Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!

zamów prenumeratę z kodem R2D2OSSUS

Forum:Audiobooki

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwaniaCzy jest sens tworzenia osobnych stron dla audiobooków powieści? Vide: Aftermath: Empire's End (audiobook).

Raczej bym to widział w głównych hasłach jako pozycja w wydaniach.--signstraznik.png Totus Dyskusja  21:07, 29 maj 2019 (CEST)

Też myślę, że osobne artykuły są zbędne szczególnie, że wcześniej właśnie tak było że wszystkie wydania powieści były w jednym artykule. Wyjątkiem jest Dooku: Jedi Lost bo to wyszło tylko w formie audiobooka, --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  22:36, 29 maj 2019 (CEST)
Jak wyżej, informacje wydawnicze można spokojnie dorzucić do tabelki książkowej, a narratora podać we wstępniaku. Zdarza się, że mamy osobne hasła o tych samych źródłach w ramach jakichś specjalnych wydań czy edycji, ale nie sądzę, by w tym przypadku było to potrzebne. Można co najwyżej zastanowić się nad kategorią w stylu "powieści wydane w formie audiobooków", żeby można było je sobie łatwo znaleźć.--signstraznik.png Mario Dyskusja  22:54, 29 maj 2019 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!