Dyskusja Archiwisty:GoodBear2600

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.

Witaj GoodBear2600!

Witam w Bibliotece Ossus! Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić. Jeśli chcesz pisać nowe hasła lub edytować już istniejące, a nie masz doświadczenia z systemem Wiki, to koniecznie potwierdź adres e-mail i zapoznaj się z działem pomocy Biblioteki Ossus.

Po prawej stronie centrum pomocy widnieje menu z listą wszystkich stron zawierających zasady Biblioteki i porady dla edytujących. Zapoznanie się z nimi pozwoli Ci oszczędzić w przyszłości czas i uniknąć wielu powszechnych błędów.


Zacznij naukę od zapoznania się z podstawowymi zasadami oraz najczęściej zadawanymi pytaniami.

Pamiętaj o podstawach: pisz samodzielnie i bezpośrednio na podstawie źródeł, pamiętaj o encyklopedyczności i obiektywności.

Stosuj podgląd: tworząc lub edytując hasło, korzystaj z opcji "Pokaż podgląd", która pozwoli Ci podejrzeć stan artykułu przed zapisem. Pozwoli Ci to uniknąć konieczności wielokrotnych edycji, jeśli popełnisz jakiś błąd lub zapomnisz o dodaniu pewnych informacji.

Jeśli masz pytania: zadaj je w Sali Zgromadzeń. Możesz też poprosić o pomoc Strażników Biblioteki, zadając pytanie na ich stronie dyskusji. Podpisz swoją wypowiedź czterema tyldami (~~~~), aby ułatwić im udzielenie odpowiedzi!

Najlepszą nauką jest przeglądanie zasobów Biblioteki. Zanim napiszesz swoje hasło - popatrz, jak wyglądają inne - dotyczy to zarówno samego stylu haseł, jak i ich budowy, którą możesz podejrzeć za pomocą opcji "Edytuj".

Mam nadzieję, że spodoba Ci się Biblioteka i pomożesz w jej rozwoju, stając się aktywnym Archiwistą.

Nie zapomnij napisać jak się o nas dowiedziałeś / dowiedziałaś!
Pozdrawiam, Jackosie!

Derriphan

Dlaczego ciągle wycofujesz moje poprawki w tym artykule? Przecież były one prawidłowe. Tytuł imperator pisze się z małej, tak samo jak samo słowo "flota" (z dużej to może być późniejsze słowo określające, czyja ona była, choć i tak nie jest to regułą). Co do linków, to się daje najwyżej dwa na cały artykuł (jeden we wstępniaku i jeden w głównej treści). Na razie to chyba tyle, pozdrawiam i liczę, że w przyszłości twoje artykuły poprawią swoją jakość, bo jest co poprawiać. Power of the Light Side (dyskusja) 19:04, 7 lip 2020 (CEST)

Ja twoje poprawki likwiduję? No możliwe, jak tak to sry, początkujący jestem. Również pozdrawiam.

Porada

Taka mała rada dla ciebie: obserwuj jakie zmiany są wprowadzane w twoich edycjach i tworzonych artykułach, to na przyszłość będziesz wiedział, jakie błędy robisz i jak ich unikać. Power of the Light Side (dyskusja) 20:40, 7 lip 2020 (CEST)

Dwie sprawy

Siema miło że edytujesz ma dla Ciebie dwie rady. Po pierwsze wystarczy że daną rzecz, osobę, przedmiot jest zalinkowana raz we wstępie i raz w głównym tekście nie musisz linkować jej za każdym razem. Druga sprawa dotyczy linkowania legendarnych artykułów, zapoznaj się z szablonem:L. Przykład: nie piszemy [[Luke Skywalker/Legendy|Luke Skywalker]] tylko {{L|Luke Skywalker}}.

A, ok, dobra, postaram się tak robić. PS:

Używaj podglądu podczas pracy!

Bardzo proszę, abyś używał funkcji "Pokaż podgląd", która znajduje się pod oknem edycji obok przycisku "Zapisz"! Zapisywanie wielokrotnie tego samego hasła niepotrzebnie obciąża bazę danych Biblioteki Ossus. Proszę, pracuj na podglądzie i zapisuj hasło tylko wtedy, kiedy uznasz, że wszystkie zmiany zostały przez Ciebie wprowadzone prawidłowo. Informacja o stosowaniu podglądu znajduje się w wiadomości powitalnej, z którą powinieneś się zapoznać. Pozwoli Ci to prawidłowo edytować strony z hasłami i unikniesz dzięki nim nieporozumień. To wszystko bardzo łatwe, wystarczy tylko poświęcić chwilę czasu na poczytanie tych stron. Pozdrawiam, Kwazi93!

