Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja szablonu:Planeta

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Przepraszam że tyle razy to edytowałem ale nie mogłem znaleźć błędu :/ --GalAn 19:43, 26 sty 2007 (CET)

Zakończyłem remont i rozbudowę szablonu! :) Dodałem sporo nowych parametrów, bo właśnie rozbudowywałem hasło o Dantooine i zwyczajnie nie miałem gdzie tego dać... Teraz szablon powinien być kompletny :) Nie ukrywam że sugerowałem się Wookiee, ale oni mieli tamten szablon fachowo zrobiony. Jeszcze tylko trochę podreguluję kolory i dodam dokładną instrukcję jak wpisywać dane i będzie git mam nadzieję. Bardzo mnie cieszy to że nie muszę poprawiać szablonu w innych hasłach, bo zmieniłem kolejność niektórych parametrów i bałem się że potem się nie wyświetlą we wszystkich hasłach, a tu się okazuje że ładnie przeskoczyły... Jak miło mnie potrafi wiki zaskoczyć :) signstraznik.png Sky Dyskusja  10:12, 6 lip 2009 (CEST)

Kalakar Sześć

Chciałbym utworzyć hasło "Kalakar Sześć", ale to jest księżyc. Czy jest infobox dla księżyców? --The Emperor of the Galaxy 16:38, 13 paź 2013 (CEST)

Do księżyców używamy tego samego szablonu co do planet.--signstraznik.png Mario Dyskusja  17:34, 13 paź 2013 (CEST)

Współrzędne i mapy

Jako, że w nowym kanonie również pojawiają się już mapy galaktyki i współrzędne planet to trzeba by jakoś przerobić szablon, żeby nie mieszać mapy z legend i mapy z kanonu.--signstraznik.png Totus Dyskusja  15:23, 20 lis 2016 (CET)

Nowe pole

Chyba należałoby dodać również pole Fauna, bo w wielu artykułach znalazłoby się coś do wypełnienia.Power of the Light Side (dyskusja) 12:34, 17 lut 2020 (CET)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!