Dyskusja:Battlefront

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

myślę, że źródła można wyrzucić, bo opisujemy źródło. signjedi.png Darth petter Dyskusja  20:12, 19 sty 2008 (CET)

Ja jestem za tym, by źródło zostawić, bo to był warunek, jaki mi postawił MotS z kotor2.pl. Już tłumaczę: otrzymałem zgodę od admina kotor2.pl, MotSa, by zamieścić na Osssusie ten artykuł z(także) jego strony. Warunkiem było zamieszczenie w arcie pierwotnego źródła, czyli odnośnika do strony z artykułem na kotor2.pl. Trochę się rozpisałem, ale krótko mówiąc: musi być podany szablon lub odnośnik do tej strony.--Archiwista:Mr.White,16:41, 19 sty 2008 (CET)

Z całym szacunkiem, ale chyba to nie admin kotor2.pl stawia tutaj warunki... --signstraznik.png Yako Dyskusja  23:04, 19 sty 2008 (CET)

No wiesz, jeśli udostępnia swój tekst, to tak. Na takiej zasadzie wrzucane są artykuły chociażby PotlS czy FC. Nie wyciągając już na wierzch tego kłopotliwego tematu, jakim były swego czasu warunki udostępnienia nam haseł BotS... jeden link w zamian za dobre hasło chyba możemy przeboleć. --signjedi.png Shedao Dyskusja  23:25, 19 sty 2008 (CET)
w sumie może być, tylko niech będzie to w miarę dobrze zrobione typu [ link strony | źródło / autor / etc. ](naspisałem bez [[ bo nie wiem jak zrobić, żeby nie zrobiło z tego linku). signjedi.png Darth petter Dyskusja  23:38, 19 sty 2008 (CET)

Spokojnie spokojnie. Ja wcale nie mówię, że link w zamian za hasło to źle, ale porównywanie tego z na przykład potls jest nie na miejscu, ponieważ z nimi to całkiem zupełnie inna umowa była (w znaczeniu - obustronnie ustalone warunki). Bo teraz pytanie jest taki, czy admin kotor2.pl zdaje sobie sprawe, że jego tekst jest teraz dostępny na licencji GNU. Ja sie tylko czepiłem sformułowania "bo to był warunek, jaki mi postawił MotS z kotor2.pl" --signstraznik.png Yako Dyskusja  00:08, 20 sty 2008 (CET)

Przepraszam, ale chyba to źle sformułowałem. Wysłałem adminowi wiadomość, w której prosiłem o zgodę na publikację tego warunku na Ossusie. Odpowiedział mi, że skonsultuje się z innymi adminami i da mi jutro odpowiedź. Na odpowiedź czekałem jednak dwa czy trzy dni, i stwierdziłem, że się zapoznali zasadami publikowania tekstów na ossusie. W końcu dostałem od niego wiadomość, w której zgadza się na publikację arta, ale prosi o odnośnik w haśle do strony kotor2.pl. Więc ja jestem za umieszczeniem w źródle odnośnika do tej strony. Szablonu w stylu ten artykuł pochodzi z kotor2.pl...etc nie ma chyba sensu robić, bo:

1. To tylko jeden artykuł. 2. Jak to zauważył Yako, nie mamy z tą stroną takiej umowy jak z potls.

Więc na moje wystarczy zamontować w źródłach odnośnik do tej strony i finisz. Co o tym sądzicie ?--Archiwista:Mr.White,12:21, 19 sty 2008 (CET)

ja polecam takie rozwiązanie:

Źródła

tylko żeby wyświetlało kotor2.pl (na linkach się średnio znam). signjedi.png Darth petter Dyskusja  12:31, 20 sty 2008 (CET)

Poprawiłem link--GalAn 12:54, 20 sty 2008 (CET)