Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!

zamów prenumeratę z kodem R2D2OSSUS

RC-1140

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Fixer.jpg
RC-1140 "Fixer"
Data i miejsce narodzin: 32 BBY, Kamino[1]
Miejsce pochodzenia: Kamino[1]
Rasa: Człowiek-klon[1]
Wzrost: 183 cm[1]
Kolor włosów: Czarne[1]
Kolor oczu: Brązowe[1]
Przynależność:
RC-1140 był komandosem Republiki o pseudonimie Fixer. Należał do drużyny Delta i posiadał w niej funkcję hakera. Walczył dla Republiki między innymi na Geonosis, Coruscant, Haurgabie, Kashyyyku i na krążowniku typu Acclamator, Prosecutor, zajmował się także poszukiwaniami Ko Sai. Był żartobliwie wyzywany przez Scorcha i Seva.

Biografia

Szkolenie

Fixer razem ze swoimi kolegami z drużyny ćwiczył na Kamino. Był szkolony przez Mandalorianina Walona Vau.

Misja na Geonosis

Delty brały udział w bitwie o Geonosis, po wylądowaniu Fixer był drugim członkiem drużyny, którego spotkał Boss na drodze do skompletowania swojego składu. Drużyna dostała zlecenie na Sun Fuca, który został przez nich zabity. Po zabiciu Faca i ucieczce z bazy wroga, dostali kolejne zadanie. Oddział Delta musiał przeniknąć do wnętrza fabryki droidów i zniszczyć ją. Przed nimi przydział ten otrzymała drużyna Theta, która jednakże zawiodła i nie wykonała zadania. Boss wraz z drużyną dokonali infiltracji na liniach wroga, przedostali się przez liczne zasadzki i pułapki Geonosjan. Po zaciętych walkach w końcu doszli do fabryki. Droidy dułgo stawiały opór lecz drużynie udało się odnieść sukces.

Drużyna Delta.

Misja na statku Prosecutor

367 dni po bitwie o Geonosis komandosi z drużyny Delta dostali zlecenia zbadania statku Prosecutor który jakiś czas wcześniej zaginął, a niedawno pokazał się w przestrzeni kosmicznej. Oddział Delta został wysłany aby zbadać tę sprawę. Okazało się że statek przejęli Trandoshanie którzy pojmali Scorcha i Seva. Fixerowi udało się odbić przyjaciół z Bossem, a następnie obronić mostek i uciec kapsułą ratunkową.

Misja ratunkowa

W 367 dniu po bitwie o Geonosis drużyna Delta otrzymała pochodzący od drużyny Omega sygnał ratunkowy Czerwone Zero. Natychmiast udali się więc im na pomóc, używając zarekwirowanego neomoidiańskiego statku. Misja ratunkowa się powiodła, i niedługo później statek z obydwoma drużynami i pojmanymi więźniami wylądował na pokładzie hangarowym Fearless. Delty opuściły pojazd jako pierwsze, szybko siadając w kącie i zajmując się rozmową między sobą.

Drużyna Omega.

Zadanie antyterrorystyczne na Coruscant

Po wylądowaniu Fearless na Coruscant Delty opuściły pokład zaraz po Omegach. Komandosi prowadzili rozmowę na wewnętrznym kanale komunikatora do której w pewnej chwili dołączył Kal Skirata, każąc Deltom wykonać 50 pompek za nazwanie go zramolałym starcem. Fixer co prawda nie brał czynnego udziału w rozmowie, ale również wykonał karne ćwiczenie.

Po chwili Kal pojawił się za plecami komandosów z Omeg, zwracają uwagę, że Delty zrobiły jedynie 40 pompek. Zaraz też Fixer wraz z pozostałymi komandosami zajął pozycje bojowe widząc nadlatujący cywilny pojazd. Niepotrzebnie, bowiem jak wyjaśnił Kal byli to "swoi", konkretnie Enacca która przybyła po więźniów.

Jeszcze tego samego dnia obie drużyny brały udział w zorganizowanym przez Kala zebraniu w sali odpraw nr 8 kwatery głównej brygady do zadań specjalnych. Mandalorianin wyjaśnił zebranym jaka dokładnie czeka ich misja.

Fixer wraz z Jusikiem oraz pozostałymi komandosami z drużyn Delta i Omega grał na placu apelowym koszar kompanii Arca w nieznaną z nazwy grę. Znajdował się w drużynie wraz z Ninerem, Scorchem i Darmanem, zgodnie z naleganiami Kala który zachęcał do mieszania składów. Gra została jednak przerwana przez Kala, który zrugał ich za grożące kontuzją granie bez pancerzy. Nie mogąc kontynuować, grający udali się odświeżyć.

