Zapraszamy do udziału w konkursie


Dyskusja Archiwisty:Sali

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Kryształy

Witaj! Przeredagowałem stworzone przez Ciebie artykuły o kryształach do mieczy świetlnych tak, żeby lepiej pasowały do encyklopedii. Przyjrzyj się ich nowej formie, dzięki temu będzie Ci łatwiej pisać kolejne artykuły, zgodnie z zasadami Ossusa. Pozdrawiam i życzę dalszej owocnej pracy. NLoriel 21:07, 10 wrz 2006 (CEST)

Aha, zobacz ten szablon - może być dobrym startem do tworzenia kolejnych artykułów. Tak czy inaczej, warto będzie poszerzyć opisy każdego z kryształów. Pozdr. NLoriel

Szablon

Szablon wstawiamy wpisując po prostu jego nazwę, np. tak: {{kryształyLS}}. Zajrzyj do zaleceń edycyjnych itp. NLoriel 21:24, 10 wrz 2006 (CEST)

Przypominam kolejny raz, że szablony wstawia się wpisując jego nazwę w podwójnych klamrach np: {{Granaty}}, a nie kopiując ich cały kod do hasła. signstraznik.png DantE Dyskusja  16:36, 5 maj 2007 (CEST)

Bannery

Kategoria

Pamiętaj o KATEGORYZWANIU HASEŁ! :) --Yako 21:52, 21 paź 2006 (CEST)

Za ciemne obrazki

Sali, jak możesz to rozjaśniaj dodawane przez Ciebie obrazki, są stanowczo za ciemne. Rozjaśniłem już kilka, ale nie będę tego robić bez przerwy po tobie, dlatego Cię poinformowałem :) --Sky 12:48, 22 paź 2006 (CEST)

Kilka spraw

No więc po kolei:

  • Też mnie to denerwuje, ale skoro nie możesz z tym wygrać to to zaakceptuj.
  • Z kopyta do roboty to ja się wziąłem już od sierpnia, tylko po prostu mam w tym roku maturę więc nie mogę sobie pozwolić w tygodniu na zbyt długie siedzenie na Ossusie, tak jak w wakacje. Zostają mi więc głównie weekendy, biorę się ostro za Rakatan i wszystkie tematy z nimi związane a także za dokończenie Nowej ery Jedi (okresu historycznego), bo potem będę mieć jeszcze mniej czasu.
  • Co do samej kłótni - może nie była to "kłótnia", a ostra dyskusja, którą moim zdaniem za bardzo się przejąłeś. Yun-Yuuzhan swoimi głupimi propozycjami po prostu wyprowadził mnie z równowagi, no ale cóż, chłopak ma tylko 14 lat i trzeba to zaakceptować. Już nawet nie chodziło o samo to czego chciał a o styl wypowiedzi... zresztą nawet nie chce mi się tego komentować.
  • Co do twoich haseł: Np. Ice - do poprawienia, chodzi tutaj o sam układ hasła: (Bohater) był (płeć/rasa), (zawód, np. gladiator) na (miejsce, np. arena pojedynków) na (planeta, itp.) w latach (albo w okresie) itd. Więcej zgrabnie opisanych informacji. Dla nas to jest oczywiste kim była i w jakich czasach żyła, ale spójrz na swoje hasła z perspektywy osoby kompletnie nie znającej KOTORa - nie będzie miał wielu podstawowych informacji. Więc dodaj je i będzie ok. A poza tym to postaraj się dokończyć swoje hasła oznaczone "W edycji". Pozdrawiam i życzę zapału takiego jak masz teraz :) --Sky 19:32, 22 paź 2006 (CEST) PS. I powtarzam - nie zrażaj się jakąś krytyką, ma ona służyć motywowaniu Ciebie do lepszej pracy :) I stawiaj na jakość, nie na ilość.

