Biblioteka Ossus:Konkurs koszulkowy

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.

Witamy w konkursie koszulkowym Biblioteki Ossus. Ponieważ Biblioteka jest tworzona przez Was, Archiwistów, chcielibyśmy również, by sklep z naszymi gadgetami również był przez Was współtworzony. Dlatego ogłaszamy konkurs na projekt nadruku na koszulkę. Projekt nadruku powinien spełniać następujące wymagania:

  • Być w orientacji pionowej, prostokątny,
  • Może zawierać zarówno obraz jak i tekst (fajny podpis!)
  • Może być zarówno kolorowy jak i czarno biały.
  • Nie może być to zdjęcie z pobrane z internetu, ani kadr z komiksu, filmu, gry czy serialu - generalnie ma to być Wasza praca, która nie narusza praw autorskich.
  • Jednakże może być to Wasza praca na podstawie kadru z filmu, komiksu czy gry wideo.
  • Grafika powinna być dostarczona w pliku JPG, PDF lub wektorowym EPS lub AI. Jeśli ma mieć przeźroczystości - to w PNG.
  • Powinna mieć 600 dpi rozdzielczości; CMYK lub RBG.

Czas trwania konkursu

Konkurs zaczyna się w sobotę, 13 września 2014 i trwa do 13 października, do godziny 0:00 (czyli do północy). Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w drugiej połowie października 2014.

Co jest do zrobienia?

  • Projekt nadruku na koszulkę (nawet więcej niż jeden).

Jak wziąć udział?

Propozycje swoich prac prosimy przesyłać na adres mailowy yako@ossus.pl z tytułem maila: KOSZULKA. W treści maila prosimy o wstawienie następującej klauzuli:

Wzór wysłany na konkurs Biblioteki Ossus jest moim własnym dziełem i nie narusza praw autorskich, ani nie jest przedmiotem roszczeń podmiotów trzecich. Jednocześnie przekazuję nieodpłatnie pełne prawo do wykorzystania mojego utworu / projektu przez Bibliotekę Ossus, zachowując jednocześnie niezbywalne prawo autorskie.

Jury

Werdykty Jury są ostateczne. W skład Jury wchodzą:

Nagrody

Nagrodą dla zwycięzcy jest pierwsza koszulka z zaprojektowanym przez siebie wzorem wybranym przez Jury. Jury może także nie rozstrzygnąć konkursu i nie przyznać żadnej nagrody.


Konkursy Biblioteki Ossus
[Pokaż/Ukryj]
I - II - III - IV - V - VI - Logo - VII - VIII - IX - X - Koszulki
XI - XII - XIII - XIV - XV - XVI