Ale coś się dzieje bo nie otrzymuję potwierdzenia e-mail (już wysłałem powtórne) - czy serwer jest aż tak obciążony ??Tdc 19:34, 10 lis 2008 (CET)

No to po zarejestrowaniu cytuję: "Twój adres e-mail nie jest potwierdzony. Poniższe funkcje poczty nie będą działały.Potwierdź swój adres e-mail" Tdc 19:37, 10 lis 2008 (CET)
Nie wpisywałem (samo się uzupełniło), sprawdziłem też adres jest poprawny, a listu na skrzynce nadal nie ma (dwa razy wysyłałem). Na razie to nic istotnego, ale dziwne.Tdc 22:53, 10 lis 2008 (CET)
dziś otrzymałem oba listy z godziny 16 i 17 dnia wczorajszego, więc listy zostały do mnie wysłane, ale widocznie z moją pocztą był jakiś problem. Więc wszystko już ok.Tdc 20:50, 11 lis 2008 (CET)

Nagrody

Tak, nagrody za konkurs przyszły do mnie z miesiąc temu. Ale wielkie dzięki za pamięć. :-)-Mr.White,21:13, 29 lis 2007 (CET)

Re: Nick

OK, sorry. Więc można zmienić nick? Prosiłbym bardzo, bo używam od dawna nicka Jaskoviakus. Dzięx z góryJaskoviakus 12:59, 5 gru 2008 (CET)

Mail: jaskop@poczta.onet.pl Vol-Thrane 15:49, 5 gru 2008 (CET)
dzięx Vol-Thrane 14:06, 7 gru 2008 (CET)

Dźwięki

Czy w Ossusie jest możliwe dodawanie plików dźwiękowych, które umieszczone np. obok cytatu umożliwią nam odsłuchanie go? Coś takiego jest na Wookiepedii, a oba projekty są oparte na systemie Wiki(chyba), więc Osuus raczej także ma taką możliwość, tylko nie wiadomo jak z niej korzystać. Darth Novak 09:12, 14 gru 2008 (CET)

A jak będę mógł się dowiedzieć, kiedy to już zacznie działać? Będzie "odhaczone" na jakiejś stronie "Do zrobienia"? Darth Novak 13:10, 14 gru 2008 (CET)

Nie chcę się narzucać, ale czyżby dźwięki już działały? Sądząc po życzeniach :) tak. Chyba, że to beta-testy? Darth Novak 21:50, 26 gru 2008 (CET)

Użytkownicy

Taie pytanko-> czy ja moge dodawać powitana do dyskusji nowych archiwistów? bo z tego co widze to Aved to robi...ale nie tylko... czy on jest specjalnie do trgo wyznaczony a jak go nie ma to strażnicy to robią czy inni archiwiści też mogą? bo ja już chciałem ale przez przypadek nie w dyskusji to umieściłem, ale na szczęście DantE to poprawił...i przepraszam za to z góry... Droid Bojowy 14:11, 19 gru 2008 (CET)

Przekierowanie

No więc tak-> jak wpisuje w wyszukiwarkę "Fi" to odrazu przechodzi mi do komandosa. A jest przecież więcej haseł z tą nazwą wiązane. Chciałem napisać o normalnym klonie z tym imieniem który zginął na rękach Etain. Droid Bojowy 14:04, 1 sty 2009 (CET)

nie oto mi chodzi że nie ma takiej, była bo. Wkurzała mnie. Jak napisałem RC-8015 dopiero wtedy przestało mi się to pojawiać. Droid Bojowy 21:36, 1 sty 2009 (CET)

to teraz po polsku. O ile mnie pamięć nie myli to była Strona ujednoznaczająca czy jakoś tak.... sprawdziłem w kategorii i nie ma. Zrobię jak tylko będę mógł. Droid Bojowy 22:27, 2 sty 2009 (CET)

Pliki

Ten plik miał nazwę index.php, wyskakuje za każdym razem, kiedy kliknę w "różn". --ciech97

Wysłałem maila do Ciebie. --ciech97

Własnie zauważyłem,że problem występuje tylko kieyd używam Opery lub Mozilli, w Internet Explorerze wszystko działa dobrze. --ciech97 12:43, 1 lut 2009 (CET)

Pouczanie innych

no masz racje... ale mówi się trudno ;P --Droid Bojowy 09:00, 12 lut 2009 (CET)

Star Wars Extreme

Czemu? Inne linki recenzji i wywiadów są w Ossusie na porządku dziennym.

