Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Republic Commando: Order 66 (gra wideo)

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Jokasta2.png
Obiekt, który nie jest u nas zarejestrowany, nie istnieje.

Ten artykuł zawiera treści niezgodne z porządkiem zarówno kanonu jak i Legend.


Opisane tu zagadnienia nie należą do kanonu, jak również stoją w sprzeczności z porządkiem wydarzeń z Legend (Expanded Universe).

Republic Commando: Order 66 to gra przeznaczona na telefony komórkowe, której wydarzenia są niekanoniczne i jednocześnie uzupełniają grę komputerową Republic Commando. Gra ma pięć poziomów i każdy z nich toczy się na innej planecie.

Przebieg rozgrywki

Na Cato Neimoidii gracz musi zabić Plo Koona, co jest dosyć proste, gdyż mistrz Jedi nie walczy swoim mieczem świetlnym. Drugi poziom rozgrywa się na Mygeeto, gdzie należy zlikwidować Ki-Adi-Mundiego - gracz może go zranić tylko wtedy gdy ten odrzuca swój miecz świetlny. Kolejny poziom to Utapau, gdzie celem misji jest zabicie Obi-Wana Kenobiego. Udaje mu się jednak uciec i zaczyna rzucać w postać którą steruje gracz skałami, używając do tego Mocy. Czwarty poziom to planeta Kashyyyk, gdzie należy zabić Luminarę Unduli oraz Yodę - temu drugiemu uda się uciec. Finałowy poziom rozgrywa się na Coruscant, w Świątyni Jedi. Należy tam zabić Cina Dralliga oraz wielu innych rycerzy. Na tym etapie można wybrać sobie postać Anakina Skywalkera.

Zobacz też


Seria Komandosi Republiki
[Pokaż/Ukryj]

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!