Pozdrawiam i miłego edytowania. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  22:12, 7 lip 2020 (CEST)

A i jeszcze jedno

Miło że czytasz uwagi jedna drobna sprawa odpowiadamy w dyskusji Archiwisty, który do Ciebie pisze nie na swojej. Wtedy tamta osoba dostanie powiadomienie jak ty teraz. Wystarczy wejści na dyskusję danego archiwisty i kliknąć Dodaj temat i napisać wiadomość i zawsze się podpisuj w dyskusjach by wiadomo było że to ty wystarczy jak na końcu wiadomości napiszesz ~~~~. Pozdrawiam. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  22:22, 7 lip 2020 (CEST)

Spokojnie po to tu jesteśmy by pomagać nowym osobą. Sam pamiętam ile uwag dostawałem i ile czasu zajęło mi nauczenie się wszystkiego na początku a było to 10 lat temu już. Miło tworzenia życzę. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  22:33, 7 lip 2020 (CEST)

Din Djarin

Hej! Dzięki, że dodajesz na bierząco informacje z nowych odcinków The Mandalorian do artykułu o Dinie Djarinie. Sam miałem się tym zająć, ale niestety mam mało czasu. Uważaj proszę na ortografię i interpunkcję oraz staraj się unikać kolokwialnych określeń takich jak „Mando” lub „żaba”. Poza tym, twoja edycja była OK, ale możesz podejrzeć tutaj rzeczy, które poprawiłem. PS: Nie usuwaj szablonu DoPoszerzenia, bo mimo wszystko w niektórych miejscach trzeba opisać różne rzeczy trochę dokładniej. W razie pytań, pisz śmiało. Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 19:29, 12 lis 2020 (CET)

Grafiki

Witaj,

Widzę że zacząłeś dodawać grafiki. Są w dobrej jakości, więc nie ma do nich żadnych zastrzeżeń. Natomiast jak je wysyłamy, to w parametrze "źródło" nie piszemy dokładnego źródła pliku (czytaj: linku do grafiki), tylko np. tytuł filmu lub odcinka serialu, z którego owe zdjęcie pochodzi.

Pozdrawiam -- Jackosie (dyskusja) 09:27, 16 lis 2020 (CET)

Jeszcze jedna drobna sprawa w kategoriach w grafikach wypisujemy tylko postacie, rzeczy, miejsca które faktycznie widać na danym zdjęciu. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  15:51, 16 lis 2020 (CET)

Uwagi

Cześć. Zacznę od grafik, bo widzę, że właśnie je przesyłasz. Po pierwsze nie ma sensu przesyłać grafik, jeśli nie będą one używane w artykułach (i tu, à propos Gideona i klienta - ilość grafik musi być w miarę dopasowana do długości artykułu). Po drugie, jeśli już przesyłasz grafikę, upewnij się, że jest ona dobrej jakości (nie jest zbyt ciemna, bo jak na niej nic nie widać to nie ma sensu jej przesyłać) oraz przedstawia jakąś kluczową scenę (przesłałeś np. kilka grafik klienta, które nie różniły się zbytnio, spokojnie jedna by wystarczyła). Po trzecie uważaj jak wstawiasz linki, bo [[Moff Gideon]] tworzy niepotrzebnie czerwony link, podczas gdy prawidłowo jest zalinkować [[Moff]] [[Gideon]]. Ponadto uważaj na linki w szablonie {{Mando}} - niektóre odcinki, np. Redemption posiadają dopiski w nawiasach i trzeba w takim przypadku użyć drugiego parametru w szablonie. Po czwarte, kategorie - wpisuj tam tylko postacie, rzeczy etc., które naprawdę są na zdjęciu. Co do miejsc, zamiast „Tatooine” jest kategoria „Miejsca na Tatooine” (analogicznie dla Trask i innych planet/księżyców). Jeśli chodzi o kategorię źródła - każdy odcinek The Mandalorian ma oddzielną kategorię, więc zamiast tytułu serialu, należy wpisać tytuł odcinka. Ostatnia sprawa odnośnie grafik - w nazwie pliku nie podajemy polskich znaków oraz rozszerzenia .jpg/.png.

