Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.


Dyskusja:Lexo Sooger

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Absolutnie nie! Wykadrowana grafika wygląda fatalnie i chcę, żeby artykuł ilustrował mój plik!--Orzeszek (dyskusja) 20:58, 13 lut 2018 (CET)

Mniej wykrzykników w wypowiedzi i od razu inny ton by był. W takim razie mamy 1:1, niech zdecyduje trzecia strona.--signstraznik.png Totus Dyskusja  21:09, 13 lut 2018 (CET)
Sorka za te wykrzykniki, ton był taki jakby trzyletnie dziecko w sklepie upierało się, żebu mu mama lalkę kupiła. Ja uważam, że na pełnej grafice po prostu widać całą posturę tej postaci, a co ważniejsze - jej rękę. Jeszcze raz przepraszam, chodzi o to że kocham tę postać i jest to jedna z moich ulubionych postaci m.in. przez tamtą grafikę. Dla mnie jej przycinanie to zbrodnia xD Czekam na osobę trzecią--Orzeszek (dyskusja) 21:16, 13 lut 2018 (CET)
Więc chyba można uznać mnie za osobę trzecią. Jak dla mnie aktualny plik jest okej - mimo tego że ucina 2/3 postaci. Jeśli popatrzyć po innych stronach to wszędzie stosujemy taki podział jak tutaj - do postaci tylko popiersie a do ras pełny plik. Rozumiem, że komuś może nie spodobać się taki podział, ale jest on jak najbardziej uczciwy w takiej sytuacji, a nie warto zmieniać go z powodu jednej dłoni. Muszę też uspokoić - znamy rasę Lexo z antologii Canto Bight, lecz musielibyśmy poczekać z utworzeniem artykułu za polskim wydaniem. Znaczy to jednak, że artykuł o rasie najpewniej powstanie, lecz to kwestia czasu. Słowem podsumowania: jestem za aktualną grafiką.--signjedi.png Darth Kwiatkowski Dyskusja  22:04, 13 lut 2018 (CET)
No spoko czyli zostałem przegłosowany :) Szkoda mi trochę ale rozumiem Was. Życzę dobrej nocy!--Orzeszek (dyskusja) 22:18, 13 lut 2018 (CET)
W przypadku postaci chyba faktycznie lepsza jest taka, natomiast pełna grafika powinna znaleźć się w artykule o rasie, kiedy powstanie, bo tam budowa ciała jest istotna.--signstraznik.png Mario Dyskusja  22:29, 13 lut 2018 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!