Równo o ósmej Fixer wziął udział w kolejnym prowadzonym przez Kala zebraniu, na które oprócz niego przybyli pozostali członkowie obu drużyn komandosów, Enacca, Etain i Jusik. Podczas zebrania Kal poinformował zebranych o szczegółach zadania, wyjaśnił też co już wiedzą a jakie informację muszą dopiero zdobyć.

Kal Skirata.

Wczesnym wieczorem komandosi znajdowali się w bazie operacyjnej w chacie Qibbu, gdzie dołączył o nich także Bardan przynosząc istotny sprzęt, chwilę później przybyli także Kal wraz z Ordem i Etain. Skirata przekazał zebranym, że mają potencjalne miejsce dostawy materiałów wybuchowych którego obserwacją muszą się zająć po czym podzielił ich na kilka dwuosobowych grup, które miały na zmianę analizować zdobyte informacje, odpoczywać lub właśnie obserwować możliwe miejsce dostawy. Fixer wraz z Atinem zostali przydzieleni do ostatniej wachty pierwszej zmiany, jako wachta biała.

O 16 następnego dnia Fixer był świadkiem jak Kal "przesłuchiwał" Jusika, Seva i Fi, tłumaczących się z podjętych działań i pojmania pracownicy centrum logistycznego WAR, Vinny Jiss. Po załagodzeniu sprzeczki między Bossem a Ninerem Skirata odesłał Delty na dół, by się najadły, Omegom nakazując zrobić to samo, jednak dopiero po powrocie Delt. Fixer udał się na posiłek wraz z Deltami oczywiście.

Delty po zjedzeniu posiłku wróciły na górę i zajęte były czyszczeniem swych DC gdy do głównego pomieszczenia przybyli Ordo wraz z Kalem. Zwiadowca poinformował sierżanta, że zdobył 100 kilogramów ładunków wybuchowych. Fakt, że Ordo połowę ukrył pod łóżkiem Fixera wywołał ubaw u Scorcha, który to dzielił z Fixerem pokój.

Po północy Fixer wraz z Sevem czuwali na platformie lądowniczej chaty Qibbu skąd obserwowali sytuacje by uzyskać pewność, że nikt nie odkrył położenia ich kryjówki.

2 dni później z przebywającym w bazie operacyjnej Kalem skontaktował się potencjalny chętny. W rozmowie Skirata ustalił, że spotkają się po południowej stronie banku na placu jądra galaktyki. Mające miejsce kolejnego dnia w południe spotkanie skończyło się sukcesem, podczas gdy Kal przekazał rozmówcy próbki materiałów, biorący udział w akcji komandosi oznaczyli samego rozmówce oraz jego pomocników specjalnym pyłem śledzącym. O 16:30 Niner wraz z Bossem, dwójką Jedi i dwójką Mando znajdował się na górze w bazie operacyjnej gdzie analizowali uzyskiwane przez śledzenie celów dane, tymczasem Fixer wraz z Fi, Sevem i Scorchem znajdowali się w restauracji gdzie jedli posiłek wraz z Correm.

Ordo.

W nocy 385 dnia po bitwie o Geonosis Fixer wraz, że Scorchem zajmowali się obserwacją potencjalnej kryjówki separatystów w niewielkiej bazie zaopatrzeniowej z której korzystała firma CoruFresh.

Chwilę po 13:30 385 dnia po bitwie o Geonosis Fixer wraz z resztą Delt oraz z Omegami przebywał w głównym pokoju Bazy Operacyjnej, gdzie kreowali plany ataku na każdy z możliwych 4 miejsc gdzie może im przyjść zmierzyć się z przeciwnikiem.

O 18 wieczorem Fixer wraz ze wszystkimi członkami grupy operacyjnej poza Etain i Walonem znajdował się w głównym barze w chacie Qibbu gdzie wspólnie spędzali czas. Sielanka nie miała jednak trwać wiecznie jak się okazało, z Kalem skontaktował się bowiem Perrive informując, że z powodu nieprzewidzianych okoliczności muszą dokonać wymiany podczas trwającej nocy. Cała grupa operacyjna niezwłocznie rozpoczęła przyśpieszone przygotowania do akcji w której wziąć miało 8 osób w zbrojach Katarn, 1 w zbroi zwykłego klona, 3 w zbrojach Mandaloriańskich, 2 w zbrojach elitarnych zwiadowców a także Etain, która również przywdziała osobisty pancerz.

