Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Celeste Morne

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Napisałem ile zdołałem. Nie czytałem jeszcze Dark Times'owych Vectorów, więc tym może się zająć ktoś mądrzejszy ode mnie. --Juzan Fong 20:39, 16 lip 2008 (CEST)
Z tym raczej nie ma problemu - piszesz ile wiesz. Ale jeśli czegoś w artykule brakuje, to wstawiamy szablon, że trzeba poszerzyć. Nie zapominaj też o interwiki i erach :) Louie1449 20:42, 16 lip 2008 (CEST)
Spieszyłem się i zapomniałem :P. Zapoznaję się właśnie z Dark Times Vector, więc postaram się coś na ten temat wyskrobać :. Adios --Juzan Fong 21:38, 16 lip 2008 (CEST)

Grafiki

No ja przepraszam, dlaczego usunięto te dwie grafiki? Nic im nie brakowało, osobiście je zamieszczałem i podpisałem :/ Teraz ten artykuł wygląda tragicznie. Wielkie Dzięki :/ --Juzan Fong 21:20, 19 lis 2008 (CET)

Ja w sumie nie wiem czemu zostały usunięte... Halo Yako? Jedyne wyjaśnienie to zła nazwa pliku - nie można nazywać grafik xxyyyssj.jpg, bo ani to ładne, ani w żaden sposób informacyjne (a w przypadku - tfu tfu - jakiejś awarii prawidłowe nazwy plików są bardzo pomocne). Poza tym jeśli dobrze nazwiesz grafikę to ktoś przez google może trafić na Ossusa. W każdym razie prosiłbym o ładne nazywanie grafik na przyszłość :) Tylko pamiętaj, żeby bez polskich znaków. Mógłbyś przesłać je jeszcze raz? Mógłbym je odtworzyć, ale skoro mają takie a nie inne nazwy to czy jest sens? signstraznik.png Sky Dyskusja  02:36, 21 lis 2008 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!