Zapraszamy do udziału w XI konkursie


Dyskusja Archiwisty:Windy

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Wcześniejsze wątki z mojej dyskusji można znaleźć w archiwum.

Re: AT-AHT

Co do "Użycia", to masz rację, trochę za krótkie to było jak na nową sekcję, a jakby nie patrzeć stanowi ona ciąg dalszy głównego opisu walkera. Jeśli chodzi o zacytowany fragment, to pojawia się on w LECG, dlatego też oznaczyłem go przypisem, aby nie było, że wyssałem sobie to z palca. :P W oryginale ten fragment brzmi: "The succesor to the AT-AT, the AT-AHT is tougher, stronger, and more heavily armed than any other walker in the Imperial arsenal". Może się różnić nieco w tłumaczeniu, ponieważ mój angielski nie jest na najwyższym poziomie a i trochę go zmodyfikowałem. W każdym razie nie zamieszczałbym informacji, która nie jest pewna i nie jest podparta źródłem. :) Co do stażu, to na ossusie brakuje mi jeszcze dużo do profesjonalizmu, ale w miarę się już wyrobiłem. W końcu 3 lata "redaktorowania" na Wikipedii i kilku innych wikiach robi swoje. :D Jednak dzięki za uznanie i pozdrawiam. Thecmelion 17:33, 12 wrz 2011 (CEST)

Droid DUM

Może mógłbyś przyjrzeć się hasłu Droid techniczny serii DUM i ocenić czy szablon nie jest już potrzebny? Prosiłem DantE'go, ale chyba tego nie zauważył. JohnnyTano 19:52, 13 wrz 2011 (CEST)

Re: Planety układu Naboo

Stworzyłem te hasła, ponieważ wydawały mi się znaczące (kilka artykułów do nich linkuje). Co do tego że są tłumaczeniami z Wookiee, to trochę trudno napisać je w innej formie, jak jest tylko jedno źródło i dwie / trzy wiadomości, ale jak uważasz że są do kasacji to trudno. Pozdrawiam -- Arapalski 12:41, 11 lis 2011 (CET)

Fuzja

Hej, fuzja polega na łączeniu, a nie na kopiowaniu. W ten sposób historia zostałaby zachowana. Pzdr. --Galen Marek (Starkiller) Dyskusja 19:37, 18 lut 2012 (CET)

W takim razie przepraszam i Ciebie, i Kasę. Theed mi kiedyś coś o tym napisał, ale chyba źle zrozumiałem. Pozdrawiam --Galen Marek (Starkiller) Dyskusja 21:32, 18 lut 2012 (CET)

Nowe Hasła

Spoko, właśnie zaczynam czytać "Komandosów Republiki". Wtedy zacznę to poszerzać. Dlatego dodałem szablon WEdycji. Chciałem się upewnić, że nikt mnie nie wyprzedzi - zawsze przed edycją piszę tekst w Wordzie i nie chciałbym, aby ktoś napisał o tym samym, nad czym ja sam pracuję. Tak więc nie usuwajcie tych haseł - już niedługo je rozbuduję. Słowo :) Bartosz Bednarek 19:16, 16 cze 2012 (CEST)

Bin-Garda

Mam pytanie czy usuniesz tą grafikę którą dodałem? Mistrz Plo Koon Dyskusja12:00,28 cze 2012 Jeszcze jedno za 2 dni dopisze biografie do Bin-Garda.

Drobna przysługa

Wiem, że męczę ale mam pytanie- czy mógłbyś sprawdzic Bin-Gardę i usunąc szablon jeśli to możliwe?Mistrz Plo Koon 10:52,20 śer 2012 (CEST)

Prośba

Hej, mógłbyś tu zajrzeć? Bartosz Bednarek 20:06, 2 wrz 2012 (CEST)

Saleucami

Tak ok rozumiem błąd sam go potem zauważyłem, taki fail... Ale teraz już mam od Ciebie info więc mogę edytować... na przyszłość się zapytam kogoś... Dzięki! Felucian1 15:53, 27 gru 2012 (CET)

Re: Usunięcie

Błąd naprawiony. Za dużo okienek naraz otwartych :).signstraznik.png DantE Dyskusja  18:21, 28 gru 2012 (CET)

Układ Felucja i Układ Saleucami

Czy mógłbyś proszę podać mi informację na temat księżyców w układzie? A co do Układu Saleucami możesz powiedzieć które z planet były gazowymi olbrzymami? Pozdrawiam i z góry dziękuje! Felucian1 13:50, 31 gru 2012 (CET)

Sylvn

Dziękuje za informacje i udzielenie wskazówek. Postaram niedługo przeczytać ten komiks jeszcze raz i dowiedzieć się trochę więcej o Sylvn. Dopiero zaczynam edytować Ossusa i nie rozumiem jeszcze paru rzeczy w kwestii formatowania tekstu ale jak poczytam trochę więcej z działu pomocy, to postaram się bardziej dopracować ten artykuł. Pozdrawiam Cergon.

Świątynia

Hej! Śmieszna sytuacja, bo ja tylko usunąłem z tego artykułu zbędny enter, a twórca całości jest Oncki001. Przekierowuje więc do jego dyskusji i pozdrawiam xP.--Darth Kwiatkowski (dyskusja) 12:38, 6 lut 2017 (CET)

Wielka Świątynia Massassich

Cześć! Tworząc artykuł o tym sugerowałem się m.in angielską wookiepedią gdzie jest tak napisane ale czy jest to czyś wymysł czy gdzieś takie stwierdzenie padło tego nie wiem chociaż myślę ze gdyby było to czyjeś stwierdzenie to na wookiepedii zostało by to usunięte. To co byłem w stanie sam napisać to napisałem akurat tą informację wziąłem z wookie by dodać jakąś wzmiankę o tym co sie działo ze świątynią przed zmienieniem ją na baze. Pozdrawiam

Oncki001 (dyskusja) 13:05, 6 lut 2017 (CET)


Strony z filmami

Prośba o nie wrzucanie linków do stron z filmami co najmniej mało legalnymi. signstraznik.png DantE Dyskusja  19:34, 27 mar 2017 (CEST)

Mimo wycofania bardzo dziękuje za pomoc, w wolnej chwili skorzystam.--Darth Kwiatkowski (dyskusja) 19:41, 27 mar 2017 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!