Grafiki

Witaj. Widzę, że nie radzisz sobie z obsługą grafik. Musisz wiedzieć, że istnieją strony pomocy, które opisują, jak należy postępować z plikami. Przeczytaj więc koniecznie:

Jeśli po lekturze masz dalsze pytania, zapytaj innych Archiwistów w Sali Zgromadzeń albo poproś o pomoc któregoś ze Strażników. Bardziej doświadczeni Archiwiści również przyjdą Ci z pomocą.

Bardzo proszę o zastosowanie się do tej informacji. Dalsze niewłaściwe postępowanie z wgrywaniem/opisem plików graficznych może przysporzyć niepotrzebnej pracy administratorom, a dla Ciebie skończyć się ograniczeniem możliwości edycji w Bibliotece Ossus.

Pozdrawiam, Darth Plagueis the Wise

Ciąg dalszy nastąpi. Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 19:28, 16 lis 2020 (CET)

Teraz odnośnie edycji w artykułach. Po pierwsze, jak już wyżej wspomniałem, nie powinno w nim być za dużo grafik w stosunku do ilości tekstu, bo wtedy wygląda to po prostu nieestetycznie. W artykułach typu Gideon, klient i innych tej długości wystarczy jedna grafika. Po drugie (i chyba najważniejsze), opisy, które dodajesz do konkretnych artykułów muszą dotyczyć przedmiotu artykułu (np. postaci). Przykładowo, w artykule o kliencie muszą być informacje o nim, ewentualnie z nim związane, ale informacja, że zbrojmistrzyni wykuła Djarinowi nową zbroję z beskaru, który od niego dostał, a następnie DD wziął od Greefa Kargi zlecenie na jakiegoś Kalamarianina jest po prostu zbędna. Po trzecie, kilka uwag do języka. Pomijając rzeczy, których pisałem kilka dni temu, pamiętaj, że nie wszystko należy pisać z dużej litery. Nazwy takie jak beskar, moff (ogólnie większość tytułów), smok krayt (ogólnie zwierzęta) piszemy z małej litery. Podobnie przymiotniki (mandaloriański). Ponadto - przecinki: przed „że”, „który”, „ale” piszemy przecinek, a przed „i”, „oraz” nie piszemy. Przejrzyj proszę moje dzisiejsze edycje w artykułach: Din Djarin, Klient, Gideon, Bo-Katan Kryze (obok przycisku „Edytuj” jest „Historia”, a następnie wybierz „Porównaj wybrane wersje”, czyli twoją i moją). Bardzo chętnie pomogę, bo wiem, ze początki na Ossusie nie są łatwe (moje były bardzo trudne). Pozdrawiam, Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 19:50, 16 lis 2020 (CET)
Zauważyłem, że w międzyczasie jak ja pisałem tą wiadomość, ty anulowałeś moją edycję na stronie o DD. Jeśli masz jakieś własne przemyślenia, możesz się nimi podzielić, ale tutaj staramy się używać przycisku „Anuluj edycję” jak najrzadziej. Zdąrzyłem po krótce przejrzeć, jakie wstawiłeś grafiki. Grafika z odcinka 5 jest „poruszona”, a grafika z Qinem, grafika jak Mando odchodzi od grobu Kuiila, z Koreshem i z Peli Motto są po prostu ciemne. Na pewno znalazłaby się jakaś jaśniejsza scena warta wstawienia do artykułu. Z kolei trzy grafiki (z Bobą, z IG i z Carą) w ogóle nie przedstawiają postaci, o której jest artykuł. Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 20:00, 16 lis 2020 (CET)

Odp

Witaj,

Po prostu to info wydawało mi się absurdalne, bo Wielka Czystka, a Wielka Czystka Jedi to dwie różne historyczne wydarzenia. Poza tym DD w bodajże 8 odcinku Mando wyraźnie zaznaczył, że Gideon podczas panowania Imperium zajmował się masakrowaniem Mandalorianinów i nigdy nie było wzmianki, żeby nasz Moff miał jakąś styczność z mordowaniem wrażliwych na Moc rycerzy. Wybacz, że tak zareagowałem, nie miałem na celu Cię ośmieszyć, ale zwyczajnie mnie poniosło.

