Zapraszamy do udziału w XI konkursie


Dyskusja Archiwisty:GalAn

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Podgląd

Staraj się używać funkcji podglądy, podczas edycji haseł. Nie ma sensu przy każdej najmniejszej poprawce zapisywać hasło. DantE 19:44, 26 sty 2007 (CET)

Ale to jest infobox dzięki tym niewielkim zmianom nie trzeba edytować wszystkich artykułów które go używały --GalAn 19:47, 26 sty 2007 (CET)


Wytnij Tą Sia Lan Wezz od razu. Niestety trzepnełem literówkę a nie wiem jak ta stronę skasować...

Scimitar

Po pierwsze nie mam uprawnień do kasowania stron, a po drugie strona Scimitar jest potrzebna jako disambling, należy ją przerobić. Spójrz na to hasło na Wookiee - 7 różnych rzeczy, z tym że po polsku będzie trochę mniej, bo Scimitar to Bułat (czyli od razu wylatuje u nas Scimitar Squadron, w NEJ jest Eskadra Bułatów, ale np. Scimitar to też statek Dartha Maula i to zostaje, bo nie tłumaczymy). Jak czujesz się na siłach to zrób to, bo ja nie jestem do końca pewny jak z nazewnictwem. signjedi.png Sky Dyskusja  23:05, 20 cze 2007 (CEST)

Kategorie

Źle wstawiasz kategorie do artykułów, np. w Venatorze wpisałeś "Lotniskowce|*Venator". Nie dawaj tych gwiazdek, bo potem w stronie kategorii nie są one ułożone alfabetycznie, tylko wszystkie znajdują się pod "gwiazdką". W wielu artykułach tak zrobiłeś, powinno to zostać poprawione.--Morthal 12:59, 25 cze 2007 (CEST)

Szablon:Bitwa

Dziękuję za informacje, już poprawiłem --signstraznik.png Bastion_3557 Dyskusja  12:02, 29 gru 2007 (CET)

Interwiki

Cześć! Pamiętaj, że jak wstawiasz interwiki, to zawsze rób na tych Wikiach linki do polskiej wersji tego artu. --Jaro 13:40, 26 sty 2008 (CET)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!