Dyskusja:Star Wars By the Numbers

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.

Ze względu na znikomą wartość haseł o poszczególnych odcinkach jak i znikomą wartość samej serii, wyszła od nas inicjatywa zrobienia tego hasła na modłę The Star Wars Show. Bez rozdziału na hasła dla poszczególnych odcinków, a jedynie zbiorcze dla całej serii i zbiór linków. I to samo by się tyczyło wszystkich innych tego typu serii na YT (The Star Wars Show, Rebels Recon, tych podsumowujących od Ruchu Oporu itp.).--signstraznik.png Totus Dyskusja  10:24, 4 maj 2019 (CEST)

Jestem za tym pomysłem. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  16:38, 4 maj 2019 (CEST)
Też popieram--signstraznik.png Darth Kwiatkowski Dyskusja  01:58, 5 maj 2019 (CEST)

Czyli co? Usuwamy te odcinki? Czemu nie mogą zostać. Oczywiście patrzyłem na SW Show (artykuł). No ale odcinki chyba mogą zostać nie? -- Czerwony 20 (dyskusja) 11:03, 5 maja 2019 (CET)

Usuwamy. Nie ma co tworzyć hasła do wszystkich odcinków tego typu serii, które mogą iść w dziesiątki/setki z biegiem czasu. A jeśli chodzi o GoA Facts o któch mi pisałeś, to już na pewno one nawet oddzielnego hasła nie powinny mieć, tylko odpowiednią listę i informację w głównym haśle o serii.--signstraznik.png Totus Dyskusja  11:12, 5 maj 2019 (CEST)