Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Vitiate

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Pytanie do Mario lub kogoś znającego się na TOR. Wrzucono tutaj niedawno infoboks, w którym wypisano min. kolor oczu i włosów Imperatora. Z tego co widzę, to jest tu faktycznie grafika, na której ma on takie oczy i włosy, ale podpisana jest "postać pod którą Imperator ujawnił się komuś tam". Czyli co? To nie jest jego jedyny wizerunek? ;P W takim razie parametry chyba nie są do końca poprawne? signstraznik.png Louie1449 Dyskusja  14:13, 17 maj 2011 (CEST)

Dlaczego trzymamy go pod "Vitiate", zamiast pod "Tenebrae" albo "Imperatorem Sithów"? signstraznik.png NLoriel Dyskusja  13:12, 21 lis 2011 (CET)

Gdzie spisano dalsze losy?

Chciałbym wiedzieć, jakie źródła opisują jego losy po walce z Bohaterem Tythonu na Dromund Kaas. Bo nie mam bladego pojęcia, skąd przybrał imię Valkorion i co to jest Wieczne Imperium. Power of the Light Side (dyskusja) 18:41, 26 maj 2016 (CEST)

Informacje te znajdują się w dodatku do TORa The Old Republic: Knights of the Fallen Empire.--signstraznik.png Totus Dyskusja  19:05, 26 maj 2016 (CEST)
Pomiędzy wydarzeniami z podstawowej historii i Fallen Empire jest jeszcze dodatek Shadow of Revan i akt fabularny na Ziost wprowadzony w aktualizacji Rise of the Emperor, które przedstawiają jego losy po wspomnianej walce. Wątek Wiecznego Imperium toczył się w pewnym sensie równolegle aż do czasów Fallen Empire.--signstraznik.png Mario Dyskusja  20:21, 2 cze 2016 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!