Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!

zamów prenumeratę z kodem R2D2OSSUS

Dyskusja szablonu:Niekanoniczne

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Wg mnie tekst w szablonie nie powinien zawierać słowa "może". Bo jest sporo artykułów, które są na 100% niekanoniczne, a tekst Ten artykuł może zawierać treści niekanoniczne. sugeruje, że niekoniecznie artykułów jest niekanoniczny, albo, że jego część należy do kanonu. Jako przykład podam ostatnio stworzony artykuł Jay-Jay Bin. Jest full niekanoniczny. Szablon, który jest teraz pasuje do np. artykułów o komiksach z Tales 1-20, gdzie jeśli coś nie jest sprzeczne z innym źródłem, to jest kanoniczne. W innych przypadkach może zmylić. Abe 17:58, 17 sty 2008 (CET)

IMHO jeśli jest to "może" to właśnie powinien być szablon pół-kanon ;] Już wczoraj też to słowo "może przyciągnęło moją uwagę więc sugeruję zmianę :) Louie1449 20:04, 17 sty 2008 (CET)

Użycie

Którego szablonu: Niekanoniczne czy Era|inf używamy do artykułów niekanonicznych? Bo raz jest użyty pierwszy, raz drugi i trafiają się jeszcze artykuły w których są 2 te szablony. To który używamy? :) Lord Kenobi 17:18, 14 cze 2016 (CEST)

Z racji że haseł niekanonicznych jest mnie, to nie widzę problemu w stosowaniu obu szablonów. Szablon er dotyczył w większości porządku w starym kanonie, a teraz odnosi się do obu, zarówno Legend jak i nowego Kanonu. Infinities dotyczy wszystkiego co jest pewną formą wariacji historii znanych z Star Wars. Szablon inf odnosi się do porządku, szablon Niekanoniczne do treści zawartej w haśle.-signstraznik.png Adakus Dyskusja  14:45, 24 cze 2016 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!