Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja Archiwisty:Juzan Fong

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Witaj Juzan Fong!

Han Solo.jpg

Witam w Bibliotece Ossus! Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić. Jeśli chcesz pisać nowe hasła lub edytować już istniejące, a nie masz doświadczenia z systemem Wiki, to koniecznie zapoznaj się z działem pomocy Biblioteki Ossus.

Po prawej stronie centrum pomocy widnieje menu z listą wszystkich stron zawierających zasady Biblioteki i porady dla edytujących. Zapoznanie się z nimi pozwoli Ci oszczędzić w przyszłości czas i uniknąć wielu powszechnych błędów.


Zacznij naukę od zapoznania się z podstawowymi zasadami oraz najczęściej zadawanymi pytaniami.

Pamiętaj o podstawach: pisz samodzielnie i bezpośrednio na podstawie źródeł, pamiętaj o encyklopedyczności i obiektywności.

Stosuj podgląd: tworząc lub edytując hasło, korzystaj z opcji "Pokaż podgląd", która pozwoli Ci podejrzeć stan artykułu przed zapisem. Pozwoli Ci to uniknąć konieczności wielokrotnych edycji, jeśli popełnisz jakiś błąd lub zapomnisz o dodaniu pewnych informacji.

Jeśli masz pytania: zadaj je w Sali Zgromadzeń. Możesz też poprosić o pomoc Strażników Biblioteki, zadając pytanie na ich stronie dyskusji. Podpisz swoją wypowiedź czterema tyldami (~~~~), aby ułatwić im udzielenie odpowiedzi!

Najlepszą nauką jest przeglądanie zasobów Biblioteki. Zanim napiszesz swoje hasło - popatrz, jak wyglądają inne - dotyczy to zarówno samego stylu haseł, jak i ich budowy, którą możesz podejrzeć za pomocą opcji "Edytuj".

Mam nadzieję, że spodoba Ci się Biblioteka i pomożesz w jej rozwoju, stając się aktywnym Archiwistą.

Nie zapomnij napisać jak się o nas dowiedziałeś / dowiedziałaś!
Pozdrawiam, Juzan Fong

WEdycji

Minął dopiero ponad miesiąc, nie ma sensu zdejmować szablonu. Chyba że Ty chcesz robić coś z tym hasłem, to wtedy tak. signstraznik.png Sky Dyskusja  22:31, 5 cze 2008 (CEST)

Forum

Bardzo proszę: zajrzyj na forum, o tutaj: Forum:Kategorie do grafik! i zrób porządek ze swoimi grafikami. Dziękuję pięknie z góry i pozdrawiam :) signstraznik.png Sky Dyskusja  04:29, 30 lis 2008 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!