Archiwista:Mark Rader

Siema. Daj ban dla tego archiwisty bo przy tworzeniu strony o sobie zapisał ją około 15 razy. Dofine 19:17, 15 maj 2009 (CEST)

Separatyści

Przeredagowałem stronę Separatyści/Do zrobienia i wkleiłem do artykułu o KNS tamte informacje. Możesz usunąć tą stronę. Dofine 17:19, 20 maj 2009 (CEST)

StarWars wiki > Wookiepédia

Hi Yako.

We have started over a brand new french wiki on Star Wars : Wookiepédia. Users at StarWars wiki fr chose to switch over to this new project. As you can see we have far less articles for now but we will start the import from the old site quickly. Could you please change your [[fr:]] interwiki and point it to our new url : http://wookiepedia.fr/wiki/$1 ?

Best regards Alx 23:34, 8 cze 2009 (CEST)

Od Lhi

Mogę pomóc przy Wojny klonów (serial rysunkowy)?-Archiwista:Lhi

Czy mógł bym się tak pół oficjalnie zająć dodawaniem ciekawostek? Znalazłem dobry sposób na wyszukiwanie potwierdzonych i ciekawych ciekawostek. Mógł bym co miesiąc po ok 10 dodawać, tak żeby był zapas jakby co. Co ty na to? Na dowód zobacz sobie teraz dyskusje ciekawostek, bo niedawno dodałem nowe. Oczywiście inni Archiwiści też mogli by się tym zająć. Można by też wyznaczyć grupę osób które będą się tym zajmować. --Droid Bojowy 16:42, 3 lip 2009 (CEST)

Podpis

Mam takie pytanie: po przeniesieniu mojego nicku, nowy działa już wszędzie oprócz podpisu. Gdy używam czterech tyld w podpisie widoczny jest mój stary nick. Jaka może być tego przyczyna i jak to zmienić (pod warunkiem, że da się zrobić to we własnym zakresie)? --Mario 19:02, 14 sie 2009 (CEST)

Dzięki za pomoc, już wszystko działa.--Mario 14:53, 15 sie 2009 (CEST)

Grievous

W lutym przejąłeś artykuł o Grievousie. Mam pytanie, czy będziesz go edytował ? Pytam, ponieważ przyjęliśmy ze Sky'em, że dopuszczalna granica bez edycji to 2 miesiące. Tym czasem mija 8... --Dofine 18:57, 7 paź 2009 (CEST)

Mam prośbę. Czy mógłbyś przenieść artykuł Wolffe pod CC-3636. Z góry dzięki --Dofine 15:03, 10 paź 2009 (CEST)

Pomysł nowej kategorii

Nowa Kategoria

Zastanawiam się nad nową kategorią - Postacie według filmów. I wewnętrzne kategorie np. Postacie z Mrocznego Widma.

Proszę o opinię.

Lkan


lotr

nie przypominasz sobi dlaczego wolę gwiezdne wojny od władcy pierścieni tytuł strony po drugie to ty chyba masz jakiś problem synku po trzecie milej bo jak byś synku nie zauważył to ja tu się zalogowałem żeby wam pomóc w edytowani tej strony więc odnoś się do mnie z szacunkiem

Nowe artykuły

Stworzyłem artykulik o Mikkim. Czy jest dobrze napisany ? --Koon 21:38, 24 lis 2009 (CET)

Są to wszystkie informacje. W książce jest tylko napisane, że kręcił się wokół Bane'a i nagle Mikki otworzył miecz świetlny i zginął :)

Konkurs

Minął około miesiąc od rozstrzygnięcia konkursu. Od tego czasu nie mogę złapać Cię na GG więc postanowiłem wysłać Ci e-maila zawierającego mój adres. Nie było żadnej odpowiedzi więc wysłałem następnego. Nadal nie otrzymałem żadnej informacji dlatego piszę tutaj. Czy nagroda została w ogóle wysłana? Jeśli tak, to kiedy? JohnnyTano, 09:43 24 sty 2010

Polubiłem cie

Nie wiem dlaczego, ale polubiłem cie.

