Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja Portalu:Saga

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

W tym miejscu możesz podzielić się swoimi pomysłami i propozycjami dotyczącymi Portalu Saga.

Parę spraw

To takie sugestie: może by tak popracować nad ikonami boksów? Postacie mają głowę klona - ok, ale droidy też, a to już trochę bez sensu. Poza tym polecam scalić ze sobą parę scroll boksów (choćby te postaci i droidy) i powyrzucać z nich mniej istotne zagadnienia, bo obecnie jest tego tak dużo, że estetycznie zupełnie się to nie trzyma kupy (radzę porównać np. z portalem TORa). signstraznik.png Kasa Dyskusja  23:18, 11 paź 2011 (CEST)

Popracowałem nad ikonkami, wydląda to teraz bardziej logicznie. Co do łączenia Postaci z Droidami to raczej nie jestem za. A w sprawie wyrzucania mniej istotnych artykułów to jestem za tylko trochę mi ciężko zdycydować który zostaje który odpada. Pozdrawiam -- Arapalski 09:35, 14 paź 2011 (CEST)
Popracowałem nad portalem. Powyrzucałem z niego mniej istotne hasła. W sprawie scroll boksów Postacie i Droidy miałeś rację połączyłem je ze sobą. Wyrzuciłem z portalu Jednostki wojskowe, pomiważ według mnie nie były zbyt przydatne. I teraz zdycydowanie bardziej przypomina portal TOR. Pozdrawiam -- Arapalski 14:07, 12 lis 2011 (CET)

Co dalej ?

Chciałem się zapytać co dalej z tym portalem (dla mnie wygląda w porządku). Porównałem go do portali Wojny klonow i The Old Republic, scaliłem scroll boksy, pozmieniałem ikony i powyrzucałem mniej istotne hasła. Czy może trzeba jeszcze coś dopracować, jak tak to co ? Pozdrawiam -- Arapalski 15:48, 29 gru 2011 (CET)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!