Uwaga: problem techniczny, polegający na braku możliwości edycji przez nowych użytkowników został rozwiązany. Jeżeli doświadczyłeś/aś braku możliwości edycji mimo posiadania konta, potwierdź adres e-mail na tej stronie.
Dyskusja Biblioteka Ossus:Konkurs III
Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Ahoj!
Jako że wracam do domu w okolicach 10 września, prosiłbym o cierpliwość w oczekiwaniu na moją część werdyktu. Będę wdzięczny za cierpliwość :) Pozdr. NLorielDyskusja 22:50, 1 wrz 2008 (CEST)
ja wracam koło 7 ;) --YakoDyskusja 19:32, 2 wrz 2008 (CEST)
Z tego, co wiem, narady jury powoli dobiegają końca... NLorielDyskusja 12:43, 23 wrz 2008 (CEST)