Pozdrawiam

Appo

Konkurs

Jako że pytanie zostało bez odpowiedzi to podsyłam: link. Pozdrawiam. Louie1449 22:46, 3 mar 2010 (CET)

Nowe grafiki

Cześć przed chwilą podesłałem dwie nowe grafiki, by uzupełnić artykuł o Alphie-17 jednak one nie działają, a w miejscu gdzie powinna być ilustracja wyskakuje informacja o błędzie miniatur czy coś w tym stylu. Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Windy 16:27, 29 kwi 2010 (CEST)

Konkurs

Chciałbym się dowiedzieć, czy jeszcze mam jakieś szanse na otrzymanie nagrody. Sorry, ale konkurs zakończył się pół roku temu, a ja dalej w sumie nie otrzymałem tego hełmu. Trochę to niepoważne. Louie1449 23:52, 23 maj 2010 (CEST)

I kolejny raz pytam: co z tą nagrodą? Chciałbym jednak tym razem otrzymać odpowiedź, bo to ignorowanie moich zapytań o niego robi się już nudny. Tu już nie chodzi o to, że jej nie dostałem, ale chciałbym się przynajmniej dowiedzieć, czy są jakiekolwiek szanse, że ją kiedyś w ogóle zobaczę. Louie1449 16:43, 28 cze 2010 (CEST)

Scimitar of Kelso

Hej, zauważyłem że zrobiłeś przekierowanie z Scimitar of Kelso do Bułat z Kelso. Interesuje mnie dlaczego w tę stronę, a nie odwrotnie. Z tematu na forum wynika, że artykuł powinien być pod oryginalną nazwą. Czy to jakiś wyjątek? --Anzelm 18:18, 19 wrz 2010 (CEST)

No tak, ale chodzi mi o to, że na forum w temacie Nazwy statków - przeniesienie stworzonych artykułów Shedao napisał, że nazwy statków są tu wyjątkiem, hasła tworzymy pod oryginalną nazwą i nie ma od tej zasady wyjątków. Podobne informacje znalazłem w dziale Pomocy - Nazwy statków i okrętów. Dlatego właśnie pytam - jeden z użytkowników chciał tworzyć hasła do statków występujących wyłącznie w komiksach KotOR, gdzie znana jest już oficjalna nazwa, ale i tak miał je tworzyć pod oryginalną. Pozdrawiam Anzelm 22:12, 19 wrz 2010 (CEST)

Odp: Linki zewnętrzne

Ta przerwa od Ossusa była dla mnie widocznie zbyt długa, coś mi się poplątało :D signjedi.png Kasa Dyskusja  19:07, 20 kwi 2011 (CEST)

Konkurs wyścigowy

Cześć! Piszę do ciebie w sprawie nagrody w konkursie wyścigowym, który zakończył się jakieś trzy miesiące temu - przesyłki jak nie ma, tak nie ma. Z pewnością wysłałem Ci maila z moim adresem, ale nie przypominam sobie abym otrzymał jakąkolwiek odpowiedź. Rozumiem, że przez większość czasu między zakończeniem konkursu a dniem dzisiejszym trwała przebudowa Ossusa, ale jakaś mała informacja odnośnie wysyłki byłaby bardzo mile widziana... JohnnyTano 20:28, 17 maj 2011 (CEST)

Move of the German Star Wars wiki to Jedipedia.net

Dear Yako, I am speaking on behalf of the sysops and users of the German Star Wars wiki Jedipedia. You may have heard that our webmaster Premia wanted to move to Wikia and give up our independence.

All users and sysops were against this decision which is why we decided to set up our own independent wiki at http://www.jedipedia.net/wiki/Jedipedia:Hauptseite. We have copied all the articles and the design but we are currently working on a new design. Already, the Recent Changes show that our wiki is way more active, with more than 200 new articles written this week.

While we are not satisfied with this solution, we rather want to have a second wiki than to be under Wikia's control. While we doubt that Wikia will update the interwiki links to our new German wiki, we would like to ask you if you could change the German interwiki links in your wiki from "http://www.jedipedia.de/wiki/index.php/$1" to "http://www.jedipedia.net/wiki/$1". This way, we can safely link our new articles to your wiki and vice-versa without having to worry about broken links.