Komandosi podzielili się na kilka grupek, Fixer znalazł się w czteroosobowej grupie wraz z Atinem, Bossem i Scorchem. Po dotarciu na miejsce, gdy Ordo z Sevem zajęli już pozycje Boss zameldował dowodzącemu akcją zwiadowcy, że i oni za 2 minuty dotrą na miejsce, Atin z Fixerem mieli zaatakować od frontu a Boss i Scorch zająć się północnym skrajem lądowiska.

Skirata wraz z Jusikiem po otrzymaniu potwierdzenia otrzymania kredytów ruszył na miejsce akcji dokonać wymiany, chwilę później zaś już po jej dokonaniu oddalili się z niego, by zaraz jednak powrócić, choć już mniej jawnie. Kal dał także Ordowi zielone światło do rozpoczęcia akcji, Ordo krzyknął więc "światła" i wraz z Sevem wyrzutniami rakiet typu Plex zniszczyli dwa główne źródła światła, pogrążając lądowisko w ciemności.

Niner.

Podczas akcji Ordo polecił Ninerowi i Scorchowi by ustawili się przed dziobem ciężarówki w której znajdowały się dostarczone przez Kala materiały wybuchowe, mieli bowiem odwrócić uwagę zamachowców wewnątrz. Gdy to zrobili Ordo odstrzelił zamocowania klapy wejściowej, po czym wyznaczeni do tego zadania Boss i Fixer wskoczyli do środka by przymocowanymi na nadgarstkach wibroostrzami wyeliminować przeciwników, co też błyskawicznie zrobili. Ordo polecił trzem komandosom wynieść wszystkie materiały z ciężarówki, reszta zaś brała udział w szturmie na magazyn w którym zamknęli się pozostali przy życiu przeciwnicy. Szturm zakończył się śmiercią wszystkich terrorystów.

Wszyscy biorący udział w akcji udali się następnie do Punktu Zbornego, 2 kilometry od magazynów Coru Fresh. Zgromadzeni ustalili, że zabitych zostało 26 celów, 24 w magazynach, oraz Perrive'a i uciekiniera z miejsca akcji poza nimi. Kal powiedział wszystkim że jest z nich dumny oraz że wracają do bazy operacyjnej w chacie Qibbu.

Po północy, a więc już 386 dnia po bitwie o Geonosis Fixer przebywał w chacie Quibbu, gdzie zmęczonym długim dniem spał na krześle przy stoliku. Zbudziły go hałasy walki między Atinem a Walonem jednak po interwencji Jusika zgodnie z jego poleceniem zaraz wrócił z powrotem spać.

2 dni później, 388 dnia po bitwie o Geonosis Fixer znajdował się wraz z reszta Delt, Omegami, Jusikiem, Corem, i Ordem i Mereelem w klubie personelu CBS, gdzie zaprosił ich wszystkich Jaller Obrim. Brał tam udział we wspólnym odtańczeniu Dha Werdy Verdy jakie zainicjował jeden z członków Omeg, Fi.

Tydzień później, 395 dnia po bitwie o Geonosis komandosi z drużyny Delta odlecieli na Skuumee, gdzie mieli zająć się 'przygotowaniem terenu' przed przylotem galaktycznej piechoty morskiej.

Delty wracające na Coruscant.

Rekonesans na Devaronie

W pewnym momencie wojny Delty wysłane zostały na Devaron, gdzie przeprowadziły zwiad. Ustaliły, że w miejscu które mieli zbadać wszyscy zostali zabici przez nieznane siły, wliczając w to mistrza Jedi Halseya i padawana Knoxa. Ze zdobytymi informacjami oraz ciałami Jedi komandosi powrócili na Coruscant, przywożąc je do świątyni Jedi i zdając czekającym na nich Jedi raport na temat tego co ustalili.

Mygeeto.

