Biblioteka Ossus:Konkurs V

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.

Zapraszamy wszystkich na piąty już konkurs organizowany przez Bibliotekę Ossus! Konkurs trwa do 17 sierpnia i odbywa się pod hasłem "stub hunting" :)

Nagroda

Tym razem jest to konkurs przeznaczony dla osób, które lubią jeździć po konwentach... Bowiem nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest pełna wejściówka na konwent Polcon 2009 (o wartości 60-70zł), który odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia w Łodzi.

Co trzeba zrobić?

Zasady są bardzo proste: należy rozbudowywać zalążki artykułów (tzw. stuby) do pełnowartościowych haseł. Tym razem stawiamy więc nie na tworzenie nowych artykułów, a na ulepszanie już istniejących.

Tzw. "zalążki artykułów" to hasła które posiadają mało informacji i należy je znacząco rozbudować na podstawie posiadanych źródeł.

Wszystkie zalążki artykułów znajdziesz tutaj - kategoria:zalążki stron.

Co będzie oceniane?

Pamiętaj że ważna jest zarówno ilość, jak i jakość rozbudowanych przez Ciebie haseł. To nie wyścigi - lepiej rozbudować mniej haseł, ale posiedzieć nad nimi dłużej i zrobić je dokładniej, niż odwrotnie. Zwracamy uwagę zarówno na stronę merytoryczną (rzetelność i poprawność informacji), jak i techniczną (linkowanie, sekcje, przypisy, źródła, formatowanie tekstu itd.). Pamiętaj - korzystanie z Wookieepedii jest niedozwolone (w trosce o jakość artykułów).

Jeśli jesteś nową osobą w Bibliotece Ossus albo nie edytowałeś/aś zbyt często, zapoznaj się wpierw ze stronami pomocy z kategorii zasady Biblioteki Ossus - może to być dla Ciebie bardzo przydatne. Powodzenia!

Jury konkursu: Yako, DantE, Sky. Wyniki zostaną podane dzień po zakończeniu konkursu - 18 sierpnia.

Jak zgłaszać hasła?

Po rozbudowaniu hasła wystarczy, że wkleisz do niego link na tej stronie w sekcji "Propozycje" na zasadzie:

== Nick ==
#[[Hasło1]]
#[[Hasło2]] i tak dalej... 

Propozycje

Urthona

  1. Kaleeshowie
  2. Opee

Zwycięzcy

No to chyba nie ma czego rozstrzygać. :) Skontaktuję się z Tobą Urthorna abyśmy zakończyli konkurs. Gratuluję! A dla wszystkich pozostałych - już niebawem kolejny konkurs :) --signstraznik.png Yako Dyskusja  12:04, 25 sie 2009 (CEST)


Konkursy Biblioteki Ossus
[Pokaż/Ukryj]
I - II - III - IV - V - VI - Logo - VII - VIII - IX - X - Koszulki
XI - XII - XIII - XIV - XV - XVI