Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Forum:Przekierowania - tytuły

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Biblioteka Ossus:Sala Zgromadzeń > Przekierowania - tytułyWidzę, że ostatnio lecą przekierowania do różnych książek, w związku z czym mam drobną uwagę. Całkiem prawdopodobne jest, że ktoś szukając np. książki Przeznaczenie Jedi IX: Apokalipsa albo Darth Bane: Droga zagłady będzie wpisywał w wyszukiwarkę samo Apokalipsa lub Droga zagłady - jeśli usuniemy wszystkie przekierowania, to te tytuły nie pokażą się w podpowiedziach osobom, które nie wpisują pełnej nazwy. Zgadzam się, że mamy mnóstwo zbędnych przekierowań (np. Fate of the Jedi IX/9 są zbędne, bo wpisując te fragment czytelnikowi i tak wyświetli się opcja z pełną nazwą), ale one wciąż pełnią pewną funkcję i część z nich (czyli właśnie podtytuły/tytułu konkretnych tomów) można IMO zostawić.--signstraznik.png Mario Dyskusja  18:12, 25 paź 2017 (CEST)

Faktycznie możliwe że trochę się zapędziłem powinniśmy określić konkretne przekierowania jakie powinny isnieć a jakie powinny polecieć.
Moim zdaniem co do powieści powinny isnieć przekierowania do orginalnego tytułu jak i podtytułu oraz do polskiego podtytułu. W tym wypadku zostają 3 przekierowania a nie jak teraz niektóre strony mają ich po 5/6. Podobnie sprawa wygląda w przypadku koimksów. Polecieć powiny też wszystkie błędne tak po polsku jak po angielsku. --signjedi.png Kwazi93 Dyskusja  18:24, 25 paź 2017 (CEST)
Z tym się zgadzam, bo jest sporo naprawdę nic nie wnoszących przekierowań (kiedyś tworzyło się je na potęgę), ale właśnie te kilka najważniejszych bym zostawił (nie liczę sytuacji gdzie muszą zostać, bo po prostu coś do nich linkuje).--signstraznik.png Mario Dyskusja  19:26, 25 paź 2017 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!