Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Squadrons

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Yoda przyszlosc.png
Niemożliwe zobaczyć przyszłość jest...

W przyszłości.


UWAGA! Artykuł opisuje materiał, który nie został jeszcze wydany. Dokładny opis będzie możliwy dopiero po jego pojawieniu się.

Squadrons.jpg
Squadrons
Wydawca: Electronic Arts
Producent: Motive Studios
Data wydania: 2 października 2020
Gatunek:
Ograniczenie wiekowe: 16
Platformy:
Czas akcji Po wydarzeniach z filmu Powrót JediSquadrons to osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen gra wideo, której producentem jest przedsiębiorstwo Motive Studios, a wydawcą firma Electronic Arts. Produkcja została zapowiedziana 12 czerwca 2020 roku, a jej premiera odbędzie się 2 października tego samego roku.

Akcja gry ma miejsce w czasach następujących po bitwie o Endor. W trybie single-player gracz wcieli się w dwójkę pilotów stojących po przeciwnych stronach w galaktycznej wojnie domowej. W szeregach Nowej Republiki gracz wciel się w lotnika Eskadry Szpica, natomiast w siłach Imperium Galaktycznego w członka Eskadry Tytanowej. W trybie multiplayer gracze zmierzą się w pięcioosobowych grupach.

Początkowo miała to być pierwsza gra z uniwersum Gwiezdnych wojen skierowana do pełnoletnich graczy, jednak ostatecznie producent zmienił kategorię wiekową na PEGI 16.

Opis wydawcy

Oryginalny

Master the art of starfighter combat in the authentic piloting experience Star Wars™: Squadrons. Buckle up, feel the adrenaline of first-person multiplayer space dogfights alongside your squadron, and learn what it means to be a pilot in a thrilling Star Wars™ single-player story.

Polski

Opanuj sztukę pilotowania myśliwców w pełnej realizmu grze Star Wars™: Squadrons. Zapnij pasy, poczuj adrenalinę walk kołowych w trybie online u boku swojej eskadry i wciel się w pilota na przestrzeni porywającej kampanii dla jednego gracza rozgrywającej się w uniwersum Star Wars™.

Historia

W marcu 2020 roku doszło do wycieku na koncie PlayStation Network na Twitterze, gdzie opublikowano zdjęcie zawierające napis "Project Maverick". Doprowadziło to do powstania spekulacji na temat nowej gry z uniwersum Gwiezdnych wojen przygotowywanej przez Electronic Arts. W czerwcu tego samego roku, Microsoft Store przypadkowo udostępnił nowy tytuł na swojej liście sprzedaży, przez co 12 czerwca wydawca oficjalnie ogłosił powstawanie gry na Twitterze[1], której premierę zaplanowano na 2 października 2020 roku. 15 czerwca, o godzinie 17:00 polskiego czasu, zadebiutował oficjalny zwiastun produkcji, który udostępniono na oficjalnym kanale Electronic Arts w serwisie YouTube.[2] Tego samego dnia umożliwiono dokonywanie zakupu gry w przedsprzedaży, po skorzystaniu z której, kupujący otrzymali dostęp do kosmetycznych dodatków do wykorzystania po premierze produkcji.[3] Pierwsza prezentacja rozgrywki została zaplanowana na 18 czerwca, jako element wydarzenia EA Play Live.[4]

Zawartość

[Pokaż/Ukryj]
Postacie Stworzenia Modele droidów Wydarzenia Miejsca
Organizacje i tytuły Rasy rozumne Pojazdy i statki Broń i technologia Różne

Postacie

Modele droidów

Wydarzenia

Miejsca

Organizacje i tytuły

Rasy rozumne

Pojazdy i statki

Broń i technologia

Różne

Galeria

Przypisy

Linki zewnętrzne


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!