Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Forum:Problem z przypisami

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Biblioteka Ossus:Sala Zgromadzeń > Problem z przypisamiWedług mnie odnośnik w postaci cyferki w nawiasie kwadratowym jest za duży m.in. dlatego, że zwiększa odstęp pomiędzy wierszami, a niekiedy wyświetla się niżej, zajmując cały wiersz. Dlatego uważam, że po prostu przydałoby się zmniejszyć rozmiar czcionki przypisów w artykułach. Co Wy na to? Mustafar29 (dyskusja) 18:12, 3 mar 2018 (CET)

Mnie to tam rybka, można zmniejszyć jak ktoś mi powie gdzie to jest. Ale powiększonych odstępów się raczej nie uniknie, bo tak jest układ strony ustawiony, że się przypisy w indeksie górnym nie do końca mieszczą.--signstraznik.png Totus Dyskusja  18:21, 3 mar 2018 (CET)
.reference { font-size: 70% !important } do MediaWiki:Common.css. Ew. rozmiar można zmniejszyć jeszcze bardziej, ale 70% obecnego powinno działać należycie. Mustafar29 (dyskusja) 18:25, 3 mar 2018 (CET)
Jak css-y to ja je zostawiam Mario. Nie chcę przypadkiem wysadzić serwera w powietrze.--signstraznik.png Totus Dyskusja  18:50, 3 mar 2018 (CET)
Nie działa. Wydaje mi się, że coś takiego powinno być do ustawienia niezależnie od rozmiaru czcionki, ale nie mam pojęcia jak i gdzie. Problem jest znany od dawna, ale na ten moment nic nie poradzę.--signstraznik.png Mario Dyskusja  21:39, 3 mar 2018 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!