By the way, we have moved HotCat, our tool to change the interwiki links, to our new wiki as well. Therefore, we will of course continue our mission to cross-link all articles in all Star Wars wikis and help fans of all languages connect with each other.

We're looking forward to hearing from you, User:C-3PO of the German wiki. Posted with account HotCat 16:35, 1 lip 2011 (CEST)

Hi Yako, I noticed that on the page Biblioteka Ossus:Lista fanowskich encyklopedii you still have a link to the old Jedipedia. Since the page is protected, could you please replace the link with http://www.jedipedia.net/wiki/Jedipedia:Hauptseite? Have a nice day, C-3PO (posted with account HotCat) 21:09, 4 wrz 2011 (CEST)

Jeszcze jeden konkurs

Jeśli dobrze widziałem, konkurs już się zakończył. W werdykcie napisałeś, że poinformujesz mnie i Piett'a o wysyłce nagród. Minęło już trochę czasu, więc jak się sprawy mają? JohnnyTano 19:58, 13 wrz 2011 (CEST)

Re:Lista JEdi

Usunąłem treść, ponieważ chciałem zająć się tym artykułem i napisać go od nowa według epok. Usunięcie treści trochę mi pomogło. Jeśli jednak nie mam nic robić z tym artykułem, to napisz. Ja chciałem go polepszyć. Może kontynuuję swe zmiany w tym artykule, a ocenisz dopiero po zdjęciu szablonu. Jednak potrzebuję na to potwierdzenia, jeśli już się tak dzieje. Pzdr. --Galen Marek Dyskusja 16:00, 24 paź 2011 (CEST)

Czyli mam to zrobić tak: napisać wszystko np. w Wordzie (czyli jak bym robił nowy artykuł), wcześniej mieć wstawiony szablon wEdycji, pod koniec usunąć wszystko z listy i skopiować z Worda, usunąć szablon i koniec? Pzdr. --Galen Marek Dyskusja 07:04, 25 paź 2011 (CEST)

Spacje

Moim zdaniem nie są to zbędne edycję, ponieważ edytuje również na Wikipedii i zawsze po znakach *, albo # trzeba dać spację, bo musi być odstęp od tych znaków.--Kuba Skywalker 20:03, 22 lut 2012 (CET)

A moim zdaniem takie edycje, są potrzebne, bo poprawiam tym samym malutkie błędy i tylko to robię na tej stronie. Ja kocham GW, ale nie znam się na nich, tak jak ty i wiele innych osób, które tutaj edytują. Na Wikipedii robię też malutkie poprawki i nikt mi nic nie mówi. --Kuba Skywalker 10:31, 23 lut 2012 (CET)

Konkurs (ten poprzedni)

Pamiętasz mnie jeszcze? Tak się składa, że przeszło rok temu wygrałem VIII konkurs Ossusa a nadal nie dostałem żadnej nagrody czy choćby informacji. Na pewno się z Tobą kontaktowałem, ale maile pozostawały bez odpowiedzi a na GG nie mogłem Cię złapać. Pewnie nadal by tak było gdyby nie zachciało mi się załatwić paru niezałatwionych spraw. A więc pytam: co z tym zrobimy? JohnnyTano 11:38, 29 kwi 2012 (CEST)

I znowu- wysłałem wiadomość na dwa twoje maile (yako.wasiak@gmail.com oraz yako@ossus.pl), które zostały bez odpowiedzi. Czy one w ogóle dotarły? Mój mail to masterjohnny@interia.pl
Wszystko dobre co się dobrze kończy. Przesyłka dotarła kilka dni temu. JohnnyTano 14:13, 12 cze 2012 (CEST)

Fay

Witam. Właśnie chciałem dodać link w artykule Fay do japońskiej Wiki, jednak nie mogłem. Link pojawiaj się na końcu strony, a nie z boku i na dodatek był on na czerwono. Nie wiem dlaczego tak się stało, dlatego zwracam się do ciebie. Pozdrawiam. --Kuba Skywalker 18:54, 17 maj 2012 (CEST)

