Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:The Clone Wars: Clone Commandos

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Kasowanko

Na ossusie raczej nie tworzymy stron z związanych z wydaniami na DVD (kiedyś na kasetach); gdybyśmy mieli pisać o każdym wydaniu sagi to trochę by tego było. Dlatego kasowanko. Lord Kenobi (dyskusja) 19:40, 9 paź 2015 (CEST)

Jedi i Strażnicy mieli już do czynienia z tą stroną, nic nie zrobili, więc - wybacz. ~Mustafar29 20:57, 9 paź 2015 (CEST)

Tytuł nie był prawidłowy. Revais (dyskusja) 19:10, 25 gru 2015 (CET)

Przez dwa miesiące na stronie był szablon Do Usunięcia, i nikt tego nie usunął, więc pozwoliłem sobie rozszerzyć ten artykuł i usunąć ten szablon. Według mnie trzeba zrobić strony z wydaniami seriali i filmów na VHS, DVD i BluRay. Sam zastanawiając się nad kupnem Star Wars The Complete Saga szukałem strony na której będzie spis całej zawartości... Dodam jeszcze tylko że na Wookieepedi i Jedaipedi są takie strony. ~ Revais (dyskusja) 19:37, 25 gru 2015 (CET)

Dałem Kasowanko bo nie ma innych taki stron na Ossusie. Prosiłbym o wypowiedzenie się Strażników. Toeretycznie można by było robić takie strony skoro mamy książki i komiksy, ale mam mieszane uczucia. Lord Kenobi (dyskusja) 19:43, 25 gru 2015 (CET)
Spokojnie. Najwyżej się usunie. Nie ma się co denerwować (Chodzi mi o tamte wykrzykniki...) Gdybym tego nie poszerzył i nie przeniósł pod poprawną nazwę, to artykuł leżałby tak jeszcze przez kolejne dwa miesiące. Teraz przynajmniej sprawa zostanie wyjaśniona. Pozdrowienia. ~ Revais (dyskusja) 19:48, 25 gru 2015 (CET)

Fuzja

Myślę, że wydania DVD mogą być w haśle, którego dotyczą. Tutaj to będzie strona TCW, i trzeba tam zrobić sekcje Wydania DVD -> Zagraniczne -> Clone Commandos. Zostawić najwyżej przekierowanie z tej strony do tamtej sekcji. Co Wy na to? Lord Kenobi 10:58, 29 mar 2016 (CEST)

Niedawno dyskutowaliśmy w swoim gronie na temat Twojego wpisu i uznaliśmy, że wydania DVD powinny być traktowane podobnie jak hasła o ścieżkach dźwiękowych - czyli jako osobny twór. Jednakże powinny być one trochę lepszego poziomu, na pewno nie takiego jak to hasło, gdyż jest tutaj zbyt mało informacji. W takich hasłach znalazłyby się dane z ciekawostkami dotyczącymi zawartych materiałów i wszelka tematyka materiałów dodatkowych, które są dodawane do wydań płytowych. Przy odrobinie pracy można z tego zbudować coś fajnego. --signstraznik.png Melethron Dyskusja  16:48, 8 kwi 2016 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!