Pozdrawiam :D -- Jackosie (dyskusja) 16:57, 21 lis 2020 (CET)

Konflikt edycji

Wybacz, po prostu nie zauważyłem szablonu. Wcisnąłem "Edytuj" z marszu, bez zastanowienia i nawet nie przyjrzałem się, jakie widnieją szablony. Gdybym go zauważył, to bym nie edytował. Power of the Light Side (dyskusja) 20:59, 27 lis 2020 (CET)

odp.

Nie tylko języka. Trzeba go sformatować pod względem ułożonego tekstu czy grafik. Rozbudować i poprawić jego działalność podczas GWD itp. --Czerwony 20 (dyskusja) 19:16, 4 gru 2020 (CET)

Szablon WEdycji

Cześć. Widzę, że za każdym razem, gdy chcesz dodać opis z nowego odcinka The Mandalorian, dodajesz najpierw szablon WEdycji. Nie do końca takie jest jego zastosowanie. Służy on do oflagowywania artykułów, które zamierzasz edytować dłuższy czas (kilka dni lub więcej), a robienie edycji tylko po to, żeby dodać szablon nie ma jakby sensu i niepotrzebnie zapisuje się w bazie danych. Jako, że na chwilę obecną nie my dwaj jesteśmy chyba jedynymi osobami, które regularnie edytują strony związane z serialem (mam na myśli większe edycje), możemy się po prostu dogadać. Jeśli chcesz aktualizować strony głównych postaci, nie będę robił ci konfliktów edycji. Po zakończeniu sezonu przejrze dokładniej twoje edycje. Ja z kolei chciałbym zajmować się tworzeniem artykułów o postaciach i innych, które pojawiają się po raz pierwszy. Co ty na to? Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 23:45, 4 gru 2020 (CET)

Jeśli zachodzi konflikt edycji, polecam sprawdzić co zmieniła druga osoba. Bo jeśli ty dodałeś nową sekcję do artykułu, a ktoś inny edytował w zupełnie innej części strony, możesz po prostu przekopiować do aktualnej wersji swój tekst. :) Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 15:54, 5 gru 2020 (CET)

Dark Trooper

Pamiętaj o mrocznych szturmowcach z gry Commander ;) --Czerwony 20 (dyskusja) 14:16, 6 gru 2020 (CET)

Mroczny szturmowiec

Przeniosłem stronę legendarną tak jak prosiłeś robiąc Ci miejsce na kanoniczny artykuł. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  14:27, 6 gru 2020 (CET)

Postacie bez imion

Cześć. Pamiętaj proszę aby dodawać odpowiednie kategorie (rasy, profesji, etc.) oraz interwiki do swoich artykułów. Zwróć też uwagę na przymiotniki - piszemy je z małej litery oraz na kategorie w przesyłanych grafikach - nie dodajemy kategorii „The Mandalorian”, a jedynie kategorię odcinka, z którego pochodzi grafika. Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 16:52, 7 gru 2020 (CET)

Odp

Ale napisy identyfikują ją jako Common House Proprietor, czyli właścicielkę gospody. --Czerwony 20 (dyskusja) 18:34, 7 gru 2020 (CET)

Drobne

Czołem. Pamiętaj o dodawaniu do artykułów kategorii i interwiki. Pozdr.--signstraznik.png Totus Dyskusja  10:30, 8 gru 2020 (CET)

Ponawiam.--signstraznik.png Totus Dyskusja  14:06, 8 gru 2020 (CET)
Oprócz kategorii, (których po raz n-ty nie wstawiłeś) pamiętaj o interwikach! --Czerwony 20 (dyskusja) 16:05, 8 gru 2020 (CET)
Odpowiadając na to, co napisałeś w dyskusji Czerwonego 20: wszystkie angielskie nazwy utworzonych przez ciebie artykułów są wypisane na Wookieepedii w sekcji Appearances na stronach odcinków, z których pochodzą. Dodatkowo, bezimienne postacie zwykle mają w nazwie Unidentified. Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 18:07, 8 gru 2020 (CET)

