Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Archiwista:Móf

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Witam! Na imię mi Patryk, na nazwisko Grzybowski, w fandomie znany też jestem jako Moof. Lat mam 19, mieszkam w niewielkim, podwarszawskim Otwocku.

Star Wars

Moja przygoda z Gwiezdnymi wojnami zaczęła się w 1997 roku, kiedy to zachciałem obejrzeć ten-filmu-z-kapsli-z-chipsów (:D). Wiele z tamtych seansów nie pamiętam, ale musiało mi się spodobać, bo już premier kolejnych epizodów wyczekiwałem bardzo. Jednak prawdziwe "fanowanie" zaczęło się z końcem 2003 roku, gdy przy okazji biedronkowej promocji dopadłem Wizję przyszłości. Nie tylko zresztą, bo i także Wektor Pierwszy, który zaczął to co w SW lubię najbardziej, czyli NEJ. W internetowym światku Gwiezdnych wojen, najaktywniej działam na bastionowej Kantynie, od czasu do czasu zdarzy się napisać coś na forum. Staram się też odwiedzać, co większe konwenty.

Zainteresowania

Sport z pewnością jest, był i pewnie będzie największą z moich pasji. Nie tylko z perspektywy widza, ale i z zawodniczej :). Ostatnio poważnie się wziąłem również za oglądanie seriali (lostnerd ze mnie niewątpliwie). Ponadto muzyka, polityka i wiele innych.


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!