Bitwa o Aargonar

Hej, mam pytanie: w dyskusji do strony o tej bitwie napisałeś, że szukasz dodatkowych źródeł, aby zweryfikować jej wynik. Jak ci idzie? Jeżeli nic nie masz, to ponawiam moją propozycję: mógłbym opisać wynik bitwy zgodnie z komiksami (zwycięstwo Republiki), po czym dodać sekcję "Sprzeczne źródła" i wymienić stanowisko The New Essential Chronology (uważam, iż to oni się mylą - książka opisuje historię Galaktyki na przestrzeni kilku lat - przy takiej pracy łatwiej o błąd, a komiksy dotyczą tylko tej bitwy, w dodatku były pierwsze :) ). Nie chcę tego robić bez Twojej zgody, ponieważ szukasz innych źródeł... Ale jeżeli nic nie znalazłeś, to chętnię przeprowadzę edycję. Co o tym myślisz? Pozdro Bartosz Bednarek 12:56, 16 lip 2012 (CEST)

Re:Plik

Wygląda na to, że już jest dobrze. Kathryn Vader 14:13, 25 lip 2012 (CEST)

Strony w edycji

Cześć! Widzę, że usuwasz szablony oznaczające, że artykuł znajduje się w edycji. Proszę, byś nie usuwał szablonu z edytowanego przeze mnie hasła (Dass Jennir). Jestem w trakcie pisania nowej, dużej partii tekstu, którą powinienem wrzucić w ciągu kilku dni. :P Pozdrawiam. signstraznik.png Carth Dyskusja  00:48, 20 sie 2012 (CEST)

Re. grafiki

Chodzi o to, że ja proszę kolegę by przesyłał zdjęcia, bo ja nie mogę. Mówię mu jakie zdjęcia i jak je nazwać itp. a on to robi. Robiłbym to sam, ale gdy chcę przesłać plik, nie chce zacząć mi się ładować. Raz udłało mi się z Zonderem, ale nie wiem czemu teraz nie działa. Ten sam kolega do mnie przyszedł i spróbował przesłać - nie działało tak czy siak. I to jest mój problem. Pozdrawiam! Felucian1 12:59, 15 lut 2013 (CET)

Ban i duży bałagan!

  1. Po pierwsze primo - za co właściwie dostałem tego bana? Za to, co napisałem w dyskusji DantE-ego? Jakby co, to przeczytałem disambiga i -Ra.
  2. Po drugie primo - może nie zauważyłeś tego, ale czytając dwa artykuły (Mroczna Rada i Vitiate) znalazłem dwa błędy. W Mrocznej Radzie pisze, że założył ją Vitiate, a w Vitiate pisze (to pisze w ostatniej linijce pierwszej sekcji po spisie treści): zwieżchnik Mrocznej Rady, Lord Sithów Marka Ragnos... Wytłumacz o co chodzi, bo to błąd, który trzeba wyjaśnić. Poza tym sam jestem ciekawy o co chodzi.
  3. I po trzecie - jeśli będziesz miał chwilę czasu, to zobacz mój profil. Nie wiem czemu, ale popsuły się przypisy. Wczoraj (13.04.2013) dodałem między innymi przypisy. Najpierw pierwszy był przypis "Ja", a na końcu pierwszym został przypis "Filmy". "Ja" został na swoim miejscu, ale nadal jest jedynką.* O co w tym chodzi? Jeśli możesz (i umiesz) to popraw to. (Nie zwracaj uwagi na to, co pisze w "szablonach".)
  4. Czemu (ban kończył mi się o 7:50) musiałem czekać do 10:30?

* Jeśli nie rozumiesz, tu masz inne wyjaśnienie: np. przypis do aktualizacji jest "Ja", ale numer jest pierwszy, czyli "Filmy".

Pozdrawiam, Archiwista:Darth Plagueis the Wise!

Advanced Recon Commandos

Witaj! Przed chwilą uzupełniłem źródła w tym artykule. Byłbyś tak miły i usunął szablon o ich braku? Z góry dzięki. Pozdrawiam. Bartosz Bednarek 11:41, 4 sie 2013 (CEST)

Interwiki link

Sorry for the late reply. We have agreed to add interwiki links. However, I tried the link in the Japanese version Wookieepedia, but it did not work. Can I ask for the addition of interwiki links to our wiki ? --Tomeito 00:49, 24 gru 2013 (CET)

Revan

Mógłbyś odbezpieczyć Revana? Bo sekcja "kolor miecza świetnego" potrzebuje gruntownych zmian.