Misja na Mygeeto

W 470 dniu po bitwie o Geonosis Fixer znajdował się wraz z resztą Delt i Walonem Vau, na Mygeeto, gdzie Mandalorianin włamywał się do skarbca banku handlowego Dressian Kiolsh. Jak jednak zaznaczał, robił to by odzyskać to co jego, w imię sprawiedliwości a nie w ramach tradycyjnego rabunku. Po dostaniu się do środka Mandalorianin rozkazał komandosom odejść, Ci jednak nie usłuchali, skorzystał więc z ich pomocy. Już podczas opuszczania obiektu, mając to po co przyszli komandosi uruchomili alarm przez co na powierzchni musieli stoczyć potyczkę z niestanowiącymi dla nich większego wyzwania Muunami. Na nieszczęście dla Walona, w momencie gdy maił on dołączyć do znajdujących się już w pojeździe Delt załamał się pod nim lód i wpadł do jednego z podziemnych tuneli. Nakazał on komandosom go zostawi i Ci go tym razem posłuchali, informując jednak o wydarzeniu kogo należy.

Poszukiwania Ko Sai

Następnego dnia Delty przebywały już na Coruscant, gdzie natychmiast po przybyciu stawiły się w biurze generała Zeya. Boss wyjaśnił dowódcy co się stało, przemilczając jednak szczegóły na temat napadu. Zey poinformował ich więc o pochwale od Ki-Adi-Mundiego, wyjaśnił także, że ich kolejnym zadaniem będzie odnalezienie Ko Sai. Zaznaczył, że nikt, zwłaszcza Skirata nie może dowiedzieć się o tym zadaniu po czym pozwolił odejść do mesy gdzie zaprowadzić miał ich Maze. Po opuszczeniu gabinetu dogonił ich jednak Jusik, pozwalający zwiadowcy wrócić do swoich zajęć, i wyjawił im, że czuje, iż Walon żyje oraz zadba o zatarcie wszelkich śladów. Po tym jak ich zostawił jedzących w stołówce komandosi rozmawiali na temat byłego Padawana Zeya i tego jaki z niego mały Mandalorianin.

Ko Sai.

476 dnia po bitwie o Geonosis Fixer z Deltami przebywał na Napdu, czwartym księżycu Da Soochy, gdzie wraz z Sevem i Scorchem włamywali się do biur kompani transportowej Nar Hej podczas gdy Boss znajdował się w okolicy w JOI. Operacja udała im się dość gładko, Fixer zajął się skopiowaniem danych z komputera podczas gdy Scorch przeglądał i skanował dane zapisane na arkusikach flimsi. Gdy Boss poinformował ich, że wykrywa ślady inteligentnego życia w okolicy, komandosi czym prędzej opuścili biura, wpierw Fixer jednak rozbił znaleźną skrzynkę na kredyty i przywłaszczył sobie jej zawartość, aby ten kto odkryje ich włamanie założył, że motywem był rabunek kredytów a nie informacji.

Po dotarciu do JOI Boss ustawił go na pasie towarowym w kierunku Nar Shaddaa po czym wziął czip od Fixera i przekazał zdobyczne dane Jusikowi, Fixer zaś stwierdził, że na pewno znajdzie interesujące ich dane przed Jedi. Po chwili komandos zameldował im czego się dowiedział z notatnika, co w połączeniu z posiadanymi już informacjami pozwalało im odtworzyć dotychczasową trasę Ko Sai, składająca się z samych oceanicznych planet, jak i dawało punkt zaczepianie do rozpoczęcia jej dalszych poszukiwań. Tymczasem Sev zwrócił uwagę, że ktoś ich śledzi, jednostka ta otworzyła także do nich ogień.

Strzał z myśliwca typu Crusher nie wyrządził im jednak większych szkód. Komandosi posadzili pojazd na księżycu Da Soocha i przeprowadzili abordaż wrogiej jednostki podczas to którego Sev zabił obu przeciwników, ku irytacji Bossa który chciał ich przepytać. Fixer jednak przypomniał mu, że z samego komputera statku też się dowiedzą pewnych rzeczy. Chwilę później poinformował on zaś resztę, że napastnicy przelatywali przez Kamino, i przesłali tam jakieś dane których odszyfrowaniem zajmie się później. Oznaczało to, że również Kamino wysłało kogoś za Ko Sai, kto był na podobnym etapie poszukiwań co oni.

2 dni później, w Kerif na Bogg V Delty zlokalizowały mającego interesujące ich informacje Twi'leckiego pilota, Leba Chure. Dołączył do nich także Jusik i w szóstkę weszli do JOI, gdzie przesłuchiwali pojmanego. Gdy ten wspomniał, że wypytywali go już o te informacje Mandalorianie, Bardan wpłynął na jego umysł by ten powiedział że mieli oni zielone zbroje, nie chciał bowiem by Delty domyśliły się, że Walon Vau i Kal Skirata również oszukują Ko Sai i że są przed nimi. Komandosi zauważyli podejrzane działanie Jusika, nie domyślili się jednak prawdziwych jego przyczyn. Jusik następnie skasował pamięć Twileka i opuścił Delty, który zamieniły parę uwag na temat tego co Jusik zrobił oraz nad tym jak możliwość natknięcia się na Mandalorian może wpłynąć na ich misję.

