Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Korriban

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Bez źródeł, bez kategorii, a wtreści zdanie "wyleciało mi z głowy" no POZIOM! Trzymajmy poziom! Hasło do kasacji w ciągu 48 godzin, jeśli nie pojawią się zmiany i poprawki. --Yako 21:12, 17 paź 2006 (CEST)

Yako masz moje pełne poparcie, to hasło jest zbyt ważne żeby odwalać przy nim taką fuszerkę; jeśli trzeba będzie to sam się w końcu nim zajmę :/ --Shedao 21:16, 17 paź 2006 (CEST)
  • Korriban uważana jest za planetę pogrzebową
  • (wyleciało mi z głowy :) )???
  • Korriban sprawia wrażenie pogrążonej w ciągłej ciemności i smutku

Przecież ja już nawet płakać nie mam siły. Takie rzeczy można wypisywać sobie na jakimś gwiezdnowojennym blogu ale nie w Bibliotece Ossus... :) Styl woła o pomstę do nieba, znaki interpunkcyjnie często nie tam gdzie trzeba. Określenia "potem" itd... pisze się KONKRETNE DATY albo przynajmniej +/- okres w którym wydarzyło się to co się wydarzyło, a nie tak ogólnikowo. Więc załóżmy - XXXX BBY na planecie swoją placówkę miała Korporacja Czerka... mam nadzieję że autor to czyta... --Sky 21:40, 17 paź 2006 (CEST)

Przepraszam,..Cóż... Co mogę powiedzieć na swoją obronę? Nic! No może tylko to, że WSZYSCY wezmą to hasło i je dorobimy, bo przecież tworzenie haseł na Ossus wymaga współpracy. Mimo to dziękuję za zwrócenie słusznej uwagi, i postaram się robić wszystko porządniej. Jakoś tak wyszło, że nie wyszło....Liczę na waszą pomoc przy tworzeniu hasła. W sumie macie rację...Strasznie głupio mi to wyszło :( A nazwy ostatniego Lorda serio zapomniałem, a poza tym to hasło dopiero powstało, więc i tak czy siak wymaga mnóstwa poprawek. Jeszcze raz przepraszam Archiwista:Sali

Czy ta planeta wygląda jak Mars, bo jest zdjęcie Marsa ;) Kaczor 23:04, 17 paź 2006 (CEST)

To zdaje się zdjęcie z angielskiej Wikipedii. --Daniel Skyfighter 13:47, 19 paź 2006 (CEST)

przerobię ten artykuł, by dorównywał poziomem innym. Rozbuduję historię (najpierw skończe czytać komiksy Tales of the Jedi) Darth petter 17:25, 19 paź 2006 (CEST)

chwilowo nie mam czasu na dokończenie tego artykułu. Zostały jeszcze dwa akapity: Wielka wojna sithów i Nowa Republika. Jesli ktoś zna dobrze te czasy, to może to napisać (ja nie skończyłem jeszcze czytać komisów Tales of the Jedi i nie znam dobrze tego okresu, a Nowa Republika, to nie moja działka:) Darth petter 11:49, 10 lut 2007 (CET)

Moim zdaniem całe to hasło trzeba rozwinąć (bo to co tu jest to ogólniki straszne), a poza tym nie ma tu w ogóle nic o Revanie... Jeśli mi się uda to coś skrobnę, ale wolałbym, żeby to kto inny zrobił :D Dlatego wstawiam szablon. Louie1449 22:09, 11 wrz 2007 (CEST)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!