Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Darth Tormen

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Do weryfikacji

Musiałem dodać ten szablon, bo te informacje mogą być "trochę" pokręcone. Byłem u swojego kuzyna i nie wiem czy wszystko co tu pisze, jest na 100% prawdziwe. Nie wiem, czy wszystko dobrze zrozumiałem. Jeśli ktoś ma The Old Republic, niech to sprawdzi.

--Pozdrawiam, The Emperor of the Galaxy! :) 20:04, 27 kwi 2013 (CEST)

Z tego co napisałeś wynika, że hasło stworzyłeś bez znajomości źródła. W takim przypadku hasło jest do usunięcia. signstraznik.png DantE Dyskusja  20:37, 27 kwi 2013 (CEST)
IMO artykuł do usunięcia. Chociaż kanoniczność gry nie została sutalona, to przyjmuje się tymczasowo, że klasy imperialne wybierają opcje związane z ciemną stroną, a republikańskie - z jasną. Można nad tym dyskutować, ale to chyba najrozsądniejszy podział - inaczej zapanuje zwyczajny chaos i w każdym haśle będą sprzeczności. Na tyle, na ile zdążyłem się zorientować, hasło opisuje wersję wydarzeń związaną z jasną stroną - w której to łowca zabija Tormena zamiast Kanclerza. Jeśli faktycznie tak jest, to albo kasujemy artykuł (który i tak wymaga rozbudowania), albo kasujemy wszystkie informacje związane z wyborami gracza.--signstraznik.png Mario Dyskusja  13:17, 28 kwi 2013 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!