Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!

zamów prenumeratę z kodem R2D2OSSUS

Dyskusja:Doktryna Tarkina

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Tłumaczenie

Aktualnie próbuję stopniowo tłumaczyć treść dokumentu, potem ją jako tako opisać w dziale == Historia ==. Z innej beczki spytam od razu o to jak powinna według was wyglądać reszta. Czy oryginalny tekst dać równolegle niżej czy też wepchnąć go w dziale == Przypisy ==? Pozdrawiam Piett 18:05, 4 paź 2012 (CEST)

Hm, lepiej dać w przypisach, bo to jednak blok tekstu. A w przypisach można wstawić scroll boxa, jeśli tak będzie estetyczniej. Umieszczenie tak długiego fragmentu tekstu będzie chyba wymagało umieszczenia przy nim odpowiedniej informacji o prawach autorskich, o ile się nie mylę? Ktoś obeznany tu jest? signstraznik.png Kasa Dyskusja  18:13, 4 paź 2012 (CEST)
Czyli jednym słowem ostatecznie ukształtuje się to na dobre dopiero po ukończeniu artykułu. Piett 18:15, 4 paź 2012 (CEST)

Usunięcie

Artykuł w obecnej formie nie ma racji bytu - mamy tłumaczenie treści, ale nie ma ani słowa na temat doktryny jako takiej. Zero wstępu, wprowadzenia, tła. Piett nie daje znaku życia, więc hasłem raczej już się nie zajmie, a ja nie posiadam odpowiednich źródeł, by coś tu napisać. Hasło nadaje się do usunięcia. Jacyś ochotnicy do akcji ratunkowej?--signstraznik.png Mario Dyskusja  20:47, 8 lis 2013 (CET)

Misa mogła by spróbować uratować artykuł- Darth Ryba

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!