Dyskusja Archiwisty:Bałwan

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.

Witaj Bałwan!

Witam w Bibliotece Ossus! Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić. Jeśli chcesz pisać nowe hasła lub edytować już istniejące, a nie masz doświadczenia z systemem Wiki, to koniecznie potwierdź adres e-mail i zapoznaj się z działem pomocy Biblioteki Ossus.

Po prawej stronie centrum pomocy widnieje menu z listą wszystkich stron zawierających zasady Biblioteki i porady dla edytujących. Zapoznanie się z nimi pozwoli Ci oszczędzić w przyszłości czas i uniknąć wielu powszechnych błędów.


Zacznij naukę od zapoznania się z podstawowymi zasadami oraz najczęściej zadawanymi pytaniami.

Pamiętaj o podstawach: pisz samodzielnie i bezpośrednio na podstawie źródeł, pamiętaj o encyklopedyczności i obiektywności.

Stosuj podgląd: tworząc lub edytując hasło, korzystaj z opcji "Pokaż podgląd", która pozwoli Ci podejrzeć stan artykułu przed zapisem. Pozwoli Ci to uniknąć konieczności wielokrotnych edycji, jeśli popełnisz jakiś błąd lub zapomnisz o dodaniu pewnych informacji.

Jeśli masz pytania: zadaj je w Sali Zgromadzeń. Możesz też poprosić o pomoc Strażników Biblioteki, zadając pytanie na ich stronie dyskusji. Podpisz swoją wypowiedź czterema tyldami (~~~~), aby ułatwić im udzielenie odpowiedzi!

Najlepszą nauką jest przeglądanie zasobów Biblioteki. Zanim napiszesz swoje hasło - popatrz, jak wyglądają inne - dotyczy to zarówno samego stylu haseł, jak i ich budowy, którą możesz podejrzeć za pomocą opcji "Edytuj".

Mam nadzieję, że spodoba Ci się Biblioteka i pomożesz w jej rozwoju, stając się aktywnym Archiwistą.

Nie zapomnij napisać jak się o nas dowiedziałeś / dowiedziałaś!
Pozdrawiam, Kwazi93!

Blokada

Na 95% jest to kolejne konto użytkownika Miłosz P., niebieski z numerkiem, żółty z innym numerem, ostatnio było jeszcze coś innego. Jeśli nie mamy racji, przepraszamy i zachęcamy do kontaktu mailowego lub przez Discord. Jeśli jednak tak, to... stary odpuść. Wróć za kilka lat jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem.--signstraznik.png Totus Dyskusja  12:37, 21 kwi 2021 (CEST)

To już jest 10 konto i 21 ban. Poprzednie konta to: Miłosz P., Niebieski59, Zielony60, Żółty689, Marcin, Wiktoria, Ziemniak, Ciasto, Ezra i teraz Bałwan. signjedi.png Darth Plagueis the Wise Dyskusja  12:47, 21 kwi 2021 (CEST)