Przeniesienie.

Cześć, mam takie pytanie: czy jest możliwość zmienienia mojej nazwy archiwisty, a przy tym żeby moje dotychczasowe edycje były przypisywane do mojej nowej nazwy? Chodzi po prostu, że mam literówkę (kiedy się rejestrowałem była jeszcze Felucia), to jeszcze jest to taka nudna i nie oryginalna. Pozdrawiam! c; Felucian1 (dyskusja) 17:28, 30 kwi 2014 (UTC)

Oj.. a to będzie bezpieczne, chodzi o to żeby się coś nie zepsuło... Myślałem może o : Felucjan i Maszyna. Ale, jakbyś mógł mi tylko powiedzieć czy to jest 100 % bezpieczne. Pozdrawiam! =) Felucian1 (dyskusja) 21:18, 30 kwi 2014 (UTC)

Problem z grafiką

Witaj! Zauważyłem problemy techniczne w związku z jedną grafiką, mianowicie Schock Trooper I faza.jpg - przed ostatnią awarią Ossusa działała bez zarzutu, a teraz nie może się wyświetlić. Oznaczyłem ją Kasowankiem i usiłowałem przesłać jeszcze raz, ale spotkałem się z tym samym problemem. Spróbowałbyś coś z tym zrobić? Z góry dzięki Bartosz Bednarek (dyskusja) 20:35, 5 maj 2014 (UTC)

Re

Odebrałem już kilka dobrych dni temu - wysłałem Ci odpowiedź. Nie doszła? Bartosz Bednarek (dyskusja) 13:07, 29 cze 2014 (UTC)

Czekam na kontakt... jeżeli wysłałeś mi drugiego maila, to nie doszedł... Bartosz Bednarek (dyskusja) 10:00, 4 lip 2014 (UTC)
Gwoli weryfikacji podaję hasło: "Bartosz Bednarek jest debesciak". Pozdrawiam ;) Bartosz Bednarek (dyskusja) 19:01, 8 lip 2014 (UTC)

Test

Coś jest nie tak? --signstraznik.png Yako Dyskusja  23:55, 18 sty 2015 (CET)

Informacja do Newsów

Cześć! Możesz mnie nie kojarzyć, jestem Twoim widzem na YT. Mam nową informację, którą moglibyście dodać do Newsów na stronie głównej: siódmy odcinek rebeliantów - Gathering Forces, podobnie jak pozostałe odcinki zostanę wyemitowane już w marcu. Informację tę wyczytałem w reklamie magazynu Kaczor Donald, myślę, że można jej zaufać :) . Pozdrawiam - Mustafar29. 20:21, 31 sty 2015

Strona Archowisty

Cześć. Pytanko: Czy każdy może napisać o sobie na swojej stronie Archiwisty? Pozdrawiam! Mustafar29. 15::05, 25 lut 2015

PT interlang link

Hi Yako! I'm Lele, bcrat of the Star Wars Wiki in Portuguese. It was pointed out to me that you guys don't have the pt interlang connection established, so I'm here to request that! I keep forgetting to message you or one of your colleagues about this, but we'd very much like to establish this connection with Ossus. You already have links to three other major latin languages, we'd love to join the club!

Thanks! Lele Mj (dyskusja) 23:24, 10 mar 2015 (CET)

Great! Thank you! Lele Mj (dyskusja) 20:32, 27 mar 2015 (CET)

Problem z miniaturkami

Aaaa, to już wiem skąd była przerwa w działaniu Ossusa ;) Dobra, dzięki :) Następnym razem będę wiedział do kogo się odzywać ;) Pozdrawiam Anzelm (dyskusja) 00:25, 6 kwi 2015 (CEST)

Chodzi mi o skórkę. Jaki kod w CSS ma skórka Wektor? —Michalbr10 (dyskusja)

Awaria

Chcę zgłosić awarię dodawania zdjęć do stron. Na przykład w tym artykule - Loth-cat. Pozdrawiam :) Mustafar29 (dyskusja) 20:10, 21 kwi 2015 (CEST)

Interwiki

Hejo, to znowu ja ;) Nie chcę być nie miły oczywiście, ale jak tam interwiki do Fińskiej SW-Wiki? I pomyślałem, że fajnie by też było nawiązać kontakt z Czeską, mają tam naprawdę wiele bardzo "fajnych" artykułów, również tych z nowego kanonu. Obie wiki mają interwiki do Ossusa ;) Pozdrawiam i Moc z Tobą!