Bardan Jusik.

479 dnia po bitwie o Geonosis całą drużyna Delta znajdowała się na wyspie Tropix, na Dorumaa gdzie w ramach udawania ekipy sprzątającej zajmowali się porządkowaniem plaży. Fixer poinformował towarzyszy, że na kanale policyjnym podsłuchał o meldunku na temat tajemniczej eksplozji. Gdy dołączył do nich Jusik cała piątka udała się do JOI, którym polecieli w miejsce gdzie tajemniczo zapadła się ziemia, później zaś, po przeniesieniu z JOI sprzętu na wypożyczoną przez Jusika łódź rybacką, popłynęli w miejsce gdzie znaleźli niemożliwą do przekopania w krótkim czasie stertę kamieni a także pozbawiony głowy szkielet przywiązany do dna przy pomocy mandaloriańskiego węzła.

Trzy dni później, 482 dnia po bitwie o Geonosis Delty przebywały na Coruscant, gdzie wraz z Jusikiem brały udział w spotkaniu w sztabie brygady operacji specjalnych z dowodzącym Zeyem. Mistrz Jedi po wysłuchaniu szczegółów na temat tego co znaleźli na Dorumaa uznał, że to za mało i będą musieli tam wrócić by odnaleźć jakiś dowód świadczący o obecności tam Kaminoanki albo jej laboratorium. Dodał też, ku niezadowoleniu Delt, że być może popełnił błąd nie angażując w to zadanie Skiraty. Komandosi opuścili wraz z Jusikiem gabinet, ten także szybko jednak ich zostawił. Gdy to zrobił, Komandosi w rozmowie zastanowili się nad tym komu tenże właściwie jest lojalny.

Na Doruuma komandosi udali się sami, bez Jusika, choć Zeyowi tego faktu nie wyznali kryjąc Jedi.

548 dnia po bitwie o Geonosis Delty znajdowały się na Coruscant gdzie w stojącym na pasie startowym baraków kompanii Arca JOI czekali na przybycie Kala Skiraty. Gdy ten w końcu się zjawił, wręczył komandosom kriopudełko z głową Ko Sai mówiąc iż znalazł ją, zapewniając jednak, że nie zginęła z jego ręki. Po tym jak komandosi oddali jej głowę Zeyowi, czym zajął się Sev, udali się do swych kwater w koszarach. Po drodze na widok Kala, dwóch zer i 3 omeg grających w Limmie zastanowili się w rozmowie po czyjej stronie Ci by się opowiedzieli gdyby przyszło im walczyć przeciwko Mandalorianom. Kal widząc ich zaproponował im przyłączenie się do gry, Sev jednak w imieniu całej drużyny odmówił i kontynuowali swą podróż do koszar.

Etain Tur-Mukan.

Misja na Haurgabie

940 dnia po bitwie o Geonosis Fixer znajdował się na pokładzie Redeemera gdzie wraz z pozostałymi członkami drużyny Delta oraz drużynami Orar i Naast brał udział w odprawie przed czekającą ich misja na Haurgabie.

Półtorej miesiąca później Fixer wraz z resztą Delt wciąż przebywał na Haurgabie. Siedząc w stołówce Fixer i Scorch rozmawiali na temat tego co łączy Etain z Darmanem, Fixer stwierdził, że Scorch jest o nią zazdrosny. Gdy Scorch wysunął hipotezę, że wnuk Skiraty może być w rzeczywistości dzieckiem jakiegoś klona, Fixer sprowadził pomysł do absurdu sugerując, że to dziecko Maze'a. Gdy chwilę później Delty siedziały już w czwórkę nastąpił atak rakietowy na bazę. Pocisk trafił w pobliżu stołówki, nie czyniąc jednak żadnemu z komandosów żadnej fizycznej krzywdy. Pół godziny później Fixer wraz z komandosami z drużyn Delta i Omega, zwykłymi klonami oraz Etain udali się w miejsce skąd wystrzelono pocisk. Na miejscu Etain podjęła próbę rozwiązania sprawy bez rozlewu krwi, a gdy to się nieudało, do akcji wkroczyli komandosi. Fixer wraz z Bossem, Sevem i Darmanem zostali na zewnątrz budynku w którym byli przeciwnicy podczas gdy pozostali komandosi szturmowali wnętrze. Komandos był też świadkiem jak sfrustrowany atakiem na stołówkę Scorch wyciągnął na ulice zwłoki trzech zabitych podczas ataku przeciwników i w każde posłał dodatkową serię a także na nie splunął. Komandosi zabili także jeszcze wrogiego snajpera a następnie, gdy policja zapewniła że wszystkim się na miejscu już zajmie, ruszyli z powrotem do bazy.