Beskar

Siema przypomnę Ci, że chciałeś by przeniesiono stronę Beskar pod legendy. Rozumiem że chcesz zrobić kanoniczną wersję więc ci powiem że 9 grudnia przeniosłem i daj znać czy go zrobisz czy nie. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  18:18, 14 gru 2020 (CET)

Usuwanie dyskusji

Nie usuwamy dyskusji dotyczących danych artykułów. NIGDY. To tak tylko dla twojej wiadomości. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  13:45, 19 gru 2020 (CET)

Grogu

Cześć. Dałbyś radę w wolnej chwili poszerzyć stronę o Grogu o informacje z pozostałych odcinków, skoro i tak poszerzasz pozostałe artykuły? A i tak przy okazji, stworzyłem orientacyjną listę stron związanych z serialem żeby w jednym miejscu były wszystkie strony, które mogą wymagać edycji. Może ci się przydać :) Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 17:55, 19 gru 2020 (CET)

Kat. grafik

Kategoria do grafik tytułów nazywa Loga serii i cyklów. Pozdrawiam. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  12:14, 27 gru 2020 (CET)

Od siebie też dodam, że Wookieepedia nie jest źródłem do grafik (nawet jeśli stamtąd ją pobrałeś). Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 12:38, 27 gru 2020 (CET)

Jango Fett

Przeniosłem artykuł pod Legendy i zrobiłem ci miejsce na kanoniczny artykuł. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  15:29, 1 sty 2021 (CET)

Przeniosłem też Tython. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  19:36, 1 sty 2021 (CET)

Dyskusja:Archiwisty

Nie kasujemy z dyskusji archiwisty odpowiedzi. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  16:02, 9 sty 2021 (CET)

Nazwy przypisów

W nazwach przypisów staramy się wpisywać coś związanego z danym źródłem. W przypadku The Mandalorian możesz użyć tytułu odcinka albo jakiegoś skrótu (np. "TModc3", "Mando3" dla odcinka The Sin i analogicznie dla innych) albo cokolwiek, co jakoś wskazuje co to za źródło bez potrzeby szukania na stronie, ale nie "Przypis #N". Kiedy będziesz edytować strony, na których dodałeś takie przypisy, proszę żebyś je poprawił. Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 16:08, 13 sty 2021 (CET)

Kilka spraw

Cześć. Kiedy dodajesz kilka rzeczy do jednego parametru w infoboxie, pamiętaj żeby prawidłowo używać znaczników <ul> i <li>. Generalnie chodzi o to, że zaczynasz od ul, a potem wpisujesz wszystkie li (otwierasz li, wpisujesz zawartość, zamykasz li), a kiedy konczysz, zamykasz ul. Jak to dokładnie wygląda możesz podejrzeć w artykułach, które mają dość rozbudowaną przynależność. Druga sprawa, kiedy tworzysz nowy artykuł na Ossusie, należy dodać polski odnośnik na Wookieepedii. Robi się to dodając do szablonu interlang następujący kod: |pl=Nazwa artykułu na Ossusie. Podlinkowałem otworzone przez ciebie dotychczas strony, ale proszę, żebyś pamiętał o tym w przyszłości. Interwiki muszą prowadzić w obie strony. Ostatnia sprawa: proszę, żebyś ograniczył edytowanie swojej strony Archiwisty. Możesz aktualizować ją trochę rzadziej, a w międzyczasie wypisać sobie strony do dopisania w wordzie, albo dodać je do obserwowanych. Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 16:36, 17 sty 2021 (CET)

Podpis

Cześć! Prosiłbym abyś korzystał z domyślnego podpisu. Wszelkie modyfikacje są zarezerwowane dla Jedi i Strażników. signjedi.png Darth Plagueis the Wise Dyskusja  11:00, 17 lut 2021 (CET)

Łatwiej nam "zakazać" modyfikacji ogólnie, niż się rozdrabniać, co można a co nie - a patrząc na takie podpisy na wookieepedii, jest to bardzo dobry krok ratujący nas przed oczopląsem xP--signstraznik.png Totus Dyskusja  11:39, 17 lut 2021 (CET)