PS: Nie mogę się doczekać "Zapytaj Yodę" :D Mustafar29 12:36, 13 sie 2015 (CEST)

Forum Ossusa

Czemu forum ossusa nie działa?--KyleKatarn (dyskusja) 14:38, 21 sie 2015 (CEST)

Dzięki Yako --KyleKatarn (dyskusja) 14:51, 21 sie 2015 (CEST)

Interwiki

Podrzucę oczywiście :) A wszedłbyś na ten czat? Mam troszkę pytań. Mustafar29 14:56, 21 sie 2015 (CEST)

Yako, jak widać Mustafar z inteligencji nie słynie. Prosiłeś o interwiki, a ja nie odpisałem xD Masz linki: Czech Star Wars Wiki i Jedipedię. I jeszcze raz sorry. Mustafar29 (dyskusja) 14:14, 23 sie 2015 (CEST)

Strona główna

Mam pytanie czy mógłbyś dać nowe ciekawostki na stronie głównej?--KyleKatarn (dyskusja) 15:40, 28 sie 2015 (CEST) P.S. Czy zrobisz analizę 3 trailera TFA(już wyszedł)?

Koszulki!

Forum:Koszulki! Co o tym sądzisz jako? :) Pozdrawiam. ~Mustafar29 20:21, 30 sie 2015 (CEST)

Interwiczki

Hej. Jest jeszcze kilka SW Wiki, do których linki by się przydały, na przykład ta. Co Ty na to? ;) ~Mustafar29 19:03, 18 wrz 2015 (CEST)

Przepraszam, że się dołączę, ale moim zdaniem lepiej od razu dodać wszystkie wiki, które posiadają trochę artykułów oraz są linkowane z Wookieepedii. Krócej mówiąc, mam na myśli te wiki: bg, da, el, ko, hr, hu, no, ro, sk, sl, sr, sv, tr, uk, zh (中文). W razie czego napisz do mnie :) ;) -Darth Plagueis the Wise 19:34, 18 wrz 2015 (CEST)
Odpisałem na FB. ;) -Darth Plagueis the Wise 19:17, 20 wrz 2015 (CEST)
OK, w takim razie zapytam się tutaj: czy możemy obniżyć próg do 400-500 artykułów? 800 to na serio bardzo dużo, nie przesadzajmy... ;) -Darth Plagueis the Wise 21:35, 20 wrz 2015 (CEST)

Class:szablonramki

Hej Yako. "Sprzedałbyś" mi kod na to, by jakiś tekst był wyświetlany jako nagłówek, na przykład jak w szablonie Powitanie? Pozdrawiam :) ~Mustafar29 18:33, 21 wrz 2015 (CEST)

Szablon:Era

Hej :) Pamiętaj o słowo-kluczu "kanon" w erach. ~Mustafar29 09:38, 11 paź 2015 (CEST)

Nazwa konta - odpowiedź

To istnieje taka organizacja? Nic o tym nie wiedziałem. Mam taki nick, bo jestem zdecydowanym zwolennikiem Jasnej Strony. Pozdrawia Power of the Light Side (dyskusja) 11:56, 29 lis 2015 (CET)

Archiwista

Luknąłbyś :) Mam też takie pytanie: jak zmieniliście "użytkownik" na "archiwista"? ~Mustafar29 21:54, 29 lis 2015 (CET)

Ogólne działanie

O wielki stwórco! Posiadam własną wiki i chciałbym się zapytać, jak zrobiłeś takie duże zmiany w interfejsie? Czyli np. archiwista zamiast użytkownika, własne grupy.