Stacja Narrif i Coruscant

996 dnia po bitwie o Geonosis Scorch wraz z resztą drużyny Delta przybył na stację kosmiczną Naerrif. Etain która dopiero co wylądowała poinformowała komandosów z drużyn Omega, Vevut i Delta, że za dwie godziny zrobi im odprawę, na pomoście zmiany warty.

Następnego dnia rano Scorch przybył wraz z Walonem, do gabinetu Zeya, gdzie znajdowali się oprócz samego Jedi także pozostali członkowie drużyny Delta.

Następnie Delty były niemymi świadkami rozmowy między Zeyem a Walonem podczas to której dowódca poprosił Walona by ten miał oko na Skiratę, ponieważ podejrzewał, że tenże szperał w danych wywiadu. Po opuszczeniu gabinetu komandosi na wewnętrznym kanale zamienili parę zdań na temat Kala, odezwał się także sam Walon każąc im nie mieszać się w tą sprawę i pozostawić ją Cuy'val Darom.

Delty na Kashyyyku.

Misja na Kashyyyku

1070 dni po bitwie o Geonosis Fixer wraz z resztą Delt znajdował się na Kashyyyku gdzie brali udział w bitwie o tą planetę. Zniszczyli tam jedną z lądujących jednostek separatystów a także most do Kachirho odcinając separatystów od dostaw.

Podczas gdy na Coruscant już trzeci dzień trwała bitwa o planetę, Fixer wraz z towarzyszami wykonywali swe zadania na Kashyyyku. Czekając na szansę do ataku na patrol separatystów komandosi rozmawiali na temat sytuacji na Coruscant. Gdy do rozmowy dołączyła Etain wpierw podjęła ona kwestię uczuć droidów a następnie wyznała im, że martwi się o Coruscant bo ma tam rodzinę, a także że ma dziecko. Żaden komandos nie zapytał z kim gdyż jej związek z Darmanem nie stanowił dla nich tajemnicy. Komandosi zorganizowali także małą zasadzkę na Transdoshan których to dwójkę zabili.

Parę dni później, 1088 dnia po bitwie o Geonosis, w 3 dni po tym jak Grievous uciekł z Coruscant, Delty wciąż znajdowały się na Kashyyyku, gdzie oczekiwali na przybycie okrętu z mistrzem Yodą. Dołączyły do nich Enacca i Etain, Jedi podpuszczając komandosów stwierdziła, że drużyna Omega dała by radę zdobyć ważną baterię turbolaserów szybciej niż oni. W ramach tejże rywalizacji komandosi wykonali swe zadanie, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem i utracili oni kontakt z Sevem.

Delty chciały oczywiście ruszyć bratu na ratunek ale kontroler lotów tego zabronił, nowe rozkazy przewidywały bowiem natychmiastową ewakuację. Po małej kłótni w której Scorch nalegał by zignorować rozkazy i ruszać na pomoc Sevowi, a Fixer i Boss nalegali na usłuchanie rozkazów, komandosi zdecydowali odlecieli w trójkę LARTem.

W służbie Imperium

Kilka tygodni po tym jak wydano Rozkaz 66 Fixer znajdował się w sali odpraw, wraz z resztą Delt, gdy do sali wszedł ich nowy dowódca Roly Melusar. W rozmowie na wewnętrznym kanale Fixer głośno zastanowił się gdzie jest szpicel, jak nazywali Su Cuisa, Boss natomiast zasugerował, że zapewne przesłuchuje kogoś w jakimś ciemnym pokoju. W swej przemowie Melusar wyjaśnił dlaczego użytkownicy Mocy są tak niebezpieczni i dlaczego galaktyka będzie lepszym miejscem po ich wyeliminowaniu, wspominając między innymi o Jedi znanym jako Djinn Altis.

Przypisy

Źródła


Drużyna Delta
[Pokaż/Ukryj]

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!