Pałac Jabby

Hej, nie wiem czy zauważyłeś, ale przeniosłem dla Ciebie hasło o pałacu Jabby na Legendy, więc śmiało możesz tworzyć kanoniczną wersję pod normalnym linkiem jeśli taki był Twój zamiar. Pozdrowienia, --signstraznik.png Melethron Dyskusja  09:28, 25 lut 2021 (CET)

Super, nic się nie dzieje. Kiedy będzie gotowe to będzie gotowe ;) --signstraznik.png Melethron Dyskusja  09:31, 25 lut 2021 (CET)

Eskadra Łotrów

Hej, zauważyłem właśnie, że 27 grudnia wstawiłeś w haśle o Eskadrze Łotrów szablon do przeniesienia na legendy. Masz zamiar jeszcze zająć się tworzeniem kanonicznego artykułu czy powinienem usunąć szablon? Link Pozdrowienia, --signstraznik.png Melethron Dyskusja  18:07, 26 lut 2021 (CET)

Okej, spoko, nie ma problemu. Ja akurat wtedy nie siedziałem za często na Ossusie i nie miałem jak przenieść, a i widzę, że innym też umknęło. Powodzenia z Bane'em! Daj znać kiedy będziesz potrzebował przenosin strony na legendy. --signstraznik.png Melethron Dyskusja  18:22, 26 lut 2021 (CET)

Cad Bane

Przeniosłem starego Cada pod legendy a ty chcesz stworzyć kanon tak? W takim wypadku szablon nazwa jest zbędna. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  15:59, 27 lut 2021 (CET)

Ja usunąłem z Cad Bane "nazwa=" bo jest to nie potrzebne w legendarnych artykułach. Potem przeniosłem stary artykuł pod Cad Bane/Legendy robiąc Ci miejsce na kanoniczną wersję artykułu. Bo taką chcesz napisać tak? --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  16:26, 27 lut 2021 (CET)
Ok miejsce pod kanoniczną wersje jest więc spokojnie wrzuć jak napiszesz. A szablon "nazwa=" używamy gdy chcemy by tytuł był kursywą lub masz coś w nawiasie i użyjesz Szablonu:S by pomniejszyć nawias. /Legendy znika samo jeżeli jest dobrze użyty szablon Wersja. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  16:33, 27 lut 2021 (CET)

Się wtrącę. Goodbear edytował stronę, gdy Kwazi ją usunął. Więc zapisaną edycję potraktowało jako nową stronę. Usunąłem ją, żeby ponownie zrobić miejsce pod wersję. signstraznik.png Totus Dyskusja  17:17, 27 lut 2021 (CET)

Grogu

Kiedy skończysz pisać artykuł o Baby Yodzie? Czerwony 20 (dyskusja) 19:11, 23 mar 2021 (CET)

Podziękowania

Witam i dziękuję za grafikę ale aktualnie są dwie identyczne, co nie zmienia faktu że dziękuję. Hsob25 (dyskusja) 18:24, 2 kwi 2021 (CET)

Przypisy Calrissian

Witaj! Czy mógłbyś dodać przypisy do partii tekstu, które dodałeś w artykule o Calrissianie? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrowienia, --signstraznik.png Melethron Dyskusja  12:27, 6 kwi 2021 (CEST)

Grogu artykuł

Witam mam pytanie kiedy skończysz pisać artykuł o Grogu?--Ciasto (dyskusja) 16:48, 11 kwi 2021 (CEST)

Grogu artykuł

Dzień dobry mam pytanie kiedy skończysz pisać artykuł Grogu--Fan Dartha Maula (dyskusja) 13:58, 26 kwi 2021 (CEST)

Przypomnienie Grogu

Siema widzę że wciąż masz wEdycji artykuł o Grogu. Mam pytanie zapomniałeś o nim czy cały czas go tworzysz ponieważ szablon nie może wisieć w nieskończoność. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  16:36, 15 maj 2021 (CEST)

Przypomnienie o Grogu

Siema widzę że wciąż masz wEdycji artykuł o Grogu. Mam pytanie zapomniałeś o nim czy cały czas go tworzysz ponieważ szablon nie może wisieć w nieskończoność.--Jedi Master (dyskusja) 17:53, 13 cze 2021 (CEST)

Podbijam temat ze strony administracji. Szablon wysi już dosyć długo, a efektów brak. Pozdr. signstraznik.png Totus Dyskusja  19:44, 13 cze 2021 (CEST)