Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Druga siostra

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Imiona inkwizytorów

Wydaje mi się, że powinniśmy poprzenosić nazwy artykułów o inkwizytorach na ich prawdziwe imiona zamiast przydomków po przejściu do Inkwizycji. Power of the Light Side (dyskusja) 13:07, 16 lis 2019 (CET)

Ponawiam temat, bo na Wookieepedii przenieśli na Trillę Suduri. Power of the Light Side (dyskusja) 11:48, 27 lis 2019 (CET)
Pytanie, czy traktujemy ich "inkwizytorskie" imiona jako nowe, którymi zastąpili te oryginalne, czy jako przydomki? W przypadku Sithów wszystkie (prawie) strony są pod nazwami Darth X, a nie imię i nazwisko sprzed zostania darthem. Któryś inkwizytor posłużył się własnym imieniem w czasie pełnienia służby?--signstraznik.png Totus Dyskusja  12:25, 27 lis 2019 (CET)
Wszyscy inkwizytorzy u nas, nawet ci ze znanymi wcześniejszymi imionami są pod przydomkami. Nie widzę sensu żeby papugować Wookieepedię. W końcu mamy kilka stron nazwanych inaczej niż tam. Darth Plagueis the Wise (dyskusja) 12:43, 27 lis 2019 (CET)
Też nie jestem za tym by papugować Wookieepedie szczególnie że to nie jedyny temat, który rozwiązujemy inaczej po za tym bez problemu prawdziwe imię można dać jako przekierowanie. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  12:47, 27 lis 2019 (CET)
Jeżeli pojawi się druga "druga siostra", czy 3 brat, to poprzenosimy na prawdziwe imiona. Póki co nie ma przesłanek, że nowi "nadpisywali" stare numery.--signstraznik.png Totus Dyskusja  13:03, 27 lis 2019 (CET)
Ona się nawróciła na krótko przed tym jak ją Vader ciachnął. Więc tu się zgadzam z Powerem. Poza tym w napisach przed śmiecią pojawia się już nie DRUGA SIOSTRA tylko właśnie jej imę!-- Czerwony 20 (dyskusja) 21:41, 1 grud 2019 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!