Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Ben Skywalker

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Wstawiłem szablon sdu, bo to jakaś parodia artykułu zawierająca wiadomości z Ostrza 2 i Sbysa. A gdzie dalsze losy Bena? Gdzie o tym, że wyczuł Lorda Nyaxa? Gdzie spędzał czas po Sbysie? O Otchłani, itd? Wiadomości z TUFa? Dark Nestów? I wreszcie: Legacy of the Force!!! Jego lęk przed Mocą, stopniowe zbliżenie się pod naukami Jacena? Gdzie to wszystko? Nie - Ben ma być porządnie napisany, a to nie nadaje się ani na stuba ani do rozbudowy. --Shedao 15:41, 1 sty 2007 (CET)

Po prostu do wywalenia. Po za argumentami przed mówcy, mam jedno pytanie. Co to za obrazek? Wygląda jak Screen z filmu, ale każdy głupi wie, że w żadnym nie było Bena. hagis 16:53, 1 sty 2007 (CET)


Prosze macie stub. Nie czuje sie kompetentna przetlumaczyc wiecej, bo utknelam na Mrocznym Gniezdzie I. Poza tym jedna rzecz wymaga poprawy: Galactic Alliance Guard - jakie to ma tlumaczenie?--Ainka 21:51, 3 sty 2007 (CET)


Trochę poprawiłem, dopisując Mroczne Gniazdo i LOTF do Revelation (Invincible jeszcze nie mam). Na NEJu się nie znam, więc niech ktoś to dopisze. Urthona 12:06, 28 maj 2008 (CEST)

Według mnie Urthona odwalił po raz kolejny świetną robotę, tylko teraz wystarczy dopisać wydarzenia z NEJ (a tam tego wiele nie ma), odpowiednio sformatować, dodać jakieś grafiki i może opisać jeszcze to i owo do ciekawostek/talentów czy coś i IMO nadaje się na polecanego ;]

Louie1449 12:18, 28 maj 2008 (CEST) Mam nadzieję, że mnie nie zabijecie :P Mam zamiar kupić Invincible w miękkiej okładce, żeby mieć już całego LOTFa tak, a wychodzi dopiero pod koniec roku. Więc jeśli by wam się chciało poczekać, to w początkowych miesiącach 2009 to dopiszę (to samo z Bobą) - a jeśli nie, to kto już przeczytał, może dopisać :)

Urthona 17:19, 11 cze 2008 (CEST)

Włosy

Mi się tam wydaje, że Ben to miał rude włosy. Darth Nemoriam

Rude a rudoblond to niewielka różnica :) A tak przy okazji, skąd pochodzi informacja o tym, że Ben farbował włosy? Khali z BotS 15:47, 24 paź 2008 (CEST)

z książki Dziedzictwa Mocy Poświęcenia. Darth Nemoriam


data urodzenia

Wktórym roku om się urodził? Co prawda w artykule jest napisane że urodził się w 26 a.b.y , ale w otchłani , której akcja rozgrywa się w 44 a.b.y jest napisane że Ben ma 16 lat, więc urodził się w 28a.b.y. ??? Aayla Secura

Otchłań to jeszcze 43 ABY ;). Totus 19:54, 20 gru 2013 (CET)

No to i tak 27a.b.y Aayla Secura


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!