Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Darth Maul

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Przeniesienie

Zważywszy na fakt, że Maul sam mówi, że kiedyś był Darth, teraz już tylko Maul proponuje przeniesienia go właśnie pod tą nazwę, a stronę legendarną dać jako Darth Maul. Lub tę przenieść na Maul, Z Darth Maul zrobić przekierowanie tutaj, a legendarna stronę zostawić jako Darth Maul/Legendy--signstraznik.png Totus Dyskusja  14:13, 31 mar 2016 (CEST)

Przeciwny. Jacen Solo zginął jako Darth Caedus, a mimo to artykuł o nim widnieje pod nazwą "Jacen Solo". Nie kombinujmy. Przeniesienie i stworzenie przekierowania narobi tylko dodatkowego bałaganu. Power of the Light Side (dyskusja) 16:03, 31 mar 2016 (CEST)
Również jestem przeciwny. Darth Maul to najbardziej znana forma jego, że tak to określę - imienia. Na takiej samej zasadzie jesteśmy właśnie przy Obi-Wanie, a nie Benie Kenobim. Takie pytanie, w oficjalnych przewodnikach jest jakaś wzmianka o nim? Jeśli tak to nazywają go jakim imieniem? z Darthem czy bez? --signstraznik.png Melethron Dyskusja  00:13, 1 kwi 2016 (CEST)

Zbędne informacje

Jak dla mnie znacząca część (może 3/4) sekcji Powrót nie jest na temat Maula i IMO powinna zostać skasowana z artykułu bo opowiada co inni robili zanim ten ponownie się pojawił. Prosiłbym o wyrażanie opinii w tej sprawie. --signstraznik.png Melethron Dyskusja  01:09, 12 wrz 2016 (CEST)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!