Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!

zamów prenumeratę z kodem R2D2OSSUS

Forum:Przenoszenie pod nowe nazwy

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Biblioteka Ossus:Sala Zgromadzeń > Przenoszenie pod nowe nazwyZ racji że przy okazji nowego filmu pojawiło się kilka strony do przeniesienia stwierdziłem że może się przydać ogólna strona by nie dyskutować w każdej dyskusji po kolei. Jeżeli chodzi o Rey moim zdaniem styuacja jest jasna i klarowna artykuł przenosimy pod Rey Skywalker a z Rey Palpatine robimy przekierowanie. Ben Solo/Kylo Ren sprawa jest analogiczna do Anakin Skywalker/Darth Vader więc też tak rozwiązana powinna być czyli Ben Solo główny a Kylo Ren przekierowanie. Jeszcze sprawa Lando mam pytanie gdzie padło w oficjalnych źródłach jego pełne imię?

Artykuł o Jedi Skywalkera też jest do zmiany pytanie czy przenosimy go jakoś czy raczej powinien byc połączony z artykułem Zakon Jedi.

A i pytanie kiedy przenosimy strony z Skywalker. Odrodzenie? --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  15:10, 25 gru 2019 (CET)

Jeżeli chodzi o jego imię to pierwszy raz w filmie o Hanie Solo a pełne imię w The Rise of Skywalker: The Visual Dictionary. A jeżeli chodzi o przenoszenie to się zgadzam z twoją sugiestią żebyś przeniósł w niedzielę. -- Czerwony 20 (dyskusja) 20:27, 27 gru 2019 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!