Zapraszamy do udziału w XI konkursie


Archiwista:Thecmelion

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Daniel "Thecmelion" K. (ur. 3 września 1989 w Warszawie) - archiwista Biblioteki Ossus od 27 czerwca 2011 oraz użytkownik (od 8 stycznia 2008) i redaktor (od 20 lutego 2009) polskiej Wikipedii.

Od siebie

Gwiezdnymi wojnami interesuję się już dość długo, ale dopiero od niedawna tak na poważnie. Z początku na Ossusie bywałem tylko jako gość (jak tu trafiłem nawet nie wiem, ani kiedy), który czytywał nowe artykuły, ale w końcu coś tknęło, żeby też dołożyć swoje 3 grosze do Biblioteki i tak się zaczęło powolne acz systematyczne uzupełnianie ulubionego aspektu w GW, czyli walkerów. Następnie praca rozszerzyła się na inne aspekty GW. Na koniec mam nadzieję, że wykonana przeze mnie praca, będzie na tyle dobra, że nie będzie wymagała specjalnych poprawek. :)

Plany edycyjne

Brudnopis

Ogólnie rzecz biorąc, zamierzam zająć się dodawaniem i uzupełnianiem istniejących już artykułów dotyczących robotów kroczących. Na pierwszy ogień idzie plejada złomu z serii AT, zaś po ukończeniu ich, zamierzam rozwinąć sam artykuł All Terrain (w toku tworzenia). Dalsze plany obejmują wszystkie inne walkery, jakie pojawiły się w Gwiezdnych Wojnach (Shadow AT-AT, dwa rupiecie z serii MT oraz "wodny" AT-AT itd. itd.). Dodatkowo przewiduje uzupełnianie artykułów związanych z serią Dziedzictwo, tych związanych z Kuat Drive Yards, Darthami oraz tworzenie i modyfikowanie co poniektórych szablonów. Może po drodze coś zostanie więcej zrobione, kto wie.

Kontakt

  • Mail: thec89@gmail.com
  • GG: 7529920
  • Xfire: thecmelion

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!