Dyskusja Archiwisty:Mander Zuma

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.

Witaj Mander Zuma!

Witam w Bibliotece Ossus! Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić. Jeśli chcesz pisać nowe hasła lub edytować już istniejące, a nie masz doświadczenia z systemem Wiki, to koniecznie potwierdź adres e-mail i zapoznaj się z działem pomocy Biblioteki Ossus.

Po prawej stronie centrum pomocy widnieje menu z listą wszystkich stron zawierających zasady Biblioteki i porady dla edytujących. Zapoznanie się z nimi pozwoli Ci oszczędzić w przyszłości czas i uniknąć wielu powszechnych błędów.


Zacznij naukę od zapoznania się z podstawowymi zasadami oraz najczęściej zadawanymi pytaniami.

Pamiętaj o podstawach: pisz samodzielnie i bezpośrednio na podstawie źródeł, pamiętaj o encyklopedyczności i obiektywności.

Stosuj podgląd: tworząc lub edytując hasło, korzystaj z opcji "Pokaż podgląd", która pozwoli Ci podejrzeć stan artykułu przed zapisem. Pozwoli Ci to uniknąć konieczności wielokrotnych edycji, jeśli popełnisz jakiś błąd lub zapomnisz o dodaniu pewnych informacji.

Jeśli masz pytania: zadaj je w Sali Zgromadzeń. Możesz też poprosić o pomoc Strażników Biblioteki, zadając pytanie na ich stronie dyskusji. Podpisz swoją wypowiedź czterema tyldami (~~~~), aby ułatwić im udzielenie odpowiedzi!

Najlepszą nauką jest przeglądanie zasobów Biblioteki. Zanim napiszesz swoje hasło - popatrz, jak wyglądają inne - dotyczy to zarówno samego stylu haseł, jak i ich budowy, którą możesz podejrzeć za pomocą opcji "Edytuj".

Mam nadzieję, że spodoba Ci się Biblioteka i pomożesz w jej rozwoju, stając się aktywnym Archiwistą.

Nie zapomnij napisać jak się o nas dowiedziałeś / dowiedziałaś!
Pozdrawiam, Darth Plagueis the Wise!

Maul

Hej! Cieszę się, że chcesz rozwijać Ossusa. W sprawie Maula odpisałem w dyskusji hasła. signstraznik.png Darth Plagueis the Wise Dyskusja  23:20, 25 paź 2023 (CEST)

Hej! Cieszę się, że się cieszysz, że chcę rozwijać Ossusa. Dzięki za powiadomienie mnie, odniosłem się już do Twojej odpowiedzi Mander Zuma (dyskusja) 07:02, 26 paź 2023 (CEST)
Na przyszłość, odpowiadamy w dyskusji osoby, która zostawia wiadomość. ;) signstraznik.png Darth Plagueis the Wise Dyskusja  12:53, 26 paź 2023 (CEST)

Matka Asajj Ventress/Legendy

Mam pytanie bo widzę że stworzyłeś art. z dopiskiem /Legendy, lecz nie istnieje jego kanoniczna wersja, masz zamiar ją stworzyć? Bo jeżeli nie to legendarny artykuł zostanie przeniesiony na wersję bez dopisku. Dopisek dajemy tylko gdy kanoniczna wersja istnieje lub mamy zamiar ją stworzyć. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  14:13, 27 lis 2023 (CET)

Autorzy grafik w kategoriach plików

Witam zauważyłem że nie wiesz jak kategoryzować według autorów grafik. Nie dajemy wtedy tylko imienia i nazwiska tylko "Ilustracje Russella Walksa" tak dla przykładu a tutaj masz cały katalog (Kategoria:Grafika:Grafiki według autorów). --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  17:34, 29 lis 2023 (CET)

Zmiany w artykule o Darthie Maulu

Siema ja dokonywałem zmian w tym artykule ale dotyczyły one błędów, które tworzyły zbędne czerwone linki. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  19:02, 20 gru 2023 (CET)

Asajj Ventess

Już raz cofałem tę informację i będę ją cofał do czasu premiery odcinka gdzie się to wyjaśni bo chwilowo według źródeł, które miały premierę Asajj zginęła w Mrocznym uczniu, który był na podstawie nie stworzonych odcinków do Wojen klonów. Z tego zwiastuna wynika tylko że ktoś podobny do Ventress żyje najprawdopodobniej po jej śmierci, albo może to retrospekcja dla cklickbaitów lub to klon w tym uniwersum już nie takie sprawy bywały. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  09:21, 26 sty 2024 (CET)

A jak na Databanku to podali to inna sprawa nie widziałem tego a w opisie też nikt nie dał info i myślałem, że to na bazie zwiastuna, ale jeżeli już dali do daty to spoko. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  19:12, 26 sty 2024 (CET)