Interlangue

Hi, I'm Treejy, admin in the french Star Wars Wiki. I see that your french interlangue links are outdated, like on Anakin Skywalker/Legendy for example. Why not change it to my Wiki ? Treejy (dyskusja) 10:36, 7 lip 2016 (CEST)

Interwiki

Cześć, Yako. Sprawa: wookiépedia.fr nie istnieje, jest teraz http://fr.starwars.wikia.com/wiki/Accueil , do której linkuje m.in. Wookieepedia. ~Mustafar29 17:27, 2 lis 2016 (CET)

Blokada antyspoilerowa

Tydzień już praktycznie minął, więc czy możesz odblokować artykuł o Jyn Erso? Chciałbym go trochę poszerzyć, jeśli znajdę trochę wolnego czasu. ;) -Darth Plagueis the Wise 17:54, 21 gru 2016 (CET)

Już nie ważne, Mario odblokował. Pozdrawiam ;) -Darth Plagueis the Wise 18:30, 21 gru 2016 (CET)

Interwiki

Hi Yako. Can you add a link to our Korean wiki? [1] Thanks :) Jaewade (dyskusja) 11:36, 25 gru 2016 (CET)

To i ja się jeszcze dopiszę. Ostatnio na forum pojawił się wątek kolejności interwiki i skontaktowałem się z twórcą HotCata żeby naprawił błąd. Znalazłbyś może w najbliższym czasie moment żeby dodać linki do węgierskiej (hu, magyar) i koreańskiej (ko, 한국어) wiki? Spełniają one kryteria, o których do mnie pisałeś. Mógłbym od razu napisać do tego admina żeby i te dwie HotCat dodawał. ;) -Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 21:25, 8 mar 2017 (CET)

Fandom

Witam. Chciałbym zaproponować Tobie i całej Bibliotece Ossus przeniesienie się na Fandom powered by Wikia (na tym serwerze znajduje się m.in. Wookieepedia). Osobiście pomógłbym w przenoszeniu artykułów. ;-) Michalbr10 (dyskusja) 14:13, 27 sie 2017 (CEST)

Ale można stworzyć kopię na Fandomie i sprawdzić czy będzie fajna ;-) Michalbr10 (dyskusja) 14:49, 27 sie 2017 (CEST)

jakie sankcje? Michalbr10 (dyskusja) 15:02, 27 sie 2017 (CEST)

Kopiowanie z Ossusa

Dzień dobry, Bardzo przepraszam za zamieszanie, ale widocznie podjęłam pochopną decyzję jeśli chodzi o kopiowanie jakiegokolwiek tekstu z Ossusa. Blog, na którym był zamieszczony tekst, jak i wpis z fragmentem został usunięty i już żadnego udostępniania treści z Biblioteki nie będzie. Dziękuję Skywalker Fan88 (dyskusja) 18:47, 10 wrz 2017 (CEST)

Odp: Skrypty

Zdaję sobię sprawę że to różne systemy, chociaż ja sam nie znam się na skryptach i programowaniu. Napisałem do jednego użytkownika tej strony na której czytałeś o tych skryptach i zobaczymy jak to będzie. Myślę, że on da radę to zrobić ale na razie czekam na odpowiedź od niego. Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 20:06, 2 cze 2018 (CEST)

Re:Re:Pytanko

OK, dzięki wielkie. Zgodnie z radami Twoimi i Shaak Ti po prostu przestanę korzystać ze starego :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Catalystic16 (dyskusja) 08:44, 31 lip 2018 (CEST)

Zorepedia / Зорепедія

Hello Yako. I'm Staszhel, admin in the Ukrainian wiki [2] Can you add a link to it? Thank you. Staszhel (dyskusja) 21:15, 3 sie 2018 (CEST)

Reminder about Zorepedia (Ukrainian Wookieepedia)

Cześć, Yako. I would like to remind about existence of the Ukrainian Wookieepedia (Zorepedia / Зорепедія), which has more than 1000 articles and constantly develops. As an administrator, I declare the desire to cooperate between our information resources of the Star Wars Universe. Thank you. Staszhel (dyskusja) 16:00, 12 sty 2019 (CEST)

Yako... ich wiki naprawdę ma więcej niż 1000 artykułów (wiem bo sam sprawdzałem). Proszę dodaj te ukraińskie interwiki, bo ty jako jedyny masz taką możliwość. Czerwony 20 (dyskusja) 17:12, 19 lut 2021 (CET)