Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Forum:Moje recenzje w artykułach

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Biblioteka Ossus:Sala Zgromadzeń > Moje recenzje w artykułachDzień dobry! Chciałbym się zapytać czy jest możliwość dodawania odnośników w artykułach do moich wideorecenzji książek z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Widzę, że mają Państwo tutaj recenzje pisemne i zastanawiałem się, czy taka sama sytuacja jest z normalnymi materiałami wideo. Piszę to, bo oczywiście chce zwrócić uwagę na siebie ludu, a ponadto zrecenzowałem już dość sporo książek.

Przykładowa recenzja: https://www.youtube.com/watch?v=ue35k8Hd2Jw&list=PLwfJXH0ETutfmhJRUyebjHnKYwtxKwUIC&index=24

Jednocześnie zaznaczam, że zależy mi na poważnej krytyce i wszelkich radach, które mogą wpłynąć pozytywnie na moje recenzje.

Pozdrawiam, Simon Said.

Przegadamy sprawę i damy Ci odpowiedź.--signstraznik.png Totus Dyskusja  12:44, 5 lut 2018 (CET)

Dzień dobry! Czy podjęto jakąś decyzję? Pozdrawiam, Simon Said.

Czoem, osoba, która miała napisać odpowiedź trochę o tym zapomniała, a że nie jestem stworzony do dyplomacji, to musisz mi wybaczyć możliwy oschły ton. Ogólnie to aktualnie jesteśmy na nie. Nie chcemy zamieniać Ossusa w bazę linków i recenzji, aktualnie jedyne jakie się pojawiają to te z SWEX, który jest partnerskim serwisem, oraz te ze stron, z którymi Biblioteka ma/miała długoletnią współpracę w stylu Bastionu (nie wstawiamy nawet materiałów z oficjalnego kanału Ossusa). Ossus to przede wszystkim encyklopedia SW, nie zaś strona informacyjno-newsowa. Twój kanał jest aktualnie jeszcze bardzo mały, masz 800 subów i po 100-200 wyświetleń pod recenzjami, takich kanałów jest zdecydowanie więcej (nie chcę tutaj w żaden sposób umniejszać Twojej pracy, po prostu takie są realia), więc jeśli zaakceptowalibyśmy Twoje recenzje, to nie mielibyśmy prawa odrzucać innych tego typu propozycji, a temu większa część redakcji jest zdecydowanie przeciwna, bo nie takie jest cel naszej strony. Mam nadzieję, że nas rozumiesz. Jednocześnie zachęcam Cię do działania w Bibliotece jako archiwista, zwłaszcza, że masz duży zasób przeczytanych źródeł. Pozdrawiam, --signstraznik.png Totus Dyskusja  20:32, 25 lut 2018 (CET)
Dzień dobry raz jeszcze! No nic, mówi się trudno, przynajmniej dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi. Co do działań jako archiwista to dziękuję za propozycję, ale o ile nie rzuci mi się coś bardzo w oczy to raczej nie będę brał czynnego udziału w rozwoju Ossusa. Niemniej życzę powodzenia i jak największej liczby napisanych artykułów. Pozdrawiam, Simon Said.

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!