Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Forum:Współpraca

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Wersja Killerlegus (dyskusja | edycje) z dnia 16:36, 28 sty 2016

(różn.) ←Starsza wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwaniaDzień dobry wam wszystkim,
Pragnę zapytać was o to, czy Biblioteka Ossus nie mogłaby zawiązać współpracy z Biblioteką Fanonu Star Wars. Uważam, że użytkownicy Ossusa mogliby uznać za ciekawą możliwość stworzenia własnego fanonu, dlatego zachęcam do zawracia współpracy.
--Archiwista Killerlegus (dyskusja)

A jak byś sobie wyobrażał taką współpracę? :)--signstraznik.png Yako Dyskusja  10:42, 20 sty 2016 (CET)
We współpracy zazwyczaj chodzi o wzajemne linkowanie do stron głównych i niektóre szablony wspólne. Oprócz tego jeszcze w tym przypadku link do Ossusa nie byłby linkiem zewnętrznym. Archiwista Killerlegus (dyskusja)
Z tego co wiem – nie ma z Ossusem współpracy, a jeśli jest – proponuję większą i oficjalniejszą Star Wars Fanonpedię]. — Mustafar29 dyskusja 21:45, 23 sty 2016 (CET)
Mustafar, proszę byś przestał stosować w dyskusjach o wikiach słowo "oficjalny", bo chyba zupełnie nie rozumiesz jego znaczenia. Co do współpracy, to raczej nie podejmujemy takich inicjatyw, nie zajmujemy się promowaniem stron czy inicjatyw fanowskich, sami też nie potrzebujemy promocji. Nie dodajemy nigdzie linków promujących inne fanowskie strony, nawet do tych ważniejszych. Obawiam się, że w tym wypadku głównym celem współpracy jest umieszczenie linku do mniej znanej strony na stronie bardziej popularnej.--signstraznik.png Mario Dyskusja  21:52, 23 sty 2016 (CET)
Słowo rozumiem i wiem jak i gdzie stosuję. Ale ok, z adminami kłócić się nie zamierzam. umieszczenie linku do mniej znanej strony – no tak. — Mustafar29 dyskusja 22:00, 23 sty 2016 (CET)
Mustafarze, Fanonpedia nie jest oficjalnym fanonem, nie ma podpisu SW Fanon, jakość artykułów na niej pozostawia zresztą wiele do życzenia, więc nie ma znaczenia, że jest ich więcej. Rozumiem odmowę, z drugiej strony trochę mi szkoda.Archiwista Killerlegus (dyskusja)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!