Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Archiwista:Piett

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Symbol Imperium.jpg
Piett
Data i miejsce narodzin: 1988, Warszawa
Rasa: Człowiek
Wzrost: 184 cm
Kolor włosów: ciemne
Kolor oczu: Brązowe
Przynależność:
Zagorzałym fanem Star Wars jestem od 2002 roku kiedy w telewizji puszczono "Nową Nadzieję. Wierny sługa Imperium:).

Pomimo że jako zagorzała do granic buractwa konserwa nie planuję oglądać tzw. Epizodu VII jak i reszty Disney Trilogy, postanowiłem w 2015 powoli acz stopniowo wznawiać aktywność na tej stronie, z naciskiem na niedokończone od dawna projekty pokroju Motti, Thrawn i td. Czas pokaże ile z tego wyjdzie.

Moje hasła

  • Sporo już tego było.

Masa haseł w kategorii: Imperialni oficerowie:)

Artykuły najbardziej docenione przez czytelników:

-Postacie:

-Wydarzenia:

-Pozostałe:

Z kronikarskiego obowiązku pragnę poinformować że biografię Dartha Maula napisałem przed serialem The Clone Wars. Nie ponoszę odpowiedzialności za spadek jakości biografii po wybrykach twórców tej szmiry:).

Obecnie realizowane

Po długiej przerwie będę starał się w najbliższych kilku miesiącach w miarę zrealizować do końca te artykuły do których ostatnio powróciłem po rocznej przerwie.

  • CC-1119 "Appo"
  • Mitth'raw'nuruodo
  • Hasła związane z komiksem "Karmazynowe Imperium III".
  • Poprawianie braków we własnych artykułach z naciskiem na te kiedyś polecone przez użytkowników.

Moim typowym "grzechem" w skali Ossusa jest to że działalność bywa nie raz nierówna. Raz naprawdę artykuły potrafią powstać w krótkim czasie, innym razem krótkie hasło jest porzucane na długo. Chociaż co jakiś czas zdarza się osłabienie weny lub mniej czasu to jednak staram się w miarę użyć systematyczności umożliwiającej dopięcie projektu w miarę do ostatniego guzika.


Za jakiś czas

Różne stopnie zaawansowania na razie z którymi się nie spieszę. Jeżeli ktoś uprzedzi to wojny mu nie wytoczę a nawet się ucieszę że wykazuje jako encyklopedysta aktywność:). A jak zadeklaruję to trudniej będzie się wycofać:).

I wiele innych które może kiedyś z czasem się skrystalizują.

Jak widać po wielu wymienionych wyżej za swój pewnego rodzaju punkt honoru, jako fan Imperium Galaktycznego, za swój główny cel tutaj uznaję rozbudowywanie wszelkich haseł związanych z historią owego państwa w różnych dla niego okresach. Wliczam w to również dekady bezpośrednio poprzedzające proklamowanie Imperium, a prowadzące pośrednio do powstania tego państwa.

2016

Niezależnie od chęci dokończenia ledwo rozpoczętych w notatnikach projektów w tej chwili za punkt honoru uznaję w tym roku jak największe rozbudowanie artykułów biograficznych związanych z kluczowymi dla świata SW postaciami a które w 2014 zostały upokorzone przez korporację Disney.

Nie ręczę że zdołam je w 2016 ukończyć w swoim mniemaniu, ale postaram się je jak najbardziej rozbudować celem poszerzania wiedzy o nich u polskich fanów SW celem ocalenia ich od zapomnienia poprzez pogardliwą działaność Disneya.


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!