Sith

Tak mnie tylko zakłuło, na przyszłość "Sith, Sithowie, Sithów, Sithom" piszemy z dużej litery :) --Shedao 16:19, 24 paź 2006 (CEST)

Jedna uwaga: wojny mandaloriańskie, tak jak wojny klonów i resztę konfliktów piszemy z małej. Tak poza tym to całkiem fajne hasła, jak rozwiniesz je stosownie o wydarzenia z KOTORa to pięknie :)--Shedao 16:37, 24 paź 2006 (CEST)
Bastila spoko. No Jedi z małej nie piszesz :) popatrz na szablon, tam jets piękna ściąga z tego: http://www.outlander.pl/ossus/biblioteka/Szablon:Wojny --Shedao 16:54, 24 paź 2006 (CEST)

Obrazki (źródła)

wysyłając obrazek w polu Opis wstaw odpowiedni szablon --Bastion_3557 16:20, 25 paź 2006 (CEST)

Korriban

to fajnie. mój e-mail PAPP@op.pl, wyślij mi a ja umieszczę go w tekscie. Darth petter 18:12, 31 paź 2006 (CET)

szturmowcy

po co ładujesz tyle fotek w hasło o szturmowcach? --Yako 21:22, 5 lis 2006 (CET)

bannery itp.

Moim zdaniem przydały by się bannery z napisem Największa encyklopedia w Polsce czy coś w tym stylu --Bastion_3557 18:09, 8 lis 2006 (CET)

zaproszenie

Dyskusja Biblioteka Ossus:Propozycje do polecanego artykułu -zapraszam do głosowania w sprawie zmian w sposobie wyboru polecanego artykułu. Każdy głos się liczy. Darth petter 12:32, 10 gru 2006 (CET)

Linki

Takie linki i złe przekierowania do nieistniejacych stron powoli wyłapuję. Na razie nie miałem na to czasu i się trochę namnożyło... Ale spokojnie.... zrobi się :) --Yako 17:15, 11 gru 2006 (CET)

Nowe bannery

Te dwa bannery na czarnym tle są dobre, ale prosiłbym o dwie poprawki:

  1. www.ossus.pl - ossus małą literą
  2. Gwiezdnych wojen a nie Gwiezdnych Wojen - 'wojen' małą literką.

--Yako 14:34, 29 gru 2006 (CET)

Cytaty

(apropo Bastili) - dla mnie osobiście cytaty o wiele lepiej wyglądałyby wplecione do tekstu, albo np. zaraz pod nagłówkiem którejś z części artykułu (looknij na Padme Amidala), a nie na samym początku hasła. Sam tytuł hasła i opis powinien być IMHO od razu na początku, a potem takie bajery :) No, tylko trzeba by te cytaty jeszcze jakoś przemyśleć i umieścić w miarę odpowiednio do treści danego fragmentu artu --Sky 21:14, 10 sty 2007 (CET)

no spoko, tylko tak mówię na przyszłość. jak art będzie odpowiednio długi to przenieś gdzieś te cytaty z początku i będzie git --Sky 21:19, 10 sty 2007 (CET)

Bastila Shan

Mam pytanie, Ty będziesz kończyła Bastilę Shan? Bo jak co to ja mogę zrobić jej losy, aż do końca pierwszej części KOTORa :) Ale to zależy od Ciebie

Grafiki

Witaj, do części grafik, dodanych przez Ciebie do Biblioteki, brakuje niezbędnych informacji. Proszę, uzupełnij je. Oto wspomniane grafiki:

Z góry dziękuję --signstraznik.png Bastion_3557 Dyskusja  15:49, 11 lut 2008 (CET)

Mały problem

Próbuję poszerzyć artykuł Anakin Skywalker, raz udało mi się trafić i dodałem ostatni fragment biografii(ten bez cytatu), ale zwykle po kliknięciu na "Zapisz" długo czekam na wczytanie a przeglądarka pokazuje mi komunikat "Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.", nawet gdy edytuję jedynie ostatni fragment, a nie całą stronę(przeczytałem ostrzeżenie, że niektóre przeglądarki mają problemy z tekstem powyżej 35 kB). Czy robię coś źle? Jak mogę dodawać kolejne fragmenty, jeśli nie mogę zapisać zmian? Z góry dziękuję za pomoc. Darth Novak 18:49, 27 wrz 2008 (CEST)

mi artykuł też się nie zapisał. Był mały. dałem zapis i zadowolony zaczołem robić dalej. po chwili wróciłem do niego żeby coś poprawić. co się okazuje-> arta nie ma...po prostu nie ma. Wchodzę w ostatnie zmiany bo być może ktoś go usunął a tu o nim ani słówka....nawet w historii mozilli ma że go robiłem ...wytłumaczysz? a na tą dyskusje przez przypadek trafiłem Droid Bojowy 15:03, 13 gru 2008 (CET)