Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Bitwa o Coruscant (19 BBY)

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Moim zdaniem w artykule jest za mało przebiegu bitwy. I nie ma nic o planie Sidiousa mającym na celu przeciągnięcie Anakina na CSM. Ja mam to wszystko gotowe, tylko to nijak nie pasuje do tego co tu jest. Mógłbym to wstawić, ale to wymaga wywalenia prawie wszystkiego. Archiwista:Vol-Thrane (niepodpisany)

ja nie widzę problemu --signstraznik.png Bastion_3557 Dyskusja  17:03, 25 lis 2007 (CET)

będę to jeszcze rozwijał (dodam grafiki, rozwinę niektórę wątki, poprawię ewentualne błędy), więc z łaski swojej proszę tego nie ruszać. Vol-Thrane 16:57, 28 lis 2007 (CET)

Głowy nie daję , ale wydaje mi się, że w bitwie uczestniczyły krążowniki klasy Venator, a nie klasy Tector. Archiwista:mr.White 12:38, 1 grudz 2007 (CET)

Venatory były z pewnością. Tectory mógł sobie ktoś wymyślić (np. na Wookiee?). Na zdjęciu też jest Venator. signstraznik.png NLoriel Dyskusja  15:04, 1 gru 2007 (CET)

Trzeba poszezyć ten artykuł ! Dodać grafiki, napisać więcej o przebiegu bitwy ! Ja postaram się trochę to ulepszyć ,ale proszę o pomoc. Archiwista:Cipuniek

Czy Yoddi brał udział w bitwie? W filmie go nie widać; w książce, kiedy trwa bitwa, to on sobie z kimś-tam rozmawia. Ktoś się orientuje? Jaskoviakus 18:07, 3 lut 2010 (CET)

jeśli chodzi Ci o Yodę, to tak brał udział w bitwie widać to w serialu Clone Wars --Melethron 18:09, 3 lut 2010 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!