Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!

zamów prenumeratę z kodem R2D2OSSUS

Forum:Ryft i Progenitron

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Biblioteka Ossus:Sala Zgromadzeń > Ryft i ProgenitronWitam! Pragnę zapytać który wybór w KOTORZE jest kanoniczny. Chodzi mi o wybór między wysadzeniem Ryftu Hrakert a zabiciem Progenitrona, tego ich rekina przodka, jeżeli ktoś wie to proszę o szybką odpowiedź. --Komsa (dyskusja) 21:20, 6 sie 2019 (CEST)


Poza tym jeszcze zapytam jak wygląda sprawa w sądzie jeżeli wysadzimy Ryft? Zawsze zatruwałem Progenitrona a nie mam zapisu i niech mi się że 3h grać dla 1 sprawy, podpowie ktoś?--Komsa (dyskusja) 22:11, 6 sie 2019 (CEST)

Z tego co pamiętam to wydarzenie ryftu jest czynem jasnej strony. Więc to on jest kanoniczny.signstraznik.png Totus Dyskusja  06:27, 7 sie 2019 (CEST)
Aha. A jak potem wygląda sytuacja w sądzie? Revan jest uniewinniony?--Komsa (dyskusja) 09:52, 7 sie 2019 (CEST)

Uniewinniony sprawa schodzi na tajną placówkę Republiki i atak Sithów, nie pamiętam dokładnie, grałem lata temu. --signstraznik.png Totus Dyskusja  18:09, 7 sie 2019 (CEST)

Witam! Mogę na szybko spytać bo mi się zapomniało jak się nazywał w polskiej wersji Progenitron czy Progenitor? Za moment chcę zrobić jego ortykuł ale spojrzałem na wookie i w anglielski jest Progenitor i mnie wątpliwości złapały co do jego nazwy, mogę prosić o naprawdę szybką odpowiedz?--Komsa (dyskusja) 19:11, 30 sie 2019 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!