Republic Commando

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.

Być może w archiwach są braki.

Ten artykuł wymaga poszerzenia.


Prosimy, rozbuduj go, korzystając z zaleceń edycyjnych i uwag zawartych w dyskusji.

Republic Commando
Wydawca: LucasArts
Producent: LucasArts
Data wydania:
  • 1 marca 2005 (świat)
  • 25 marca 2005 (Polska)
Gatunek: FPS
Ograniczenie wiekowe: 12+
Platformy: PC, XBOX
Nośnik: 2 CDRepublic Commando to gra FPS, stworzona i wydana przez LucasArts w 2005 roku.

Przebieg rozgrywki

Podczas gry wcielamy się w klona o imieniu Boss. Wraz z przechodzeniem poziomów zdobywamy doświadczenie, broń oraz drużynę (imiona wymienione poniżej).

Pierwszą misję rozpoczynamy w czasie bitwy o Geonosis. Naszym zadaniem jest spotkanie się z członkami zespołu - Scorchem, Fixerem i Sevem. Potem dostajemy misję - zabicie Sun Faca. Po wykonaniu misji musimy zniszczyć fabrykę droidów. Potem trzeba przejść kanionem do statku dowodzenia separatystów, wykraść dane, a następnie uciec do kanonierki.

Druga misja rozpoczyna się w 367. dniu wojen klonów na Prosecutorze - krążowniku typu Acclamator, który pojawił się w przestrzeni kosmicznej po dwóch tygodniach od zaginięcia. Komandosi zostają wysłani w różne miejsca. Scorch i Sev zostali porwani. Musimy odnaleźć Fixera pokonując przy tym wielu Trandoshan, a następnie uwolnić porwanych komandosów. Po tym jak ich uwolnimy musimy dostać się do trzech hangarów i pokonać tam przebywających wrogów. Następnie musimy odblokować działa laserowe, żeby pomóc kapitanowi Talbotowi zniszczyć krążownik typu Lucrehulk.

W tym haśle należy dodać lub rozbudować streszczenie oraz spis zawartości.

Zawartość

Ciekawostki

Ekran ładowania gry w wersji z XBOXa.
  • Gra wydana została na PC i na XBOXa, wersje te minimalnie się różnią. Wersja konsolowa ma w pewnym stopniu bogatsze ekrany ładowania - pojawiają się na nich rozmaite cytaty czterech komandosów z drużyny Delta oraz postaci takich jaki Jango Fett, Walon Vau i Taun We, w wersji PC elementów tych brak.

Recenzje


Seria Komandosi Republiki
[Pokaż/Ukryj]